Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
141
Favori
635.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

Konuyla ilgili kontrollerin sağlanması için yönlendirme sağlanmıştır. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilerek arızayla ilgili işlemler tamamlanacaktır.

İyi günler dileriz.

• Mr. Management kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Kontrol edilmesi üzere bilgileriniz teknik birimlere iletilmiştir. En kısa süre içerisinde iletişime geçilerek konuyla ilgili çözümleme sağlanacaktır.

İyi günler dileriz.

• yav kardeşim yeter ya iyi güzel diye övüyordum herkese şimdi akşamları internete giremiyorum 2 haftadır her akşam kırmızı ışık yanıp sönüyor asla düzelmiyor bıktım usandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt

Merhabalar maalesef Wi-Fi aramasın dair herhangi bir çözüm olmadı araştırmalarım sonucu sorunun modem kaynaklı olduğuna emin oldum bu yüzden modem değişikliği talep ettiğime dair yeni bir kayıt açtım. Size kayıt numaramı özelden iletiyorum destek olabilirseniz çok sevinirim evde gsm çekmiyor ve wi-fi üzerinden çağrı da gelmediği için kimse bana ulaşamıyor

• kaç gündür akşam 8den sonra internet gidiyor sabah uyandığımda gelmiş oluyor arıza talebi oluşturuyoruz hiç sallayan yok telefon açıyoruz tamam talebi acile aldım diyor yine bir şey değişmiyor 10dk kesilir anlarımda akşam vakti gireceğimiz zaman 10 saat kesinti nedir ya para boşa gidiyor resmen şuan

• Arkadaşlar, kenara GIBIRNet’e geçiş kodu bırakıyorum. Geçiş yapmak isteyenler bu kodla 1 yıl boyunca 20 TL indirim kazanabilirler.

Kod: GA2GJPAKUN

• Turkcell superonlinedan gibirnete geçerken kurulum ücreti istiyorlar mı

• yildirimweb Y kullanıcısına yanıt

Evet. Gıbırnet Telekom altyapısı üzerinden hizmet verdiği için yeni abonelik yapmanız lazım.

Fiber, ADSL veya VDSL altyapılı yeni aboneliklerde kurulum ve aktivasyon ücreti; Peşin 450₺ dir. (Taksit istenirse 5 ay 100₺ olarak faturaya yansıtılır.).

• yildirimweb Y kullanıcısına yanıt

Turbonet var kurulum ücreti almıyor (du) bilginiz olsun.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

bayağadır kullanıyorum bende sorun yok seninki kablodan yada modemden ötürü olabilir bence

• Turknet gigafibere geçicem gıbır vdsldi aboneliği iptal ettirmem lazım faks maks olmadan en kolay nasıl hallederiz bu işi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/gibirnet-ana-konu--143862446-470#156452963

WhatsApp dediğim de gıbırın WhatsApp hattı (549 427 2010)

• Ne oldu yine kesilip duruyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Kocaeli deyim ben bende sorun yok

• Genel arıza var diye 24 saat kesinti varmış.

• tuno0001 kullanıcısına yanıt

Hocam kocaeli hangi semtindesiniz?

• Gibirnete internetimi yeni tasidimda bu kullandigimiz internet gb nerden bakabiliyoruz online islemlerinde goremedimde

• Upload hızları güncelleniyor arkadaşlar muhtemelen ondan kesintiler oluyordur, bilginize.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.