Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
143
Favori
633.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam 8'de gitti gidiş o gidiş, arıza kaydı açtım cevap bile vermediler.

• Bizim de 2 gündür net yok. Adsl altyapısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 saattir kesinti var. Tek bende mi? İstanbul/Gültepe

• OnderT O kullanıcısına yanıt

Yandık o zaman desenize

• Türk Telekom kesinlikle bilinci yapıyor. Telekomdan Vodafone'a taşıma yapınca anlamıştım olayı. 11 gün yasal sınırı vardı ve 11. Gün internetimi taşımışlardı. Şimdi de upload arttırımı olduğu için muhtemelen yasal bir süre vardır ve o süre geçene kadar böyle yapacaklardır. Ben GIBIR 'a değil telekom a suç buluyorum.

Mobil uygulamada açıklama kısmı var. Orda dün genel arıza yazıyordu. Onu telekom planlı arıza varsa sisteme izliyormuş ve gibirin sistemine ordan düşüyormuş. Şu anda arıza kodu yok ama Yönetimsel durum KAPALI yazıyor. Bu aslında altyapı kapalı demek. Bazen o yeşil oluyor ama DSL sinyali yine de gelmiyor. Sizlerde bakın ekleyin buraya bilgimiz olsun.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• aaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcode35 -- 27 Ekim 2023; 20:51:9 >

gene telekom gene telekomm

bi kerede düzgün iş yapsalar dişimi kıracağm GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• GIBIRNET çok ayıp ediyor. Yonetimsel durum KAPALI yazdığı halde 3 maymunu oynuyor şimdi moralim bozuldu işte.

Yonetimsel durum KAPALI önce onu çözelim size dönüş yapalım diyeceğine bana 300 TL geçirilmesi daha kolay geliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 27 Ekim 2023; 22:50:9 >
  • Daha ne desinler. İletşime KAPALI'YIZ.

İç tesisatta sorun olduğunu nasıl anlamışlar, telepatiyle mi?

• Ben daha 1 ay dolmadan bu derece problem yaşayabileceğimi düşünemedim. Ama ucuz olduğu için mecbur devam ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 27 Ekim 2023; 22:49:48 >
  • Türknet'te de durum aynı. İç tesisat 300TL. Parasız saadet olmaz, saadet olmaz da internet olur mu o da olmaz.Ama oluru var 300 TL.

Bende durum bu ama yine de dsl ışığım yok. Abi 100-150 lira için uğraştığımız firmalara bak kahretsin böyle ekonomiyi gerçekten

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• aykut.. kullanıcısına yanıt

Snr 2.8 çok düşük; bağlantıda sorun yaşayabilirsiniz.

• Yok hocam ya normal zamanda gayet iyi kullanıyorum interneti açıkçası şuan neyden kaynaklı gıdık internet bir anlasam

• 3. Gün oldu maalesef İnternet yok. Telekom gelip 300 TL alacak diye korkudan kayıtta açamıyoruz :)

• IPv6 bağlantısı alamıyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Umarım geçici bir sorundur.

• 4. Gün oldu hala dsl ışığı yok.

Ben arıza kaydı açarsam eve telekom gelebilirmiş ve 300 TL alabilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 29 Ekim 2023; 10:40:58 >
  • Sorununuzun çözümü için teknik servis hizmeti vereceğiz; iç tesisatı içi yani içten kontrol edeceğiz.

Peki hocam bu içten gelen kontrol cepten ne kadar giderir ; takribi yani.

300 TL yani 300

Bak bak; hareketlere cevaplara bak. 300 TL imiş.

Büyük sezsizlik

Kapat destek kaydımı; ben kendi kendime destek kaydı açarım. 300 TL' yi de kendime veririm. Yazık vallahi.

• Allah dan zamanında kurtulmuşum bu firmadan

İç tesisatında ya da modeminde arıza var mı? Bunu bilirsin en azından. Modeme kadar gelen kablolarında sıkıntı yoksa modemin de sağlamsa niye para alsınlar.

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.