Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar:

Değerli müşterimiz taahhütname kampanyalı tarifeli hizmetimiz bulunmamaktadır.

iyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 10 Ekim 2020; 14:15:19 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz hat sahibi tarafımıza iptal dilekçe yazması gerekmektedir. İptal dilekçesini ve Kimlik fotokobisinin fotografını çekip, tarafımıza Whatsapp hattı üzerinden veya Mail üzerinden ilettikten sonra, mesai saatleri içerisinde sesli onayının ardından internet hizmeti tarafımızdan iptal edilecektir.

İyi günler dileriz.

• Az önce anlık bir kesinti yaşayan oldu mu acaba? Csgo oynarken koptum ve bağlandığımdan beri 300 pingim var

• quote:

Orijinalden alıntı: Chile_Mix

Az önce anlık bir kesinti yaşayan oldu mu acaba? Csgo oynarken koptum ve bağlandığımdan beri 300 pingim var

Evet şu an hala yok tüm ışıklar yanmasına rağmen İnternet yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chile_Mix kullanıcısına yanıt

Sorun düzeldi.

• Chile_Mix kullanıcısına yanıt

Bendede sitelerin çoğu açılmıyor google servisleri çalışıyor ama facebook ve haber sitelerine şuan erişemiyorum.

• Looking glass dan gördüğüm kadarıyla internet çıkışlarını değiştiriyorlar yada sistem çöktüğü için yedek hatlar devreye girdi bilemiyorum.

• Anlık sorun yaşadım. PPPoE aç-kapat yaptıktan sonra düzelmedi, yeniden başlattıktan sonra kendiliğinden geldi. İşin kötüsü o sırada online eğitim için kullanan vardı interneti.

• Bu internet kesintileriniz artık iyice can sıkmaya başladı, tam oturdum bilgisayarın başına çat yine internet gitti olucak iş mi bu ya sürekli kesiyorsunuz. Düzeltemediniz PPP sorunlarını artık logda da görünmüyor sadece bağlantı yok yazıyor ne yapıyorsanız arka planda. Şu başlıkta en çok mesaj atanlardandım beni bile yıldırdınız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 10 Ekim 2020; 17:12:54 >
  • ben önümzdeki ay başka firmaya geçeceğim. 90 gün süreyi bekliyorum

• Merhabalar:

Değerli müşterilerimiz Genel duyuru :

Oct/10/2020 17:07:48 - Tarihinde FNA (FACEBOOK Cache sunucusu)'na olan bağlantı kesildiği için facebook alt yapısı kaynaklı sorun oluşmuş olup konuyla ilgili arıza giderilmiştir.

iyi günler dileriz.

• @GIBIRNET Özel mesajdan bilgileri aldınız hala döneceksiniz. Müşteriniz olduk adam akıllı internet sağlayamadınız memnun olmayıp iptal ettik diyemi bu şekilde davranıyorsunuz anlamadım ki. Adam gibi ilgilenmeyecekseniz buraya gelip reklam yapmayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanica -- 10 Ekim 2020; 18:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

Değerli müşterimiz hizmetiniz iptal edilmiş olup. Adınıza Ücret Faturalandırması çıkmayacaktır. GIBIRNeti tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

teşekkür ederim, bu şekilde sonuçlanmasını istemezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • irfanica kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz konuyla ilgili sorununuz çözülmüş olup tarafınıza pm üzerinden size bilgi verilmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 10 Ekim 2020; 17:46:25 >
  • @GIBIRNET Biraz sert çıkışmış olabilirim. Onun için kusura bakmayın sorunu çözdüğünüz içinde tşk ederim.

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.