Şimdi Ara

Ghost Recon Future Soldier **MULTİPLAYER GRUBU** (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım beni ekle nickim:davidmessi11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sgt.Panda -- 18 Temmuz 2012; 0:59:26 >
  • yalnız biraz daha kişi toplamalısın
  • Online pass olayı çok can sıkıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan23

Online pass olayı çok can sıkıcı.

online pass ne?detaylı anlatırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Oyunu online oynayabilmek için 800 ms puanı vermeniz gerekiyor pass için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Oyunu online oynayabilmek için 800 ms puanı vermeniz gerekiyor pass için.

hmm sanırım bu dediğiniz konsol için geçerli.ben bugün pc için deluxe keyi aldımda benle bi ilgisi yok sanırım pass olayının?

• Aynen hocam Xbox için :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen hocam Xbox için :)

tşkler cvp için.lagsız hilesiz dc'siz oyunlar dilerim
  • quote:

quote:

Aynen hocam Xbox için :)

tşkler cvp için.lagsız hilesiz dc'siz oyunlar dilerim

Aynen hocam sizede :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende dün deluxe key aldım oyun yükleniyordu bitti yalnız multide çok zor oyuncu buluyor ve bulduğundada deploy olmuyor bf 3 te böyle bir sorun yaşamıyorum
  • quote:

keyi alalı 2 saat oldu ama bi türlü multiye giremedim.bağlantı sorunu çok.lobby ye dönme sorunu var.yani server araken iptel ederseniz oyun menüye dönmüyor alt+f4 yapmanız gerekiyor.şimdilik izlenimlerim bunlar.bi multiye girebilsem daha detaylı inceleme yapabilicem ama kısmet olmuyo :) buarada eklemek isteyen varsa memnun olurum mal gibi tek başıma oynamıyım bari :)
    ID : GiyotinBaba
    edit : konsol konusuymuş la bu :) püüü pc de sap gibi kaldık iyimi :)

konu ile ilgisi yok ama GiyotinBaba nickinden tanıdım valla single shot pistol and knives only serverinda bir araya gelmiştik hatırlarsan benim:aventador11
    sana bir sürü soru sormuştum p90 ne zaman açılıyor diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnemre2010

quote:

keyi alalı 2 saat oldu ama bi türlü multiye giremedim.bağlantı sorunu çok.lobby ye dönme sorunu var.yani server araken iptel ederseniz oyun menüye dönmüyor alt+f4 yapmanız gerekiyor.şimdilik izlenimlerim bunlar.bi multiye girebilsem daha detaylı inceleme yapabilicem ama kısmet olmuyo :) buarada eklemek isteyen varsa memnun olurum mal gibi tek başıma oynamıyım bari :)
    ID : GiyotinBaba
    edit : konsol konusuymuş la bu :) püüü pc de sap gibi kaldık iyimi :)

konu ile ilgisi yok ama GiyotinBaba nickinden tanıdım valla single shot pistol and knives only serverinda bir araya gelmiştik hatırlarsan benim:aventador11
    sana bir sürü soru sormuştum p90 ne zaman açılıyor diye :)

olabilir hocam tam hatırlayamadım kusura bakma zaten pek oynamıyorum artık sarmıyo bf3 1000saat oynadıktan ve yapacak başka bişey kalmadıktan sonra oyun heyecanını yitirdi bana göre.armored kill paketi gelene kadar ghost recon akar :) tabi girmeyi başarabilirsem :) neyse konuyu amacından daha fazla sapmadan üsttede dediğim gibi .lagsız,hilesiz ve dc'siz oyunlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 18 Temmuz 2012; 3:43:08 >

• beni eklersiniz yeni aldım hiç tecrübe yok bilginiz olsun.
  • ghost recon da oyuncu bulamıyor yaaa
  • arkadaşlar multiye giriyorum server hatası veriyor bu arada bu gruba bende katılabilirim.. uplayden mi ekliyoruz oyunda multi olarak oynamak için nasıl yapıyoruz?
  • 800 MS pointse alınabilir,tabi oyun güzelse.

Şahsen AC:Rev'in bile online keyini almayı düşünüyorum 800 MS'ye.
  • Arkadaşlar konu açılmış çok güzel fakat ;

Bu online oynama , multi oynama , mesela ben laptoplarla arkadaslarda bulustum oynamak istiyorum bir ağa kuruyorum

bu oyunu oynamak için ne gerekli pass nedir hesap mı almamız gerekli , oyunun illa orjinali ni mi almak gerekiyor

alsak bile cd key yeterli mi oyuna yeni başlıyorum. Bunları açarsanız çok sevinirim detaylı bir şekilde anlatılırsa cok memnun olurum saygılar...
  • OYUN ASLINDA GÜZEL MULTİPLAYER ONLİNE PASS İSTEMESE DAHA GÜZEL OLACAKTI ALANLAR VARSA OYNARIZ
  • foruma fazla giremiyorum listeye herkesi ekledim ekletmek isteyenler konuya yazabilir
  • Bu konu güncelliğini yitiridi diye yeni bir konu açmıştım fakat konu sahibi tekrar konuyu güncel tutmaya başlamış anlaşılan. Gamertag WarForNothing düzenli olarak oynuyorum eklerseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.