Şimdi Ara

Gigabyte GTX 670 video yan çizgi sorunu[SORUN ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni gigabyte gtx 670 aldım bir hevesle taktım fakat youtube de 1080p videolarda ekranın üst kısmında rahatsız edici bir şekilde yan çizgiler olusuyo ve titriyo bariz farkediliyor bunu nasıl çözebilirim?

ÇÖZÜM:301.42 DRİVERİ SİLİP YERİNE 304.48 BETA SÜRÜCÜSÜ YÜKLENMELİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OknTskn -- 26 Haziran 2012; 18:18:16 >

• flash player ve sürücü güncel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

flash player ve sürücü güncel mi?

ikiside güncel yeni format attım kurdum yeni driveri.
  • bende de forumlarda ki embed youtube videolarını henüz açılmamış hallerindeyken mouse ile yukarı aşağı scrool yaparsam üstünde altında kesikler ve kayıplar oluşuyor. mesela alttan 3 cm şerit yok oluyor. mouse u üzerine getirince bir kısmı görünür hale geliyor filan.

ya driverdan dır ya da flash player dan dır herhalde diye çok üstüne düşmedim.
  • gpu tool u açıp test for stability e tıklar mısınız sarı nokta hatası verecek mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

gpu tool u açıp test for stability e tıklar mısınız sarı nokta hatası verecek mi.

hata devam ediyor
  • hmm, karttaki sorun ram arızası gibi duruyor.eğer oyunlarda da aynı sorunu yapıyorsa garantiye gönderin değişim verilecektir.veya iade edebiliyorsanız iade edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

hmm, karttaki sorun ram arızası gibi duruyor.eğer oyunlarda da aynı sorunu yapıyorsa garantiye gönderin değişim verilecektir.veya iade edebiliyorsanız iade edin

oyunlarda hiçbir sorun yok yani sadece assasin's creed revelationsta denedim hatta operada videoyu açıyorum sorun yok başka bir sekmeye geçip tekrar videoya geri döndüğümde yan çizgiler oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardian of the Dark

quote:

hmm, karttaki sorun ram arızası gibi duruyor.eğer oyunlarda da aynı sorunu yapıyorsa garantiye gönderin değişim verilecektir.veya iade edebiliyorsanız iade edin

oyunlarda hiçbir sorun yok yani sadece assasin's creed revelationsta denedim hatta operada videoyu açıyorum sorun yok başka bir sekmeye geçip tekrar videoya geri döndüğümde yan çizgiler oluşuyor.

abi assassins creed gtx 670 i nasıl kastırsın ki ya? battlefield 3, crysis 2 gibi oyunları son ayarlarda açıp denemelesin.

• firefox-chrome-explorer-opera sorun hangisinde?

olmassa hepsini tek tek dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 26 Haziran 2012; 18:04:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

firefox-chrome-explorer-opera sorun hangisinde?

olmassa hepsini tek tek dene

SORUN ÇÖZÜLDÜ!!! browserlarda sorun yok driver kaynaklıymış 301.42 DRİVERI YÜKLEMİŞTİM İLK BAŞTA B.M.W son çıkan beta driverı yüklememi söyledi.Driwer sweeperla güzel temizledim 304.48 beta driverı yükledim bir 15-20 dk hd video izledim hiç yan çizgi oluşmadı herkese teşşekür ederim önerileri için özellikle B.M.W nickli arkadaşa
  • sorununuzun çözüldüğüne sevindim
  • quote:

sorununuzun çözüldüğüne sevindim

teşekkürler
  • hocam kartı nerden aldığınızı sorsam ?
  • quote:

quote:

teşekkürler

Geçmiş olsun kardeşim güle güle kullan.Yazılımsal sorunlar olabilir her zaman.Bende de 304.48 yüklediğim zaman 301.42 üzerine 979 mhz de takılı kaldı,temiz kurulumdan sonra düzeldi.

Alpcan da hemen atlamış RAM arızası diye ulenn alpcan..... Güldürdün beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceBeWithYou -- 27 Haziran 2012; 12:19:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mbtaskale

quote:

quote:

teşekkürler

Geçmiş olsun kardeşim güle güle kullan.Yazılımsal sorunlar olabilir her zaman.Bende de 304.48 yüklediğim zaman 301.42 üzerine 979 mhz de takılı kaldı,temiz kurulumdan sonra düzeldi.

Alpcan da hemen atlamış RAM arızası diye ulenn alpcan..... Güldürdün beni.

Sağolun teşşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTARCH

hocam kartı nerden aldığınızı sorsam ?

buranın 2.el bölümünden hatta şöyle söyliyim hemen mesajınızın altındakı üyeden aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.