Şimdi Ara

Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esenler için aradılar gelin bağlayın dedim, geldiler evin içine hattı çektiler fakat üzerinden 4 koca gün geçmesine rağmen hala bağlantı vermediler. Müşteri hizmetleri traş, kimseye ulaşamıyorsunuz, otomatik cevap verip duruyorlar.

• 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt

Sinyal yok mu sizdede benimde bağladılar 3 gün oldu gelip kutudaki sorunu çözeceklerini söylediler müşteri hizmetlerini ben aradığımda ulasiyorum arıyorlar geri .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus14533 kullanıcısına yanıt

Teşşekürler hayırlı olsun beklemedeyiz hala bakalım.

Sinyal 4 gun sonra geldi. Ama gelip interneti acmalari lazim ekiplerin. Ekipler gelmiyor. Destekten yaziyorum sacma sapan alakasiz cevaplar veriyordan. Fiber destek numarasindan da ulasamadim. Sacma sapan bir durum icindeyiz yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Kutuya bakmaları gerek açılması için ilettik deniliyor da gelen giden yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, bağlantı aşamasında yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    Merhaba, aktivasyon sürecinde yaşadığınız sorun nedeniyle üzgün olduğumu iletmek isterim. Müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

iletildi.

Merhaba, hizmetinizi kontrol ettiğimde gigafiber hizmetine dönüşüm ile ilgili işlem bulunmuyor. Ancak ben bu durumu proje ekiplerimize ileterek dönüşüm işlemlerinin yapılmasını talep ettim. Arkadaşlarım sizinle iletişime geçecektir.
  • olmayan hizmetin deneyimi de olmaz. yok mu bir babayiğit adsl den kurtaracak.

• Her müşter hizmetlerine işim düştüğünde bir kez daha anlıyorum. Turknet pişmanlıktır. Açtığım destek kayıtlarını kafalarına göre çözmeden onaya gönderip saniyesinde 48 saat içinde onay için cevap vermemişim diye kapatıyorlar. Karşılarında salak var sanıyorlar herhalde.

Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz
    Merhaba, dönüşüm işlemini fiber ekibimiz yapıyor ve kendilerine bilgi verdim. Onlar sizinle iletişime geçecekler.

Umarım kısa zamanda çözülür sorununuz.

Merhaba, fiber ekibimiz dönüşüm işlemi için bugün size arama yaptı. 17.30 gibi evde olacağınız bilgisini vermişsiniz. O saatte tekrar arama yapacaklar.
  • 1 hafta uğraşmadan sonra bugün internet açıldı. 1000 mbps demişlerdi ama buna da şükür

Giga Fiber Hizmeti ve Deneyimleriniz

Hayırlı olsun ama genede bir ticket açın derim ben size.

hocam speedtest in masaüstü uygulamasını indirip deneyin tarayıcı yüzünden o sorun https://www.microsoft.com/tr-tr/p/speedtest-by-ookla/9nblggh4z1jc?activetab=pivot:overviewtab

• başka test uygulamaları ile de denedim. sonuç benzer çıktı. Bununla da denerim.

Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Fiber ekibimiz kontrollerini yaparak dönüş sağlayacaktır.
  • internet hizmetim aktif oldu

http://www.google.com/

anakartım bu kabloluda 95 alıyorum hız

ama wifide 300 üstünü görüyorum.

neyden kaynaklanıyor acba ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.