Şimdi Ara

GetData Back Kullanımı nasıl oluyor? Resimli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
101.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar herşey iyi güzel de benim problemim azcık daha değişik. ben bilgisayarı live cd ile açtım ordan disk yöneticideyken işletim sisteminin kurulu olduğu bölümü yanlışlıkla sildim(disk yönet kısmından).tekrar aynı bölümü oluşturdum ama içindekiler gitmiş yani bölümü boş olarak oluştrabildim.sonra işletim sistemini baştan kurdum bu programla kaybolan dosyalarıma erişmeye çalışıyorum. dosyalarımı buluyor ama içerikleri kaybolmuş.yani bi yazı dosyasının ismini gösteryor kurtarıp açınca içinde anlamsız şeyler çıkıyor.resim dosyalarını aynı şekilde buluyor ama görüntüleyemiyor. bu dosyalarımı nasıl kurtarıcaz acaba?varmı başka yapmam gereken?teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar..
    bana da serial lazım.. lütfen pm bekliyorum.
  • yokmu açıklayabilecek birisi arkadaşlar? kurtarsak iyiydi önceki dosyalarımdan.nasip değilmiş dicez o zaman artık yapcak bişi yok
  • herkeze selam. 250 gb lık usb hardiskini yanlışlıkla ikiye bölmüştüm.. recevory my files pro editional v4.0.2 programıyla bilgilerin neredeyse hepsini kurtardım (180 gb a yakın).. yalnız bu dosyaların hepsini sadece bir klasörün içinde topladı. ve suanda o dosyada on binlerce dosya var binlerce mp3 resim albümler albüm kapaklarının resmi kurulum dosyaları vs... bunları aynen oldugu gibi kopyalamın bir yolu yokmudur ?? klasörleriyle ?? on binlerce dosyayı teker teker klasörlere dağıtmak gerçekten istemiyorum öyle bir vakit yok :) lütfen acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralp1907

herkeze selam. 250 gb lık usb hardiskini yanlışlıkla ikiye bölmüştüm.. recevory my files pro editional v4.0.2 programıyla bilgilerin neredeyse hepsini kurtardım (180 gb a yakın).. yalnız bu dosyaların hepsini sadece bir klasörün içinde topladı. ve suanda o dosyada on binlerce dosya var binlerce mp3 resim albümler albüm kapaklarının resmi kurulum dosyaları vs... bunları aynen oldugu gibi kopyalamın bir yolu yokmudur ?? klasörleriyle ?? on binlerce dosyayı teker teker klasörlere dağıtmak gerçekten istemiyorum öyle bir vakit yok :) lütfen acil yardım

Yukarıda bahsedilen GetDataBack programını veya File Savenger Programını kullanabilirsin. Bunlar dosya yapısıyla birlikte kurtarır. Şuanda bende kendi verilerimi kurtarıyorum(kurtarmaya çalışıyorum) umarım veri kaybım olmaz! Tam kurtarayim neler olduğunu buraya ayrıntılı yazıcam!!!

• get data yı kullandım bilgileri kurtardım ama hepsi tek klasörde birleşti arşiv dağıldı genede teşekkürler detayını bekliyoruz..
  • bu programı bende format atmak zorunda kaldığım taşınabilir harddiskimdeki verileri tekrar geri almak için kullandım.
    Program recovery işinde gerçekten çok başarılı bütün verilerimi buldu fakat elimdeki lisanslı sürüm olmasına rağmen copy yapmaya çalıştığımda copy yapmıyor hiçbir uyarıda vermiyor...

Sebebi nedir acaba bilgisi olan varmı????
  • ben şu an az önce yanlışlıkla bi anlık dalgınlıkla biçimlendirdiğim 500gb harici usb harddiski taratıyorum programla. 5 saat falan dedi tarama için bekliyorum daha 2% lerde :(
  • arkadaşlar şu an klasör klasör herşeyi kurtarmaktayım. galiba işe yarıyor program :D
  • Evet arkadaşlar Buraya yazacağımı demiştim yazıyorum
    Ben bir hata bir dalgınlıkta tek bir tuş yardımıyla harici harddiskimin ki tüm yazılımlarımın ve projelerimin olduğu harddiskimdir kendisi mbr/boot kaydını uçurdum linux ta. File Scavenger Programını kullanarak tüm verilerimi klasörleriyle getirdim. Fakat hemen işlemden önce(mbr/boot kaldırmadan) öteki hdd den kopyaladığım dosyaları getiremedi daha doğrusu dosya sistemiyle getiremedi banada 4000 adet dosyayı ayırmak kaldı... Herkese duyurulur...
  • allh senden razı olsun 1 telebaty hdd m var 250 gb c 750 gb d sayende 700 gb'lik 4 senelik bir arşivimi kurtardım allh senden razı olsun ellerin dert görmesin cok sağol cok makbula geçtin tekrar allh ne muradın varsa versin filmlerim oyunlarım muziklerim resimlerim daha bir yığın şey geri geldi yubbbbbiii
  • merhaba bende bu programı kurdum ve hiç bi sekilde sürücüyü görmüyor.ama söle bi sorun var benm pc servise gitti ve c ye de d ye de format atmayı gec direk birlestirmisler.su anda tek c sürücüsü var bu yüzden mi görmüyor acaba.recorvery my files ile 2 gün bekledim tam sonuna geldi ve mavi ekran verdi :S yardım lütfen arsivlerim gitti.
  • veri kurtarma labaratuarının kurtarmak için 425dolar istediği 500gb lık hdd mi şu an taramaktaım yuzde onlarda, sonuclanınca geri dönüş yapacam..
  • arkadaslar dosya sistemini seçtiğimiz step 2 de neden bişey gozukmuyor :S
  • gerçekten çok harika bir programmış arkadaşlar tşkler :) ...
  • harici hard diskimi taktığımda diski biçimlendir diye uyarı veriyor.. Getdata ile verileri almak için biçimlendirmem gerekirmi yoksa bu halde kurtarabilirmiyim?
  • Arkadaşla ben daha çömez üyeyim.Get data back kurdum çalıştırdım.en son copy yaptım ancak beni webde aktivasyona yönlerdirdi.Aktivasyok kodu yollayabirseniz sevinirim.
  • banada lazım seriali olan varmı acaba mail atabilirmi
  • Bana da serial lazım.Yardımcı olan olursa sevinirim acilen.
  • Bir kaç ay önce iomega 500 GB harici harddisk aldım sorunsuz kullanıyordum bir kaç Pc de birden sonra bir gün kendi Pc me taktığımda açılmadı Biçimlendirme yapman lazım uyarısı verdi .İçindeki verilerin sağlam kalması için Dün virtuallab programını indirdim taratma yaptım ve nerdeyse butun dosyalarımı buldu ama serial olmadığı için kopyalayamadım nette de baktım ama hiçbir yerde yoktu bende değişik başka programlar denedim get data back bunlardan bir tanesi su anda taratıyorum ama hatalı tarama yapıyor sanırım çünkü error 23 in G dyring readlogical LBA:sayılar akıp gidiyor
    Sanırım bir yerde yanlış yapıyorum ama nerde?
    Harici Harddisc imdeki dosyalar silinmediği için mi bu sekilde hata kodu veriyor
    Acaba harddiscimi biçimlendirsem ve tekrar taratsam daha mı sağlıklı olur
    Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
    Bir de get data back seriali paylaşırsanız özelden daha çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.