G

Onbaşı
14 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.Sizden bu konuda öneri isteyeceğim çünkü baya kararsızım.Evde 3dtv ve Jvc ses sistemi var ancak tek başıma olmayınca gürültü sorun çıkarabiliyor.Kısık şekilde de pek hoşuma gitmiyor.Nete baktığımda çeşitli alternatifler gördüm.

Kulaklık uzatma kablosu,6 metrelik kafa bandı tv kulaklığı ve kablosuz kulaklıklar var.Açıkçası şu an uzatma kablosu cazip geliyor.Bende Philips kafa kulaklığı var o yüzden uzatma kablosu alsam mı diye düşündüm.Ses sistemi çalışmasa da problem değil.Fakat emin olamıyorum ses kalitesi konusunda nasıl olacağını yada uyup uymayacağını bilmediğim için.Eğer bir fark yoksa uzatma kablosu alıp fazladan boşa para vermemek en iyisi.Bu konuda bilgili olup önerisi olan var mı ?

Arkadaşlar bu telefon ve internet kablosunu duvara taktığımız girişi biliyorsunuzdur.Yanlışlıkla uygun olmayan biraz büyüğünü takmaya çalıştım dalgınlıkla ve üst kısımdaki demir tel kısımları biraz geriye doğru yamuldu.Hala uygun olan tam olarak oturuyor ama herhangi bir sıkıntı yada sorun olur mu ?
Merhaba arkadaşlar.Hattım 24 mbite kadar yeni bir modem alacağım.Çok fazla bütçe ayıramıyorum vatan bilgisayardan alacağım sanırım daha yakın bildiğim yer bulamadım.
http://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg1312-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html

Şu uygun gözüküyor sizce nasıldır varmıdır bir tavsiyeniz ?
Hakkında
Meslek: fff
İlgi Alanları: fdff
Forum İmzası:
ffdf
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 148 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.