Şimdi Ara

Ghost Recon Future Soldier **MULTİPLAYER GRUBU**

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Ghost Recon Future Soldier **MULTİPLAYER GRUBU**

Ghost Recon Future Soldier **MULTİPLAYER GRUBU**

EVET ARKADAŞLAR MULTİPLAYER GRUBUNU KURUYORUM BU KONU ALTINDA OYUNUN MULTİPLAYER HAKKINDA BİLGİLERİ PAYLAŞIYORUZ HERKESİN GT SİNİ İLK MESAJA EKLEYECEĞİM OYUNU ALAN VEYA ALACAK ARKADAŞLAR GTLERİNİ BANA GÖNDEREBİLİR VEYA GT YAZARAK BENİDE EKLEYEBİLİRSİN YAZABİLİR

MULTİPLAYER GAMERTAG LİSTESİ

xCixLandx
    pagedwinner62
    BooomHS
    TUCKERtr
    davidmessi11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive09 -- 9 Eylül 2012; 11:29:10 >

• bir kişi gelmez her iddasına varım hem ubisoft pass istiyor hemde oyun okadar iyi değil
  • Oyunun online'ı çok iyi olmuş. Single'ı zaten ayrı güzel ve keyifli. Multi oynayacaklar kesin oynasın derim, pişman olmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Oyunun online'ı çok iyi olmuş. Single'ı zaten ayrı güzel ve keyifli. Multi oynayacaklar kesin oynasın derim, pişman olmazlar.

online pass istemeseydi çok iyi olurdu
  • Aynen online pass istediği için maalesef oynayamayacağım ben de multiyi.
  • Yanliz Multide level 5'e kadar gelmenize izin veriliyor(Homefront'daki gibi),ben oynadim 1 saat civarinda gercekten cok güzel multisi yanliz tek sorun asiri abartilmis olan UAV sistemi,sürekli detected olup kabak gibi meydanda oluyorsunuz ve bir süre sonra cok can SIKIYOR..
  • Kardeş senin aynı kişi üzerinden kaç hesap var ? Valla bazı kişilerinde senin fake'in olup olmadığından şüphelenmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Kardeş senin aynı kişi üzerinden kaç hesap var ? Valla bazı kişilerinde senin fake'in olup olmadığından şüphelenmeye başladım.

kime dedin bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

Yanliz Multide level 5'e kadar gelmenize izin veriliyor(Homefront'daki gibi),ben oynadim 1 saat civarinda gercekten cok güzel multisi yanliz tek sorun asiri abartilmis olan UAV sistemi,sürekli detected olup kabak gibi meydanda oluyorsunuz ve bir süre sonra cok can SIKIYOR..

UAV'leri vuracan acımayacan bence sıkıcı değil betasını oynamıştım baya tam istediğim tarz oyun yazın puanım olursa alabilirim tarzı çok güzel.Max 3'ten daha iyi bence multi
  • beni ekle pagedwinner62 sen oyunu nerden sipariş ettin yada ediceksin? bf3'te bağlantı sorunu yaşıyorum buaralar umarım bu oyunda olmaz. bide sorum olucak bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. EA sorun gidermem için mail attı ama modemi powercycle et diyor ne olduğu hakkında ufacık bi fikrim yok. bu sorunu yaşayan yada bilğisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. verdiği hatada THE CONNECTİON WİTH EA ONLİNE WAS LOST
  • Arkadaşlar, Oyunu coop oynamak için uplay code yada redeem code almak şarmı ?

Teşekkürler
  • Co-op oyun modu da online özellikleri içinde olduğu için online pass şarttır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HKN*

Arkadaşlar, Oyunu coop oynamak için uplay code yada redeem code almak şarmı ?

