Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
10
Favori
43.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lanet olsun. TV'de o kadar dandik animeler varken kaldıra kaldıra Gintama'yı kaldırıyorlar.
  • Kaldırmak değil aslında, Gintama mangasını çok çabuk yakalayan bir seri. Mangası yanlış hatırlamıyorsam 438. bölümde anime de 265 ile bitti şimdi. Genelde 1.5 olmak üzere arada 2 bölüm kullanılıyor Gintama'da (Bir bölümde bahsetmişlerdi diye hatırlıyorum bundan). One Piece gibi 1 chaptera bir anime bölümü şeklinde gitmiyorlar yani o yüzden bolca filler koyuyorlar ve ara veriyorlar. Büyük ihtimalle mangayı yakalamaya çok az kaldığından ötürü bitirilmiştir seri. Manga ile aradaki farkı açınca tekrar başlayacağını düşünüyorum. Çünkü izlemekten en keyif aldığım serilerden biri Gintama, tamamen bitmesini istemiyorum açıkçası.
  • Bitirdim şimdi. Hiç sezon finalı havası yoktu sanki haftaya yeni bölüm gelecek gibi. Neyse en azından tamamen bitirmediler seriyi, rahatlama oldu en azından o konuda.
  • Acaba yayın ki filmin konusu ne mangalarda olmayan bi bölüm mü yoksa kenofi arci mi film olarak verecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

Acaba yayın ki filmin konusu ne mangalarda olmayan bi bölüm mü yoksa kenofi arci mi film olarak verecekler

Gene yalan söylemiyorlarsa Gintoki, Takasugi, Sakamoto, Zura'nın geçmişini anlatan bir film olacak.
  • Sadaharu reyiz.... Güzel bölümdü güzel ama bitmemeliydi... Lanet olası tv tokyo onca gereksiz seriyi kaldırmayın, bitirmeyinde gidin güzelim seriyi bitirin.
  • Yine ve yeniden final

• Thank you very hamnidaaaa!! Zaten gintamanın dramatik sahneleri güzel oluyor ama godzilla 2000 den sonra ilk defa tv de birşey izlerken ağladım ne suogo nun sadistliği ne de başka birşey olamadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Yasha

Sadaharu reyiz.... Güzel bölümdü güzel ama bitmemeliydi... Lanet olası tv tokyo onca gereksiz seriyi kaldırmayın, bitirmeyinde gidin güzelim seriyi bitirin.

Hocam anime mangaya çok yaklaştı o yüzden ara verdiler. Tamamen bitmedi yani seri.
  • Gintokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Zura
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyle Butler

Zura

Zura ja nai katsura da
  •  Gintama - Ana Konu-

Katsurap da yo!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 20 Nisan 2013; 13:01:43 >
  • sosyal medyada ne zaman erkek genital bölgesini andıran bi resim görsem. aklıma neo armstrong cyclone jet armstrong cannon geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyle Butler

sosyal medyada ne zaman erkek genital bölgesini andıran bi resim görsem. aklıma neo armstrong cyclone jet armstrong cannon geliyor.

Tüm savaşları kazandıran mükemmel silah.

Gintama - Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 22 Nisan 2013; 18:50:36 >

• Sahneler geçtikçe yeniden hatırlayıp tekrar tekrar gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Sahneler geçtikçe yeniden hatırlayıp tekrar tekrar gülüyorum

en sevdiğim açılış bu replay butonuna tecavüz ettim

• bütün tüyler dikelmişken bir yandanda gülerek izledim
  • Ghost in The Shell de yakaladığım bir ayrıntı

Gintama - Ana Konu-
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.