Şimdi Ara

Gigabyte'ın TweaKING yarışmasında Türkiye, 3DMark şampiyonu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Recep "hey" Kulan ve Mehmet "tosunermc" Tosuner

Gigabyte'ın düzenlediği TweaKING: Show Your Magic yarışmasında Türkiye şampiyon oldu. 22 Avrupa ülkesinden 40'dan fazla profesyonel hız aşırtmacının katıldığı uluslararası yarışmada daha önce Avrupa ikincliği de kazanmış olan Recep "hey" Kulan ve Mehmet "tosunermc" Tosuner ikilisi, 3DMark 2001'de etkinliğin en yüksek skoruna imza atarak şampiyonu oldu.

Ekibimiz SuperPi 32M ve 3DMark 2001 olmak üzere iki kategoride yapılan yarışmanın 3DMark 2001 etabında tüm rakiplerini bariz bir fark ile geride bırakarak Avrupa'nın en iyisi olmayı başardılar. Gigabyte'ın yüksek performans meraklıları ve hız aşırtma tutkunları için hazırladığı P55 çipsetli P55-UD6 anakartı üzerinde Core i5 750 işlemci ve GeForce GTX 260 ile yapılan yarışmada en iyisi olmayı başaran ekibimizi Donanım Haber olarak tebrik ediyoruz.

• zaten kayda değer 2 ülke wardı:
    1-)Türkiye
    2-)Diğerleri
  • çok güzel olmuş ya tebrik ederim başarılarının devamını bekleriz :)
  • Merak ettiğim hediyesi neydi yarışmanın?

Ellerinde tuttukları reklam kartonu değildir herhalde.

Bu arada tebrik ediyorum yarışmaya katılan DH Ekibini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 28 Ekim 2009; 17:34:20 >
  • kartonun üstünde yazanları almışlardır herhalde..tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum
  • pek anlamam ancak iyi bir şey olduğunu düşünerek tebrik ediyorum.
  • 3DMark 2001'de rakiplerinin ciddi şekilde önünde yer alan ekibimize, fotoğraftaki çekte yer alan tüm donanımlar hediye olarak verildi. Yerinde takip ettiğimiz etkinlikle ilgili haberlerimiz devam edecek.
  • tebrik etmek lazım başarılarının devamını diliyoruz
  • Tebrik ederim beklenende bu zaten 2li den.
    Dikkatinizi çektimi soldaki sarışın hatun Mehmet abiye fena bakıyo
  • tabiki tebrikler
  • helal be aslan parçaları başka bişey demek istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Crosshair -- 28 Ekim 2009; 17:50:57 >
  • hangi ülkeler ve kimlerle yaristilar birde ne kazandilar onlar adina sevinelim ama guzel biseylerde kazanmis olmalilar türküyenin adini ben pek duymuyorum oc eskiye göre ck geriledi tek tük cikiyor.baktigim cok yerde türkiyenin adi yok yada 20 sırada filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

hangi ülkeler ve kimlerle yaristilar birde ne kazandilar onlar adina sevinelim ama guzel biseylerde kazanmis olmalilar türküyenin adini ben pek duymuyorum oc eskiye göre ck geriledi tek tük cikiyor.baktigim cok yerde türkiyenin adi yok yada 20 sırada filan

Arkadaşım biraz olsun yazımlarınıza dikkat edin '' türküyenin '' diye bişi yok !!!!!!

doğrusu Türkiye ' nin olacak lütfen daha dikkatli ....

Saygılar
  • Süperrr gururlandım adeta.
  • Hayırlı olsun. Tebrik ediyoruz. Çekte gözüken hediyeler de çok güzelmiş. LGA1156 test sistemi için de test sistemi hazır oldu.
    HD5770 ve HD5750 video inceleme istiyoruz. Gerçi kartların pefformansı pek iç açıcı değil ama olsun. Ne kadar oc olacaklar orasını merak ediyorum.
  • Tebrikler...
  • Bu basariyi elde edip bizi gururlandiran arkadaslarimizi tebrik ediyorum.
  • Başarıları için tebrik ediyorum.
    Fakat tosunermc in kafasındaki taç hiç olmamış.
  • Mehmet Abi ve Recep, tebrikler yakından ilgilenmeyen arkadaşlar bilemezler, ancak 2001 çok ciddi teknik bilgi ve tweak gerektiren bir bench'tir, aynı anda hem işlemci, hem ram, hem ekran kartı hem de anakartı idare etmeniz gerek.

e tabii böyle bir uygulamada, bu "oldskool" ikiliden de böyle bir performans beklenirdi

tekrar tebrikler, hava alanında karşılayalım, türkiye atkısı atalım boynunuza
  • Çok güzel bir başarı. Zaten bir birincilik almadan gelmeyeceklerini tahmin ediyordum. Ama taç erkek adamı bozar Amacı neymiş o tacın ki?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.