Teşekkürler

Evet uplay pass istiyor ne yazik ki..
  • PS3'deyken (yani daha düne kadar) hem 4 kişi coop bitirdik hemde grubumuz (6 kişi) online'da adam başı toplam 3 sınıfta ortalama 25. levela kadar gelmiştik, ancak psn'nin
    networku bu oyunda yerlere yeksan olduğundan oyuna xbox'dan devam etmeye karar verdik.
    Bu oyunu sakın bf3 cod gibi shooter oyunlarına benzetmeyin, oyun takım halinde hareket etmenizi istiyor (hem soloda hem multide), gerektiğinde 15dk boyunca yerinizden kımıldamıyacaksınız yeri geldiğinde bir sokağı tutmanız-düsmanı oyalamanız gerekiyor ki arkadakiler bombayı çözsün ya da ölümüne savunacaksınız 10 kere aynı yerde öleceksiniz. Puanlama sistemi de takım oyununu destekliyor; misal düşman vurdun 50xp, takım arkadaşın yaralandı ona yardım ettin 500xp; düşmanı spotladın (uygun silah aparatıyla) ve arkadaşın indirdi 200xp. Misal ben 4 adam öldürüyorum 12 defa ölüyorum aldığım toplam puan 4000 küsür, diğer takım arkadaşım 20 adam öldürmüş 5 kere ölmüş aldığı puan 4500 küsür, bilmem anlatabildim mi.
    Eğer oynayan, oynamak isteyen varsa beni eklesin, hemen hemen her akşam oyunda olacağız.
    Nick: BooomHS

• quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

PS3'deyken (yani daha düne kadar) hem 4 kişi coop bitirdik hemde grubumuz (6 kişi) online'da adam başı toplam 3 sınıfta ortalama 25. levela kadar gelmiştik, ancak psn'nin
    networku bu oyunda yerlere yeksan olduğundan oyuna xbox'dan devam etmeye karar verdik.
    Bu oyunu sakın bf3 cod gibi shooter oyunlarına benzetmeyin, oyun takım halinde hareket etmenizi istiyor (hem soloda hem multide), gerektiğinde 15dk boyunca yerinizden kımıldamıyacaksınız yeri geldiğinde bir sokağı tutmanız-düsmanı oyalamanız gerekiyor ki arkadakiler bombayı çözsün ya da ölümüne savunacaksınız 10 kere aynı yerde öleceksiniz. Puanlama sistemi de takım oyununu destekliyor; misal düşman vurdun 50xp, takım arkadaşın yaralandı ona yardım ettin 500xp; düşmanı spotladın (uygun silah aparatıyla) ve arkadaşın indirdi 200xp. Misal ben 4 adam öldürüyorum 12 defa ölüyorum aldığım toplam puan 4000 küsür, diğer takım arkadaşım 20 adam öldürmüş 5 kere ölmüş aldığı puan 4500 küsür, bilmem anlatabildim mi.
    Eğer oynayan, oynamak isteyen varsa beni eklesin, hemen hemen her akşam oyunda olacağız.
    Nick: BooomHS

Aynen katiliyorum soylediklerine arkadasim ozetlemis birakin multiyi coop ta alicaginiz haz inanilmaz buyuk bir zek oynamak istiyen vArsa eklesin oynariz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dun 6 kisi ile basladik oynamaya inanilmaz keyifli idi

• oyunun deluxe edition keyini alcam ama kararsızım.nasıl sizce değermi multi için?bide pass falan demişşler o ne oluyor?oyun keyimi?ben şimdi orj. key alsam oynayamıcammı?
  • biz arkadaşla gerilla modunu split screen oynuyoruz. o da çok keyifli.
    gerçi arada harita değişse daha iyi olurdu ama yine de baya zorluyor.
  • keyi alalı 2 saat oldu ama bi türlü multiye giremedim.bağlantı sorunu çok.lobby ye dönme sorunu var.yani server araken iptel ederseniz oyun menüye dönmüyor alt+f4 yapmanız gerekiyor.şimdilik izlenimlerim bunlar.bi multiye girebilsem daha detaylı inceleme yapabilicem ama kısmet olmuyo :) buarada eklemek isteyen varsa memnun olurum mal gibi tek başıma oynamıyım bari :)
    ID : GiyotinBaba
    edit : konsol konusuymuş la bu :) püüü pc de sap gibi kaldık iyimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 17 Temmuz 2012; 19:04:49 >
  • Malesef ps3 te sorunlar cok buyuk
    arkadaslarini duyamama
    Oyunda Lag
    Oyundan kopma 2-3 kisi oldugunuz zaman oyuna baglanamama
    :(

Ama xbox ta tek tuk soeun disinda sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaARBAaR -- 17 Temmuz 2012; 19:08:52 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.