Şimdi Ara

Get Even Türkçe Yama Çıktı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
8.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi oku anla.

Seyid 42 burda konu açtı.Get even konusunda Yamayi Taner Saydam iptal etti diye.TOM da bıraktı diye ne oldu?bana birçok kişiden mail geliyor bu oyun yamasi nerde diye?

Aegir orda mesajı duruyor git oku.UPK dosyalarını şu formatla geriye kaydederlerse yamada türkçe karakter var diye.Özelden mesaj gonderenler oldu,sen ceviriyormusun diye?hayır cevirmiyorum diyen kendisi.Sen nerden biliyon bizim iptal ettiğimizi.Kalkıp burda onu yedirmem diyorsun? Kimsin koçum onu söyle?sen kendini fasulyeden nimet sananlardansin.

Halen inversion diyor.Basit örnek verdim sana hasan neden xboxtorrentte inversion xbox360 yamasina azadin adını yazmıyor.Biliyor çünkü neden? Sen gibi ikiyüzlü yalaka olmadığı için.Adam benim çevirdiğini ve de verdiğimi biliyor.Buyur sende aç inversion ps3 yama konusunu,tabi acabiliyorsan.Şahin e anında sildirtirim.Senin ne bok olduğunu Desperado bize anlattı,portagas anlattı.daha anlatan çok.Scofield gibi bsnlandigi halde sitelere yüzsüz yüzsüz üyelik alanlar sizlersiniz.

Bu adama upk için konuştum.Sana mi konuştum.Hayir.Avukatlık mesleğin değil senin.Adam burda konu açınca arkadaşlık isteği atmissin.Daha önceden aklin nerdeydi?

Konuda ben adamla tartışırım veyahutta muhattap olurum sen değil.Üzerine vazife olmayan birşeyi karışma çocuk.

O adamın ayıbını ben yüzüne vurdum.

Burda murat keser ilk bu oyundan yama resimleri paylaştı.Resmin birinde çeviri hatası vardı.Ben ozel den adama msj attım.Burada murat hata var diye.Bu arkadaşın yapmasi gereken o

Gelelim Evin konusuna.Merak etme adam her konuda destek sunuyor.Sen ve scofield gibi adama arkamdan atıp tuttuğunuz sözleri gösterdi.Mcps4 te de çoğu kişi gördü.Çoğu kişi ne bok olduğunuzu anladı.Site açtım.Sizin bu yayınladığımız yamalar bende var.Biz port ettirmeli çok oldu.Resident Evil operation racoon city mi cevircen.Benden sonra hemen çıkaracağın kesin.Çevir biraz daha.Seni yoralim biraz daha.

Sen burda bana laf yetistirecegine git biraz daha dil darbeleri at.Mesleğin bu senin.

Türk Teknik acaba sana RE 4 yardım etmedi bir düşün?

Biraz adam ol.Adam bilsinler.Her boka maydonoz olma.Genel diyorum üzerine vazifeymis her yorum yaptığım Konuda benim mesajıma cevap verme.Dogukana diyorsun ya.Kaç kere demissin.Dinletememissin,acaba neden?Bir düşün.Kimin eğri kimin doğru olduğunu biliyor.Ara sıra konuşurum.Sen gırtlak patlatsanda millet seni kazimiyor.Boşuna uğraşma.Benden sana tavsiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ferex28 F kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kurban bayramın mübarek olsun.

Sinirlendin biliyorum. Tom'un facebook sayfasında kendin yazmışsın kardeş. 21 agustos da yama iptal oldu demişsin. Bana kimsin diyorsun? Ben benim güzel kardeşim.

Konuyu neden açayım. Ben senin gibi yama araklamıyorum. Kashtan, corç gibi isimler kullanıp yama araklayan kisi burada kalkmış cevap veriyor. Bekir'in yamalarını ve benim 3 yamamì arakla. Scofield video bile çekti. Senin rezil yamana ihtiyacım yok. Azad'ın çevirdiğini herkes biliyor, sen yama benim demeye devam et. Ha, merak etme, konu falan açmam. Dediğin gibi Şahin abi konumu silebilir.

Evin destek sunsun kardeşim, buna bir şey mi diyorum. Ne güzel sizlere katkıda bulunuyor. Sahte nickleri kullanan kim belli. Benim her sitede bir nickim var kardeş. Ben bunu inkar etmiyorum. Xentax da ve burada (castellanos) zenhax da (vito) bunlar benim kullandığım nickler. Yama arakladığın sitelerde işim olmaz. Ben asıl konuma devam edeyim.

Edit:
    Çıkardığınız yamalar ben de var diyorsun? Scofield'in adını değiştirip kendi adını yazmak zor olmasa gerek. Bunları çıkarabilmek için 40 fırın ekmek yemen lazım. Mafia 2, Darksiders 2, portları hazırdı değil mi? Sahte hesabın ile bu yamaları 8 ay önce satın aldım, hazır demiştin. Bu yamalar nerede? Yok. Hadi çıkar bakalım. Araklamaktan başka bir işe yaradığın yok.

