Şimdi Ara

GetData Back Kullanımı nasıl oluyor? Resimli (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
101.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    banada runtime getdataback v4.33 ilacı gerekli yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
  • ya arkadaşlar bu ne biçim forum biri yardım etmiyor tm veriyosunuz saolunda program ücretli yav. hepsi öyle .
  • tirmis T kullanıcısına yanıt
    tirmis kardeşim ne gibi ayarlarla oynamamız gerek ?? biraz anlatır mısın bende yaklaşık 300 gb dosya taratacağım. ve birde format atıldı windows kuruldu data kurtarma ve çalıştırma ihtimalimiz nedir ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bu programın 4.32 versiyonu için şu an tarama yapıyor. Sanırım aktivasyon lazım olacak.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Serial şart :) Serial i olan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

quote:

Orijinalden alıntı: firdevstopal

biri banada acil serial verisin nolur yarına iş teslimim var ve kazara sildim ACİL YARDIM PM ATIN NOLUR BİRİ CVP VERSİN YOKSA YRIN İŞİMDEN OLUCAM

http://uploaded.to/file/sfhe3a0j

RAR dosyasının sifresi var. Şifre nedir?
  • www.warezturkey.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

www.warezturkey.net

4.33 indirdim onda işlem yapılabiliyor seriali yok
    sizin gönderdiğinizde bir işlem yapılamıyor. Serial de bir işi yaramıyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 20 Mart 2016; 21:22:45 >
  • O dosya baya eski ya 4 sene olmuş linki atalı :)
    Elimdeki recovery programları bunlar şuan, .exe dosyaları katılımsızdır, yüklerken antivirus varsa kapatın, deneyin bunları, ben denemedim hangisi iyi bilmiyorum.
    https://www.dropbox.com/s/c0w7eqg23lhhxln/Recovery.zip?dl=0
  • Arkadaşlar serial lazım acil lütfen
  • Beyler acıl serial lazım atabılecek olan varsa lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan19077 -- 20 Nisan 2017; 1:8:13 >
  • Merhabalar, ben bilgisayara mecburi format attım. Fakat masaüstümde ki "DOSYALAR" klasörümü formatladıktan sonra bir kaç programla geri getiremedim. İçinde 2000 küsür çok önemli resim, hatıralar.vs vardı. Bana yardımcı olurmusunuz lütfen. Nasıl geri alabilirim çok önemli bu dosya ve resimler.
  • Forensic explorer V5 yükledim ancak lisans anahtarı bulamadım yardımcı olabilirmisiz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.