Şimdi Ara

Gigabyte Laptop, Intel Core i5-12500H, 16 GB Ram, RTX 4060 8GB, 512 GB SSD - 25.300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
2.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • RTX4060 laptop düşünen varsa, piyasadaki en uygun fiyat.

Gigabyte Laptop, Intel Core i5-12500H, 16 GB Ram, RTX 4060 8GB, 512 GB SSD - 25.300 TL

Liste fiyatı 27.300 TL, HB Premium Visa kampanyası ile 2000 TL düşüyor.

• artıları

+ fiyat -- bu fiyata rtx 4060 laptop yok

+ sogutma yeterli gibi build kalitesi bu seviye için iyi sayılabilir

+ Gpu RTX 30 lar kadar çok ısınmıyor daha verimli ve 8GB VRAM

+ işlemci yeterli seviyede

+ klavye ve pad kalitesi yeterli seviyede

eksileri

- ekran kalitesi ve renk doğruluğu biraz düşük %62 sRGB 260nits

- MUX switch yok.. ben zaten yüksek watt kullanma taraftarı değilim hem ısı hem ses çok artıyor 100w üstü için..

-150w adaptor göreceli olarak düşük kalmış 200-240w olsa iyi olurdu

öneriler - internette bayağı inceledikten sonra almaya karar verdim.. sonucta ne kadar ekmek o kadar köfte .. işlemci TDP biraz düşürülürse yada efficent core larin bi kısmı iptal edilirse hem ISI hem Verimlilik açısından faydası olabilir.. gelince denerim artık..

• Mux switch yok, ekran kartı 75 watt.

• artıları

+ fiyat -- bu fiyata rtx 4060 laptop yok

+ sogutma yeterli gibi build kalitesi bu seviye için iyi sayılabilir

+ Gpu RTX 30 lar kadar çok ısınmıyor daha verimli ve 8GB VRAM

+ işlemci yeterli seviyede

+ klavye ve pad kalitesi yeterli seviyede

eksileri

- ekran kalitesi ve renk doğruluğu biraz düşük %62 sRGB 260nits

- MUX switch yok.. ben zaten yüksek watt kullanma taraftarı değilim hem ısı hem ses çok artıyor 100w üstü için..

-150w adaptor göreceli olarak düşük kalmış 200-240w olsa iyi olurdu

öneriler - internette bayağı inceledikten sonra almaya karar verdim.. sonucta ne kadar ekmek o kadar köfte .. işlemci TDP biraz düşürülürse yada efficent core larin bi kısmı iptal edilirse hem ISI hem Verimlilik açısından faydası olabilir.. gelince denerim artık..

• Bende aldım. Bu paraya 4060 75w çok iyi bence geçen ay 25 bine msi cyborg satılmıştı hemde 45w 4060 kapış kapış gitti.

• 75 watt olduğuna bakmayın, 140 watt olan 4000 serisi bir kart dahi en kral 95 watt çalışıyor, klasik Nvidia hileleri. Belki update ile düzelir. YouTube da bir sürü video var bununla ilgili

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt

Üründen memnun musunuz hocam .

Size göre alınır mı bu cihaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat yükselmiş.

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

ürünü aldım ama açmadım.. ürün güzel ama iade etmeyi düşünüyorum gerçekten ilginenen varsa Rog Ally alacagım galiba

• İnceleme beklıyorum bende guzel. Fırsat yine gelır bence. Eskısı gıbı laptop aşkı yok mıllette.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selcuk666 kullanıcısına yanıt

ekonomi ve fiyatlar bu halde iken millet te nasil laptop aski olsun ki?. Elle tutulur duzgun birsey 25k altinda bulmak nerdeyse imkansizken. Adam o paranin cok daha dusugune daha iyi masaustu topluyor boyle olunca notebook satislari cok az. Bu yuzden de fiyatlar tr de cok daha pahali adam satamayinca basiyor fiyata.

• açıp kullanan arkadaşlar var mı ekran görüntü kalitesi ve renk doygunluğu nasıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtx295 R kullanıcısına yanıt
    Ben de laptop bakıyorum ama baktığımla kalıyorum. Herhalde toplama PC yapacağım böyle giderse. Senelerdir masaüstü kullanmadım. Tekrar döneceğiz anlaşılan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.