Şimdi Ara

Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
4.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz

ethernet kartı ayarlarından 1.0 gpbs yi açmanız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Xereax1

ethernet kartı ayarlarından 1.0 gpbs yi açmanız lazım

yaptım başkan hala 100 gözüküyor farklıb ir işlem daha varmı ?

• yunus14533 kullanıcısına yanıt

kablon nedir acaba pcye bağladığım cat 6 var bende 0 sorun vadedilen hızları görebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Xereax1

kablon nedir acaba pcye bağladığım cat 6 var bende 0 sorun vadedilen hızları görebiliyorum

başkan sarı kablo ile hız alıyorum modemden gelen cam kablo var ufak

Merhaba, bizden hizmet alıyorsanız teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için hız testi sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Sorun operatör kaynaklı değil ancak teknik uzmanlarımızın bu konuda bilgileri varsa size yardımcı olacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bizden hizmet alıyorsanız teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için hız testi sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Sorun operatör kaynaklı değil ancak teknik uzmanlarımızın bu konuda bilgileri varsa size yardımcı olacaklar.

oldu teşekkürler :p

• Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz

lanet ttnetten kurtulduğum güne şükür olsun yarabbim 50 tl fazla verip 915 mbit görmek nasip oldu ya çocuklar gibi seviniyorum :D internet kopabilir hız düşebilir olsun canınınz sağolsun 16 mbitten 910 görmek inanılmaz keyifli :p

aktivasyon işlemlerim 8 gün sürdü yan bina yıkılırken kabloları kopardılar müşteri hizmetleri on numara her gün arayıp bilgilendiriyorlardı varsa gigafiber mutlaka bağlatın :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus14533 -- 29 Nisan 2021; 13:43:46 >
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba;

Kaydı oluşturdum, değerlerim optimum düzeymiş diye cevap döndüler. Destek ekibinizin çözümsüzlüğünden sıkıldığım için kaydı kapattım. Allahtan TTnetten nefret ettiğim seviyeye daha ulaşmadınız ama benim için destek konusunda o yolda hızla ilerliyorsunuz tebrikler.

• 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam, kontrol edebilmem için oluşturduğunuz destek kaydı numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Türk Telekom'un teknik ekibini bilgisini hiçbirşeye değişmem. Gigafiber kullanıyorum. Evet hızlar iyi ama teknik ekip rezalet. Hala taşeron firmayla çalışıyorlar. Yan binam yıkılıyor 2 gün önceden haber veriyorum bina yıkılacak gelin önlem alın diye. Ayrica bölgede Turk Telekom ve Kablonet altyapısıda var. Adamlar 2 ay önceden gelip hazırlık yaptılar ve kabloları hazırladılar bu Türknetin haberi bile yok bina yıkılıp kabloların kopacağından. Bu sabah yıkım esnasında kabloları kopardılar ve internetim yok. Hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Robot gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrismX -- 29 Nisan 2021; 17:15:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

43465758 ve 43267709 inceleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun bizde hala beklemedeyiz bizde bakalım nasıl bir duygu , his olacak.

• Bir de üstelik gigafibere özel teknik hizmet var dediler. Özel hizmet böyleyse geneli nasıldır acaba?

• Merhaba, saha ekiplerimizin çalışması devam ediyor. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
    Yeni kablolar çekildi ancak binadaki kutuya bağlantı yapılmadı. PM ye bakabilir misiniz?

• 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben sizin için 43552190 numaralı destek kaydını oluşturdum. Fiber ekibimiz hattınızı tekrar kontrol edecekler. İçerisine güncel hız testi sonucunuzu ekler misiniz?

Bursa/Nilüfere gigafiber yapacakmısınız?

• Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak notlarıma ekleyerek proje ekibimiz ile paylaşabilmem için mahalle bilgisini iletebilir misiniz?
  • Merhaba;

şikayetlerimizi yazdık ama şunu da ekleyeyim. İstanbul Esenlerde turknet ile 200 küsür mbps download 300 küsür upload görürken aynı paraya İstanbul Maltepe'de kablonet ile 18mbps download 5 mpbs upload görüyorum. Arada bariz hizmet kalitesi var ama hız farkı buna değer

Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.