Şimdi Ara

Gintama - Ana Konu- (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
977
Cevap
10
Favori
43.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Gintama - Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delton -- 25 Ekim 2012; 23:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

Kaç adı var bu serinin?

Haftaya normale dönecek Gintama olarak değiştireceğiz

İzledinmi seriyi hiç? Bırak Bleach,Naruto falan gel bunu izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madao

quote:

Kaç adı var bu serinin?

Valla ya Gintoki'nin FGT'si daha güzel hem

Gintama - Ana Konu-
  • quote:

quote:

Kaç adı var bu serinin?

Bir kaç bölüm izledim. Fakat ana karakterin saçı iğrenç ya Birde shounen değil sanırım. Parody üzerine gidiyorlarmış. Yani anime arşivinin çok geniş olması lazım keyif almak için sanırım.

@adilazimdegilx

O ne la
  •  Gintama - Ana Konu-
  • quote:

quote:

quote:

Kaç adı var bu serinin?

Bir kaç bölüm izledim. Fakat ana karakterin saçı iğrenç ya Birde shounen değil sanırım. Parody üzerine gidiyorlarmış. Yani anime arşivinin çok geniş olması lazım keyif almak için sanırım.

@adilazimdegilx

O ne la

/>

Sen izleme.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç adı var bu serinin?

@adilazimdegilx

O ne la

/>

Sen izleme.

Konudan ziyade karakterlere, görüntü kalitesine ve efektlere önem verdiğimi defalarca belirttim forumda. Konu her zaman 2. plandadır benim için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç adı var bu serinin?

@adilazimdegilx

O ne la

/>

Sen izleme.

Konudan ziyade karakterlere, görüntü kalitesine ve efektlere önem verdiğimi defalarca belirttim forumda. Konu her zaman 2. plandadır benim için

Bu animenin konusu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç adı var bu serinin?

@adilazimdegilx

O ne la

/>

Sen izleme.

Bu animenin konusu yok.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Byakuya Kuchiki

adam ağır ichigocu ichigo'ya bleach'e naruto'ya laf etmiyorum hepsini ayrı ayrı seviyorum bleach bi adım önde benim gözümde. ayrıca 3 büyükler arasında dediğin gibi en ciddisi ichigo fakat naruto'nun'da hakkını yememek lazım ciddi olması gereken yerde müthiş oluyo

Hocam benim karakterimden de kaynaklanıyor. Bak mesela hakkımda biraz bilgi vereyim sen sonucu söyle.

1- Görselliğe çok önem veririm.
    2- En sevdiğim renk siyahtır.
    3- Müzik güzelse ayırt etmem fakat çoğunlukla Rock müziği severim.
    4- Sistemi hiç sevmem.
    5- Kılıçları çok severim.
    6- Ejderha ve yılanları çok severim (bi alakası yok ama söyliyim dedim)

Ichigo'nun tipi, karakteri giysileri Naruto'da olsa ama aynı zamanda ninja olmaya devam etse, En çok sevdiğim karakter Naruto olurdu. Bu kadar basit.

http://forum.donanimhaber.com/m_12795368/mpage_90/key_/tm.htm

Bana uymuyor. Çok güzel olduğunu tahmin edebiliyorum. Satışları iyi ve fanları fazla. İzlesem mutlaka severim fakat beni kendisine çekecek bir yanı yok. Kısaca görsellik ön planda benim için.
  • Süperdi, adamlar işi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 26 Ekim 2012; 14:38:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç adı var bu serinin?

@adilazimdegilx

O ne la

/>

Sen izleme.

Bu animenin konusu yok.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Byakuya Kuchiki

adam ağır ichigocu ichigo'ya bleach'e naruto'ya laf etmiyorum hepsini ayrı ayrı seviyorum bleach bi adım önde benim gözümde. ayrıca 3 büyükler arasında dediğin gibi en ciddisi ichigo fakat naruto'nun'da hakkını yememek lazım ciddi olması gereken yerde müthiş oluyo

Hocam benim karakterimden de kaynaklanıyor. Bak mesela hakkımda biraz bilgi vereyim sen sonucu söyle.

1- Görselliğe çok önem veririm.
    2- En sevdiğim renk siyahtır.
    3- Müzik güzelse ayırt etmem fakat çoğunlukla Rock müziği severim.
    4- Sistemi hiç sevmem.
    5- Kılıçları çok severim.
    6- Ejderha ve yılanları çok severim (bi alakası yok ama söyliyim dedim)

Ichigo'nun tipi, karakteri giysileri Naruto'da olsa ama aynı zamanda ninja olmaya devam etse, En çok sevdiğim karakter Naruto olurdu. Bu kadar basit.

http://forum.donanimhaber.com/m_12795368/mpage_90/key_/tm.htm

Bana uymuyor. Çok güzel olduğunu tahmin edebiliyorum. Satışları iyi ve fanları fazla. İzlesem mutlaka severim fakat beni kendisine çekecek bir yanı yok. Kısaca görsellik ön planda benim için.

