Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
10
Favori
43.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gintoki ingilizceyi animede söktü zaten. Başlarda bu kadar değildi. Şimdi iyi konuşuyor.
  • 259 çıktı

Bu arada beyler
    http://www.anime-mp3.com/2011/03/gintama-ongoing.html
    OP ve ED'lerin yanında en altta best songs ve soundtracks var. Dizideki bütün arkaplan müzikleri filan var. Harika parçalar var, dinlerken de sahneler gözünüzün önüne geliyor. Liste yapıp rasgele çalıyorum arkada.
    Hatta şu an Elizabeth'in sessiz filminin müziği çalıyor, bütün sahneler belirdi gözümün önünde

Gintoki Reyizzzz

Gintama - Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 24 Ocak 2013; 13:57:21 >
  • gintamanın dövüşleri güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rassilion

gintamanın dövüşleri güzel oluyor

hem dövüşleri güzel oluyor hemde bu bölümde geçmişle ilgili bilgi verildi. nadir görülen bölümlerden. ah bide o savaşı gösterseler. bi ara film çıkıcak diyolardı kısa bi film çekmişler oda şaka olarak mechalar falan var :)

• bu sahne hangi bölümdeydi hatırlayan var mı?
  • valla 3 bölümden birinde dövüyolar gintamayı kolay gelsin bulabilceğini zannetmiyorum hocam ama
  • gözlükleri var hepsinin bulunabilir kolayca ama ben hatırlamıyorum
  • quote:

/>

bu sahne hangi bölümdeydi hatırlayan var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam shinpachi bir kızla randevulaşmıştı, bunlarda onu arkadan gizlice takip ediyorlardı. O bölümden bir sahne olabilir ama bölümün numarasını çıkartamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

quote:

/>

bu sahne hangi bölümdeydi hatırlayan var mı?

Yanlış hatırlamıyorsam shinpachi bir kızla randevulaşmıştı, bunlarda onu arkadan gizlice takip ediyorlardı. O bölümden bir sahne olabilir ama bölümün numarasını çıkartamadım.

kedi kulaklı kız olayıydı hatırladım şimdi
  • 259'u şimdi seyrettim. Gene döktürmüşler. Efsane dövüş bölümlerinden biri olmuş. Gintoki'nin geçmişi hakkında da önemli bilgiler verilmiş.
    Yoshiwara'lı ihtiyar kadının parmağına bağladığı ip daha doğrusu verdiği söz ülke yönetimine isyana kadar gitti.
  • Yeni bölüm cidden çok iyiydi.Zaten dövüşleri 10 numaradır Gintama'nın , ek olarak geçmişinden de bu bölüm biraz daha bahsedildi.
  • jump okurken gintokinin keşke bankaim olsa dediği yerde koptum ya :D
  • 260 çıktı yardırın

Gintoki reyiz akıyor yine
     Gintama - Ana Konu-

Gintama - Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 31 Ocak 2013; 13:58:06 >
  • Shoyo ya yuvarlak göz hiç gitmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arc süper ilerliyor, ayrıca Shogun'u giyinik görmek duygulandırdı
  • Şu figürü arıyorum bulsam hemen alırım.
     Gintama - Ana Konu-
  • Muhteşem bölümdü.Gintoki yardırdı yine
     Gintama - Ana Konu-
  • Şimdiye kadar ki tüm bölümleri altyazılı indirebileceğim bi link varmı kendi çapımda sağdan soldan ıdm ile bayağı bi indirdim ama çoğunun alt yazısı yok ve bazı bölümleri eksik indirmişım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

Şimdiye kadar ki tüm bölümleri altyazılı indirebileceğim bi link varmı kendi çapımda sağdan soldan ıdm ile bayağı bi indirdim ama çoğunun alt yazısı yok ve bazı bölümleri eksik indirmişım

İndirmeden önce buraya yazsaydın yardımcı olurduk.

Öncelikli olarak bütün indirdiğin bölümleri ve altyazıları sil.

http://www.mediafire.com/?7c2fq36rc1mib1e

Sonra bu dosyayı indir. İçinde indirme torrent linkleri ve altyazı paketi var.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.