Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
10
Favori
43.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

Kötü haber vermek gibi olmasın ama

http://www.animefantastica.com/gintama-yine-mi-bitiyor/

Alıştık artık Naruto'nun filleri gibi Gintama'nın bitişleri meşhur.Habire bitiyor.
  • Mangadan bir türlü uzaklaşamadılar bu arctan sonra yine ara vermeleri muhtemel tabi, eski bölümleri ver ver nereye kadar Filler yapılması da zor olduğundan seriye mecbur böyle götürecekler bu işi.
  • Iki senelik ara şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bölüm gelemedi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

Yeni bölüm gelemedi mi

262 çıktı fakat yeni mi eski bölümlerin tekrarı mı bilmiyorum izlemedim daha.
  • 262 yeni bölüm indirip izleye bilirsiniz
  • yeni bölüm kenofi arc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rassilion

yeni bölüm kenofi arc

Kenofi ! Nani sore? Yeni bi organel mi klorofil gibi bişey mi?

• -thank you very hamnida
    gintokinin tepkisi
  • Hep arc hep arc tekli bölümler yada bir bölümde iki hikaye olan bölümlerden koysalar birazda rerun ların arasına sıkıştırsalar çok güzel olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

quote:

Orijinalden alıntı: Rassilion

yeni bölüm kenofi arc

Kenofi ! Nani sore? Yeni bi organel mi klorofil gibi bişey mi?

yanlış mı hartılıyorum yeni arc obi one kenofi diye geçmiyor mu?
  • Tık yok sayfada

• Üç haftadır yeni bölüm geliyor ben de dahil kimse sayfaya uğramıyor.Nerede bu millet.
  • Yeni bölüm olduğunu şimdi duydum. En son yine ara verecekler filan konuşuyorduk ondan bakmak aklıma gelmedi. Son 3 bölümü indiriyorum hemen, izleyecek bir şey lazımdı.
  • .daha önceden bir 8-9 bölüm izlemiştim.Pek sarmamıştı.Şu ara yine dikkatimi çekiyor.Başlarsam ne zamandan itibaren sarar.Öyle eski anime izleyiciliğim kalmadı zaten.Manga okumak kolayıma gidiyo.
  • Bu seri çok dikkatimi çekiyor. Öncelikle bu FMA denen seri mi oluyor? Eğer o ise sırasıyla hangileri izlenmeli?

Düzenleme: Yine yanlış konuya mesaj at atmışım. Bu soruyu Fullmetal Alchemist 2 konusuna atacaktım.
    Bir de bu seri için sorum var. Şu an kaçıncı bölümde Gintama? animeindirtr'de fansub bulunuyorsa toptan indirip izlemeyi düşünüyorum. Arşivimdeki tüm animeleri izledim, yenileri lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 27 Mart 2013; 14:18:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Bu seri çok dikkatimi çekiyor. Öncelikle bu FMA denen seri mi oluyor? Eğer o ise sırasıyla hangileri izlenmeli?

Düzenleme: Yine yanlış konuya mesaj at atmışım. Bu soruyu Fullmetal Alchemist 2 konusuna atacaktım.
    Bir de bu seri için sorum var. Şu an kaçıncı bölümde Gintama? animeindirtr'de fansub bulunuyorsa toptan indirip izlemeyi düşünüyorum. Arşivimdeki tüm animeleri izledim, yenileri lazım.

264.bölümde.FMA için brotherhood u izle bence.İlk seri mangadan sapmıştır manga ile alakasız ilerlemiştir.Brotherhood ise mangaya sadık kalınmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

quote:

Bu seri çok dikkatimi çekiyor. Öncelikle bu FMA denen seri mi oluyor? Eğer o ise sırasıyla hangileri izlenmeli?

264.bölümde.FMA için brotherhood u izle bence.İlk seri mangadan sapmıştır manga ile alakasız ilerlemiştir.Brotherhood ise mangaya sadık kalınmıştır.

Peki Brotherhood'dan başlarsam hikayede kopukluk olur mu?
  • quote:

quote:

quote:

Asıl hikaye zaten Brotherhood.İlk seri manga dan ayrı ilerlediği için Brotherhood orjinaline sadık bir şekilde tekrar yapıldı.Ayrıca ilk serinin yapıldığı dönemde manga halen devam ettiği için yan bir hikaye yapmak zorunda kaldılar.Asıl hikaye Brotherhood da anlatılmaktadır.Manganın bir bir aynısıdır.Anime manganın bittiği şekilde bitiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl hikaye zaten Brotherhood.İlk seri manga dan ayrı ilerlediği için Brotherhood orjinaline sadık bir şekilde tekrar yapıldı.Ayrıca ilk serinin yapıldığı dönemde manga halen devam ettiği için yan bir hikaye yapmak zorunda kaldılar.Asıl hikaye Brotherhood da anlatılmaktadır.Manganın bir bir aynısıdır.Anime manganın bittiği şekilde bitiyor.

Teşekkürler. Bunu indireceğim öyleyse.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.