Şimdi Ara

Gitar + Amfi Önerisi (Tekrar Soruyorum, üzgünüm)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Öncelikle üzgünüm tekrar sorduğum için, kredi kartı borcu ödemek durumunda kalındığı ve para benden bir nevi hacılandığı için () 1000 tl bütçeye düşmek durumunda kaldım.
    Gitar + Amfi önerisine ihtiyacım var. En fazla 100-200 oynayabilirim bütçeyle devamına gücüm yetmez. Kişisel kullanım için H. Metal tonlarına ihtiyacım var özellikle Iron Maiden.

• up
  • up
  • Korsan kullanıyorum var mı problem
  • İlk kez mi başlıyorsun gitara?
  • @Static-X evet hocam Uzun bir süre götürsün istiyorum beni gitar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cezeri

@Static-X evet hocam Uzun bir süre götürsün istiyorum beni gitar.

Ibanez Grg170dx ve Roland Cube 15x güzel bi ikili olur..İleri de birde Boss MT2 distortion pedalı alırsan tadından yenmez
  • DBZ BARCHETTA LT-FR + ibanez 30 w anfi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renkli Sohbet -- 24 Nisan 2011; 16:30:15 >
  • 10w 15w amfiye boşuna para verme madem paran var. 1 yıl sonra satmaya yer ararsın o amfiyi

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=12483&gid=165

hss manyetik, fr köprü. ton olarak bilmem ama dıştan adrian smith gitar sdişljk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 24 Nisan 2011; 16:41:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Static-X

quote:

Ibanez Grg170dx ve Roland Cube 15x güzel bi ikili olur..İleri de birde Boss MT2 distortion pedalı alırsan tadından yenmez

Hocam gitarda daha yukarı çıkabiliriz şu an :) Amfi 300 ediyor çünkü. Gitar is 450.
    @Renkli Sohbet: Barchettayı hiç duymadım nasıl bir marka?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Static-X

quote:

Hocam gitarda daha yukarı çıkabiliriz şu an :) Amfi 300 ediyor çünkü. Gitar is 450.
    @Renkli Sohbet: Barchettayı hiç duymadım nasıl bir marka?

DBZ nin Barchetta kasasının LT-FR si.

• yeni başlıyorsan pahalı bir gitar + amfi ikilisi almamalısın. daha düşük gitarlardan başla ibanez gax 30 veya cort x2 vs..
  • @haykocepking: neden ki?
  • amfi iyi olsun diye sakın gitardan para kısma. ibanez grg170dx'ten uzak dur. tavsiyelerim bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

amfi iyi olsun diye sakın gitardan para kısma. ibanez grg170dx'ten uzak dur. tavsiyelerim bunlar

Aklımdan MG10 amfi alıp gerisini gitara hibe etmek geçiyor aslında
    Biri bana şu gitarı önerdi nasıldır?http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1446&gid=111

• up
  • quote:

quote:

amfi iyi olsun diye sakın gitardan para kısma. ibanez grg170dx'ten uzak dur. tavsiyelerim bunlar

Biri bana şu gitarı önerdi nasıldır?http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=1446&gid=111

ne desem yalan olur o gitarı deneme şansım hiç olmadı. bi yorum yapamıcam.

• @El Cezeri kusura bakma, konunu gasp edeceğim.
    Cort x5, Cort G250 ve Ibanez GRG170 DX
    Bu gitarların arasında en iyisi hangisidir?
  • @Kyrafionn Ne demek buyur kendi konun gibi kullan
  • quote:

quote:

sakın 10-15 wattlık efektsiz amfilerden alma.1 kaç ay sonra seni kesmeyecek üstünde efekt olan amfi almak istieyeceksin.
    Bütçen yetiyorsa roland cube 20x veya marshal mg15dfx bakabilirsin.
    Eğer bütçen sınırlı ise kendi kullandığım Roland micro cube tavsiye ederim

Evil k6 çok çok iyi bir gitar.1500-2000 liralık ibanezlerle boy ölçüşebilir.Üstündeki emg81-85 manyetiklerle.Heavy,thrash,death metal gibi müzikler için çok uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 24 Nisan 2011; 17:02:28 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.