Yüzbaşı
11 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba,
Cihazdan giriş Xbox kaldırmaya çalışınca değişiklikler kaydedilmiyor hatası alıyoruz.
Bu sıkıntının çözümünü bilen varmı.
Hesabı farklı cihaza tanımlayacağız fakat eski cihazdan kaldıramadık.

Birde bir hesap bir cihazda ana hesap ise farklı cihazda da ana hesap olmaz diye biliyorum fakat farklı cihazda bir hesabı giriş Xbox yap dedik yaptı diğer cihazı kendi başına kaldırmış böyle bir şey olabiliyormu.

Teşekkürler
Merhaba
14 günlük game pass aktif ettim şimdi sürekli abonelik duruyor.14 gün bitti ama abonelik devam ediyor.
Sanal kart tanımlı limit sıfır parayıda çekememiş.

Ödemek istemiyorum nasıl iptal ederim.
Syg
Merhaba,

Xbox Minecraft edition aldık oyunun tam sürüm ve REALM kodları çıktı.
Tam sürüm kodu tamamlandı fakat Realm olan kodu girdiğimizde ürün bulunamadı hatası veriyor.

Ayrıca Minecraft xbox üzerinden ve Android tablet ile LAN üzerinden oynamak istedik.
Sistemler gördüler birbirlerini ama bağlantı kesiliyor hatası alıyoruz.

Bu sıkıntıları yaşayan ve çözen varmı ?

Yardım için şimdiden tşk.
Arkadaşlar garip bir sorum olacak,
Ps geçmiş veya durum sorgulama kısmında şu oyunu oynadı şundan kupa kazandı gibi bilgiler var.
Bu kısımda özellikle bende Mgs oynadı bilgisi çıkmazken daimi kardeşimin bilgisinde oynadı veya kupa kazandı gibi bildirimleri görüyorum.
Özellikle diablo ve outlast oyunlarıda bu bilgi kısmında çıkmıyor.

Bu detay neye göre belirleniyor.

Selamlar.
Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık iki haftadır Tr Psn'den 12 aylık plus almaya çalışıyoruz fakat beceremiyoruz.
Daha önce oyun aldığım kartım ile şimdi plus alamıyorum.

Geçersiz kart yada kart bilgileri hatalı diyip atıyor.

Aynı durumu yaşan varmı ?

Syg.
Arkadaşlar merhaba,

Yeni sayılacak gameapd'in RB tuşu temassızlık yapıyor, üzerine biraz abanınca işliyor ve hali ile oyunlarda can sıkıyor.
İçin açtım çeşitli aydınlatıcı konulara bakarak fakat karşıma şu çıktı RB tuğu altında silinecek temizlenecek bir yapı yok klickemeye yarayan bir siyah tuş var.

Bu mekanizmanın nasıl temizlendiği konusunda bir fikriniz varmı, aksi halde temassızlık sıkıntısını gideremeyeceğim.

Teşekkürler.
Arkadaşlar, kod ile indirdiğim skyrim de 13 level oldum.
Oyun süper ötesi ama başlarda yapmadığı fps düşmeleri hatta ara ara kısa donmalar bile oluyor.
Normalmidir bunlar.
Tşk
Arkadaşlar,
Slim 250 lik xbox'i kapattiğim zaman artik hemen kapanmiyor 3 kez yeşil isik yanip sondukten sonra kapaniyor. Isiniyor diye dusundum ama anlik acip kapamada bile aynisini yapiyor.

Kapatma komutu verince makina kapaniyor ama adaptor calisiyor ayrica on.off dümesinin ortasindaki yesil isik kapanip aciliyor ve bunu 3 kez tekrarladiktan sonra tam olarak kapaniyor.

Ciddi bir sikintimidir bu.
Tesekkurler.
Arkadaşlar daha önce konuşuldu ise kusuruma bakmayın, bulamadım çünkü.

Arkadaş ile dead island coop oynuyoruz fakat biz iki kişi oynadığımız için 3.ve 4. kişilerin oyuna girmesini istemiyoruz. Girenleri oy yöntemi ile oyundan atıyoruz ama bunu otomatik yapacak hatta bizden farklı bir kişilerin oyunumuza girmesini engelelyecek bir yöntem varmıdır.

Not: leveli yüksek kişiler bi geliyor görevleri yapıp yapıp kaçıyor yan görevler kalmıyor

Teşekkürler,
Arkadaşlar, evde Pc yok malum internet ihtiyacımızı PS3 ile görüyoruz, önceden olmayan ve bir kaç gündür karşılaştığım bir sorun var.

Internet browser ile internette gezerken (özellikle videolu sitelerde-UzmanTv bknz.) "Have not enough memory to display pages" hatası alıyorum, geçmişi sildim olmadı javascript kısmını Off yaptım oldu ama bu seferde videolar açılmıyor ve javayı On yapmak zorunda kalıyorum ve yine yetersiz hafıza uyarısını alıyorum.

Önceden olmayan bir sıkıntı şimdi neden var, desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Syg.
Hakkında
Meslek: Özel...
Forum İmzası:
Bir işi yapmak isteyen mutlaka bir çaresini bulur,
Yapmak istemeyen mazeret bulur...
Forum İkinci El İmzası:
Bir işi yapmak isteyen mutlaka bir çaresini bulur,
Yapmak istemeyen mazeret bulur...
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 455
İkinci El Bölümü Mesajları: 86
Konularının görüntülenme sayısı: 22.553 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 289 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.