Konu istiyorsan al sana konusunu Ginpachi-sensei söylüyor hocam

Şaka bir yana genel bir konusu yok gibi dursa da aslında var ama çok çok yavaş ilerliyor. Bununla beraber her arcı kendine has konuya sahip ve inanılmaz derecede güzel. Hani Benizakura, Yoshiwara arcları filan adamı gülerken ağlatan sonra da coşturan cinstendir. Her bölüme komedi serpiştirilmiştir yine de. Bazı bölümlerse (arclar arası bölümler) parodi veya sırf komedidir sadece.
    Saç mevzusunu zaten izlerseniz görürsünü Gintoki de çok sorun çekiyor, millet saçlarıyla çok dalga geçiyor. Hatta berbere gittiği bölümde adamla bunu tartışıyor adam ikna etmeye çalışıyor Gintoki'yi filan. Yani kasıtlı bir saç şekli var.
    Ha bu arada Zanpaktou arcı da var Gintokinin tahta kılıcı da özel bir kılıç. İzle de gör bunları her şeyi söylemeyeyim
    Görselliğe gelirsek animenin sabit bir görselliği de yok. Arada diğer animele göndermek olsun diye Gundam tarzı filan çizildiği oluyor, ya da çizeri öldürüyorlar görüntüler renkler gidiyor falan. Evet böyle bölümler de var Yani bir anda çizimler değişebiliyor seride
    Müzikleri özellikle güzeldir ve rock tarzındadır genel olarak. Openinglere ve endinglere bakabilirsin.
    Siyah rengin ağırlığı yok malesef, o konuda bir şey diyemem. Ama genel olarak çizimden çok konuşma ağırlıklı bir seri. Zannetmiyorum ki "bura böyle mi çizilir, bu renkler niye böyle" demeye zamanın olsun gülmekten.
    Ejderha, yılan filan yok. Cins cins uzaylılar var esprisine konmuş çoğu. Genelde uzaylıları da insana benziyor ya da gereksiz karakterler oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 26 Ekim 2012; 14:58:59 >
  • @adilazimdegilx

Ben konusu yok demedim. Alıntılarda sorun olmuş onu Madao söyledi.
    Benim için konu 2. planda zaten. Dediğim gibi görsellik ön planda benim için, sadece gülmek için şu anda başlayamam ne yazık ki. Zaten yakında askere gideceğim, yeni uzun bir seriye başlamak istemiyorum.

• O alıntılara bir şey oldu ben de anlamadım. Gene bozmuşlar forumu kurcalarken herhalde.
    Gelince bir şans verirsin o zaman. Hadi hayırlı tezkereler şimdiden
  • 256 türkçe hala çıkmamış isteyen varsa çevireyimmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Gintama - Ana Konu-
  • Yahu duydunuz mu olayı? Gintama'nın bir süre yeni bölümü çıkmayabilir diyorlar. Bu bölümü de EP 136'nın rerun'ı imiş. Neredeyse tamamen aynıymış, opening ve ending dışında sanırım. İndirmedim, sadece yorumları okudum. Çok şey sölyeyen var. Bazıalrı 2013'e kadar yeni Gintama bölümü yayınlanmayabilir diyor, kimisi Kintama Arcından sonra daha yeni sezona geçmediğini, geçmeye de bileceğini filan söylüyor.
    Bu arada HorribleSubs'un bu yayınladığı bölüme yanlış diyorlar. japaonya'da gösterilen bölüm daha farklıymış. Horrible versiyonu 136 ile aynıymış falan.
    Yeni bölümün orijinali de buymuş.
    http://video.fc2.com/content/20121101tcrLgKYM/
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Yahu duydunuz mu olayı? Gintama'nın bir süre yeni bölümü çıkmayabilir diyorlar. Bu bölümü de EP 136'nın rerun'ı imiş. Neredeyse tamamen aynıymış, opening ve ending dışında sanırım. İndirmedim, sadece yorumları okudum. Çok şey sölyeyen var. Bazıalrı 2013'e kadar yeni Gintama bölümü yayınlanmayabilir diyor, kimisi Kintama Arcından sonra daha yeni sezona geçmediğini, geçmeye de bileceğini filan söylüyor.
    Bu arada HorribleSubs'un bu yayınladığı bölüme yanlış diyorlar. japaonya'da gösterilen bölüm daha farklıymış. Horrible versiyonu 136 ile aynıymış falan.
    Yeni bölümün orijinali de buymuş.
    http://video.fc2.com/content/20121101tcrLgKYM/

Bu Madao'ya ev aradıkları bölüm değil mi?
  • Gintama 256'yı dün seyrettim. (animemangatr'nin fansubu). Bayağı güzel bölümdü. daha sonra yeni bölümü aramaya başladım gintama rerun 1 diye bir bölüm çıktı, indirdim. Madoa'ya ev aradıkları, lanetli ev bölümüydü. Ama görüntüsü geniş ekran değildi. Madem eski bölümleri, verecekler geniş ekran 720p ile verseler çok daha iyi olurdu. Umarım yeni bölümleri yayınlarlar kısa sürede. Uzun aradan sonra kavuştuk, kaybetmeyelim Gintamamızı.
  • 2013 de filmi çıkcak diye biliyorum ben myanimelist de öyle görmüştüm belki hepsini birden karman çormanlamışsındır hocam
  • Galiba manga ile arası açılsın diye filler vereceklerdi ama onu bile yapmayıp tekrar bölümü vermişler sopayla dövecen

Bari gerçek hd yapın ulan
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.