Şimdi Ara

Gigabyte'ın TweaKING yarışmasında Türkiye, 3DMark şampiyonu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 18 saat 9 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 88
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fx57 (2 mesaj) By_Crosshair (2 mesaj) dellino (1 mesaj) ShaRLooT (1 mesaj) tahir40 (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Overclock >> Anakart >> Gigabyte'ın TweaKING yarışmasında Türkiye, 3DMark şampiyonu oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29177 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Recep "hey" Kulan ve Mehmet "tosunermc" Tosuner

Gigabyte'ın düzenlediği TweaKING: Show Your Magic yarışmasında Türkiye şampiyon oldu. 22 Avrupa ülkesinden 40'dan fazla profesyonel hız aşırtmacının katıldığı uluslararası yarışmada daha önce Avrupa ikincliği de kazanmış olan Recep "hey" Kulan ve Mehmet "tosunermc" Tosuner ikilisi, 3DMark 2001'de etkinliğin en yüksek skoruna imza atarak şampiyonu oldu.

Ekibimiz SuperPi 32M ve 3DMark 2001 olmak üzere iki kategoride yapılan yarışmanın 3DMark 2001 etabında tüm rakiplerini bariz bir fark ile geride bırakarak Avrupa'nın en iyisi olmayı başardılar. Gigabyte'ın yüksek performans meraklıları ve hız aşırtma tutkunları için hazırladığı P55 çipsetli P55-UD6 anakartı üzerinde Core i5 750 işlemci ve GeForce GTX 260 ile yapılan yarışmada en iyisi olmayı başaran ekibimizi Donanım Haber olarak tebrik ediyoruz.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    zaten kayda değer 2 ülke wardı:
    1-)Türkiye
    2-)Diğerleri
    |
    |
  • Yüzbaşı
    739 Mesaj
    çok güzel olmuş ya tebrik ederim başarılarının devamını bekleriz :)
    |
    |
  • Yarbay
    20890 Mesaj
    Merak ettiğim hediyesi neydi yarışmanın?

Ellerinde tuttukları reklam kartonu değildir herhalde.

Bu arada tebrik ediyorum yarışmaya katılan DH Ekibini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 28 Ekim 2009; 17:34:20 >
    |
    |

Cahille tartışabilirsin ama asla kazanamazsın.MÜŞAVİR

• Yarbay
    6969 Mesaj
    kartonun üstünde yazanları almışlardır herhalde..tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum
    |
    |
  • Yarbay
    2526 Mesaj
    pek anlamam ancak iyi bir şey olduğunu düşünerek tebrik ediyorum.
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    29177 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    3DMark 2001'de rakiplerinin ciddi şekilde önünde yer alan ekibimize, fotoğraftaki çekte yer alan tüm donanımlar hediye olarak verildi. Yerinde takip ettiğimiz etkinlikle ilgili haberlerimiz devam edecek.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj
    tebrik etmek lazım başarılarının devamını diliyoruz
    |
    |
    ASUS PRIME Z390-P Intel Z390
    CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL14
    Gigabyte AORUS RTX2070 8GB
    Sandisk 240GB Plus SATA 3.0 SSD EVEREST RAMPAGE TITAN 750W USB 3.0 MidT ATX KASA COOLER MASTER MWE 80PLUS 750W 2xEPS,
  • Yarbay
    4637 Mesaj
    Tebrik ederim beklenende bu zaten 2li den.
    Dikkatinizi çektimi soldaki sarışın hatun Mehmet abiye fena bakıyo
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Crosshair -- 28 Ekim 2009; 17:50:57 >
    |
    |
    hangi ülkeler ve kimlerle yaristilar birde ne kazandilar onlar adina sevinelim ama guzel biseylerde kazanmis olmalilar türküyenin adini ben pek duymuyorum oc eskiye göre ck geriledi tek tük cikiyor.baktigim cok yerde türkiyenin adi yok yada 20 sırada filan
    |
    |
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

hangi ülkeler ve kimlerle yaristilar birde ne kazandilar onlar adina sevinelim ama guzel biseylerde kazanmis olmalilar türküyenin adini ben pek duymuyorum oc eskiye göre ck geriledi tek tük cikiyor.baktigim cok yerde türkiyenin adi yok yada 20 sırada filan

Arkadaşım biraz olsun yazımlarınıza dikkat edin '' türküyenin '' diye bişi yok !!!!!!

doğrusu Türkiye ' nin olacak lütfen daha dikkatli ....

Saygılar
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2605 Mesaj
    Hayırlı olsun. Tebrik ediyoruz. Çekte gözüken hediyeler de çok güzelmiş. LGA1156 test sistemi için de test sistemi hazır oldu.
    HD5770 ve HD5750 video inceleme istiyoruz. Gerçi kartların pefformansı pek iç açıcı değil ama olsun. Ne kadar oc olacaklar orasını merak ediyorum.
    |
    |
    Sistem 1: Phenom II x2 555 BE@x4 3,2 GHz Sunbeam CCF|:|Gigabyte 790X-UD4 f7d Bios |:|Asus GTX650Ti Boost DirectCu II 2GB |:| A-Data 4*2 GB@800MHz 5-5-5-15 |:| 120GB Sandik SSD |:| 1TB |:| 1TB |:| 8TB Seagate Archive |:| XIGMATEK Utgard 700W |:| Samsung 22" 226BW |:| FSP 800VA UPS |:| Windows 7 64 bit |:|
    Sistem 2: Ryzen 5 1600@3,2 GHz Stock cooler|:|Asrock AB350 Pro4 |:|EVGA GTX1050Ti 4GB |:| 2x8GB G.Skill Flare X@2400Mhz 15-15-15-39 |:| 128GB Sandisk SSD |:| 1.5TB HDD |:| Dark N10 |:| FSP 500W-60AHBC |:| ViewSonic VA2445-LED 24" |:| FSP 800VA UPS |:| Windows 7 64bit |:|
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Tebrikler...
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3740 Mesaj
    Başarıları için tebrik ediyorum.
    Fakat tosunermc in kafasındaki taç hiç olmamış.
    |
    |
    Mehmet Abi ve Recep, tebrikler yakından ilgilenmeyen arkadaşlar bilemezler, ancak 2001 çok ciddi teknik bilgi ve tweak gerektiren bir bench'tir, aynı anda hem işlemci, hem ram, hem ekran kartı hem de anakartı idare etmeniz gerek.

e tabii böyle bir uygulamada, bu "oldskool" ikiliden de böyle bir performans beklenirdi

tekrar tebrikler, hava alanında karşılayalım, türkiye atkısı atalım boynunuza
    |
    |
    Çok güzel bir başarı. Zaten bir birincilik almadan gelmeyeceklerini tahmin ediyordum. Ama taç erkek adamı bozar Amacı neymiş o tacın ki?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.