Şimdi Ara

Gigabyte'ın TweaKING yarışmasında Türkiye, 3DMark şampiyonu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 18 saat 9 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 88
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fx57 (2 mesaj) By_Crosshair (2 mesaj) dellino (1 mesaj) ShaRLooT (1 mesaj) tahir40 (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Overclock >> Anakart >> Gigabyte'ın TweaKING yarışmasında Türkiye, 3DMark şampiyonu oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4650 Mesaj
    Hocam valla tebrikler.zoru başarmışlar.Ülkem adına büyük gurur duydum ayrıca Dh adınada büyük gurur.
    Yarışmada taç yerine başka bir uygulama getırebilirler
    |
    |
    Beklenen bişeydi artık birincilik. Ama neden Cpu-z valid sitesinde ilk onda Türkiye yok anlamıyorum

Ayrıca kafasına taç takması bencede hoş olmamış

Tebrikler
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    5450 Mesaj
    ben içimden demiştimki tr birinci olur olmasa bile 2.tada 3. falan olur diyodum helal olsun ama bunu başardık gigabyte görsün ülkemizdeki cevherleri
    |
    |
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    gurur verici.tbrkler
    |
    |
  • Yarbay
    5104 Mesaj
    uhasdjhkjsddsfsd flsjdfklsd taç takan kel abimize koptum ya :D
    |
    |

Bu gururu bizlere yaşattığı ve ülkemizin adını bu kadar güzel bir şekilde duyurduğu için Recep 'i ve Mehmet abiyi tebrik ediyorum...
    |
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuarkServerSystems -- 29 Ekim 2009; 3:41:38 >
    |
    |

• Yarbay
    15660 Mesaj
    Recep abi boyun kısa kalmış.

Şaka şaka, helal olsun valla, arada bi ortadan kayboluyosun sonra seni tayvanda orda burda görüyoruz.
    |
    |

159 1.9 JTDM
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    işte TÜRKİYE
    |
    |
    @fx57 hocam ikinci satır ilk cümlede hata var yada 3d mark 2011 çıkmış benim haberim yok
    |
    |
  • Yarbay
    3619 Mesaj
    Ow yea man. Kangracıleyşıns!!!
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1885 Mesaj
    Tebrik ederim, başarılarının devamını diliyorum
    |
    |
    |
    |
    1407 Mesaj
    O taç nedir ya :D:D

Tebrikler
    |
    |
  • Xtreme
    4060 Mesaj
    arkadaslar tebrik ve guzel sozleriniz icin cok cok teseukkurler hepinize.. Tacin nedeni ise yarisma sonunda kral secilmis olmamiz fakat ne yazikki gigabyte kral tacina pek benzemeyen birsey getirmis ama bizde geyik olsun diye denedik :)

sevgi ve saygilarimla;
    hey

burada bir de overclock ile daha ilgili olanlar icin aciklama getireyim:

Samimi olarak soyleyebilirim ki 32Mde de 1.olmamiz da oldukca yuksek ihtimaldi. Yasadigimiz sorunu hemen ozetliyeyim, ram timing lerini windows uzerinden set etmemizi saglayan CPUTweaker adli yazilim calismadi; set etti gostermesine ragmen aslinda set etmiyordu!; kotu durum ise bizim bunu ancak 32m suresi bitince ayni sorunu yasayan diger arkadaslardan ogrendik. oysa evdeki denemelerimizde elimizdeki 9-10-10-25.. ve gorece siki timingler ile 2220mhz yapabilen oldukca kotu ram ile bile 9dk 08sn skor alabiliyorduk (ki bu ayarlarda sistemde hic bir tweak yapmasaniz bile 9dk 17sn skor vermekte.) yani kisacasi biz 8-15-15-31 ve olabildigince gevsek timingler ile skor aliyorduk ve bir turlu bunun nedeninn cputweaker in calismadigi olacagi aklimiza gelmedi, soran olursa cpuz den neden bakmadiniz diye :) cunku yarismada cpuz yerine intel frequency tool ve cputweaker isteniodu sadece o yuzden cpuz yi de hic calistimamistik.. sanirim buraya kadar bilgili olan arkadaslar karsilastigimiz sanssizligi anlamistir :) ama ne olursa olsun 3dmark ile bunu telafi ettiysek ne mutlu bize..
    |
    |

• Yüzbaşı
    282 Mesaj
    Herşey tamam da taçları karıştırmışlar. Adam sanki Miss Turkey seçilmiş. Taca baksanıza. Hiç erkek işi değil.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,747
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.