Şimdi Ara

Gillette Mach3 Tıraş Bıçağı Paketi (8'li Bıçak + Jel+ Seyahat Çantası) x 2 79,99 trendyol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Makine 12 uç jel çanta 49 liraydı uçtu gitti fiyatlar. Gittim AliExpressten uç aldım geçende geldi, bakalım işe yarayacak mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Tıkanma sorunu tıraş jeliyle alakalı. Mach 3 ün tıraş jelini kullanırsanız tıkanma sorunu olmaz
    Kullandığım için Mach 3 ün ne olduğunu biliyorum son 1,5 yıldır Gillett ürünü kullanmıyorum

Bu 4 ünün dışına çıkmıyorum hepsi kullan at

Dorco Pace 6
    Dorco Pace Pro 3
    Dorco Perfect Pro Tek Bıçak
    Bic Metal 5 li (sadece bu ürünü kaliteli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Mart 2019; 13:46:13 >
  • Geçin geleneksek tıraşa tıraşın keyfinevarın,eskiden tıraş olmak bir eziyetti,geleneksel tıraşa başladım başlıyalı zevkle tıraş oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EditörünSeçimi

Geçin geleneksek tıraşa tıraşın keyfinevarın,eskiden tıraş olmak bir eziyetti,geleneksel tıraşa başladım başlıyalı zevkle tıraş oluyorum
    Hangi marka malzemeleri önerirsiniz

• Çalıştığım yerde 4 adet 5 TL. Çok ucuz fiyatlara satılabilecek bir ürün sıcak değil

• Hocam

Buna dair baslik yazin, benim gibi merak edenler vardir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Hangi marka malzemeleri önerirsiniz

Alıntıları Göster
    eğer fiyat peformans ürünü istiyorsanız rimei tıraş aletini muhakkak alin 30 tl bişey,ama biliyorumki aldıktan sonra onunla kalmıyacaksınız,o yüzden yerinizde olsam ayarlı tek alet merkur progress alırım .Hem mild hem agresif tıraş olabilirsiniz,fırca olarakrta ucuz bişey istiyorsanız ya Başak yada Jaguarın fırcalarına bakın derim,ben Semogue SOC kullanıyorum ve çok memnunum,sabun olarak bizim milli gururumuz arko çubuk sabunlar çok güzeldir,ama daha keyif veren cella veya tabac tavsiye ederim,yaprak jilet oalrakta gillette sarı paket,polsilver ve feather(sanırım dünyanın en keskin jileti) tavsiye ederim,keyifli tıraşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mitya karamazov

Hocam

Buna dair baslik yazin, benim gibi merak edenler vardir belki
    Hocam şöyle bir başlık var zaten,belki sorularınızın cevabı vardırhttps://forum.donanimhaber.com/yaprak-jiletle-tiras-olan-var-mi--38779200
  • quote:

Orijinalden alıntı: EditörünSeçimi

eğer fiyat peformans ürünü istiyorsanız rimei tıraş aletini muhakkak alin 30 tl bişey,ama biliyorumki aldıktan sonra onunla kalmıyacaksınız,o yüzden yerinizde olsam ayarlı tek alet merkur progress alırım .Hem mild hem agresif tıraş olabilirsiniz,fırca olarakrta ucuz bişey istiyorsanız ya Başak yada Jaguarın fırcalarına bakın derim,ben Semogue SOC kullanıyorum ve çok memnunum,sabun olarak bizim milli gururumuz arko çubuk sabunlar çok güzeldir,ama daha keyif veren cella veya tabac tavsiye ederim,yaprak jilet oalrakta gillette sarı paket,polsilver ve feather(sanırım dünyanın en keskin jileti) tavsiye ederim,keyifli tıraşlar

Alıntıları Göster
    Bilgiler için teşekkür ederim.

• ürün geldi turbolu olmayan modelı...canta ve kopuk tamam ama 8li kut orjinal mi degılmı anlayamadım..orjinal oldugunu nasıl anlayacagım? sag altta authentic yazıyor ama sankı renklı fotokopı gıbı...yanı ekstra etıket degıl ..bu yazı cıkmıyor...orj oldugundan emın oalamdım..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.