Resident evil raccoon city mi? Sen kendinde misin? İlk defa senden duyuyorum. Ha, sen xentax da açtığım konuyu mu diyorsun? Resimleri gördün tabi. Çevirdiğimi düşünmen normal. Tabi dayanamayıp bir arkadaşa özelden yardımcı olayım dedin. Ne yardımı, tool zaten paylaşılmış. Seni biraz daha yoralım diyorsun. Paylaş gitsin kardeş.

Re 4 konusuna gelince, türk teknik sağolsun ilgilendi. İlgilenmediyse de canı sagolsun. Ne diyelim. Re 4'ü biz hallederiz kardeş, sen sıkma canını.

Aegir'e arkadaşlık isteği attım, sana ne oluyor. Tabi zoruna gitti değil mi? İdare et. Herkes arkadaşlık istegi atabilir. Doğukan ile konuş kardeşim, bana ne. Kendi bilir, ben onun akıl hocası değilim. Böyle yaptığın sürece ben seninle uğraşmaya devam edeceğim. Ha, bir derdin varsa, özelden de konuşabiliriz.

Tekrardan kurban bayramın mübarek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 1 Eylül 2017; 14:40:32 >

• Castellanos kullanıcısına yanıt
    Üstte daha önce açıkladım.Öğren sonra gel.

TOM face sayfasında seyidin belki 50. sorusu yama ne oldu diye.Kendisine özel mesajda yazdım.Yama port ediliyor diye.Sen kolay birşey sandin galiba,kaç tane upk dosyasına testlerin gömülmesi.

Şimdi gelelim yamalariniza.Kimin yamasini çalmisim af buyur.

Herkes her oyuna port edebilir.çevirebilir çıkarabilir bunda sakınca yok.

Ha sen yama çalma mi diyorsun

Scofield Castelvania yama çalışmasını kaldırdı neden açtı sonra? Tool konusunda açtığım konudaki rus arkadaşımın toolunu aldı.O dönem diyemedi ben şu konuda yararlandim diye.Hatta Hasan aldı öyle yaptı dedi.Hasan bile şaşırdı.Ben senin konundan yararlanmadi diye.Scofield neden böyle söylemedi anlamadım diye.

Sizde şu düşünce ilk çıkarandan sonra kum cikardiysa ondan çalmıştır diye.

The Evil Within,Skyrim ilk ben yayınladım,dedim mi acaba caldiniz diye.

Gelelim sana hangi cevirini calmisim.Silent Hill mi? Sana mi ait? O Yamayi kimse çıkaramadı.Scofield bile konu acti da ne oldu.Evin ilişiği kesti onla.

Far cry 2 git ps3oyun sitesine sakalakin yorumu var orda.Adam resmen çaldın yazmış.Cevap verememiş

Gelelim sana Conan kime ait?Sen mi cevirdin yamayi.Ben az çevirdim hakkım yok mu diyorsun.%10 bile etmeyecek bir cevirin var.Ve ben konuyu açtığımda orda yazdığım bu yama başka yerde paylasilmayacak diye ve sen bunu yaziyorsan kusura bakma hırsız burda sensindir ben değil.

Gelelim bekir in portlarina.

Yama demiyorum bak port.Ne yaptı oyunu mu çevirdi.Hayır.Ona .xxx dosyalarını açacak Tool dışı xbox360 yamalarinin portlarini verdim.Hatta o Tool da oynama yapıp Saw oyununu port edebildiniz.Bana anlatmayin hikayeler.Onların yamalarini almadım bile.Rus arkadasima verdim sağolsun port ediverdi.Bende konuda adını yazdım.Hani diyorsunuz ya.biz milletin emeğini yazarız açtığımız konularda,nerde Scofield benim arkadaş Evin'in sayesinde o oyunlara yamalari port edebildi.Hepsini bana Evin anlattı.Hani nerde anlatmayin bana?

Gelelim inversion' a.Yama Azad' in mi?

Azad'inşa 2015 Kasımda Yamayi tamamlayıp sana verdiğimde nasıl oynadin?

Burdaki konuda DH yoneticileri konudaki resimleri kaldır bile diyemediler.Azad çok kez konuyu duzeltsin diye mesaj çekti.Ben kendim acıdım da sildim.Azad'in paylaştığı fotoshoplu resimlerin gerçek konuşma şeklini atayım istersen.O zaman bakalım kim g.t olacak.Kimsenin o şahsi kazidigi yok.Daha geçen Murat Keser açıkladı.Resident Evil 5 yeni sürümüne Yamayi port etmesi oyun ceviriden izin alınmadan yapıldığını belirtti.Hatta GTA 5 in yeni guncellemelerine port etmeye kalktı.Techno Game engelledi.O yüzden Azad' i bana anlatma.

Taner Saydam Hatred yamasini çıkardı diye o da çevirip çıkardı.Sonra bu arkadaşın yaptığı gibi yok surda hata var burda hata var diye başladı konuşmaya.Ne oldu.Çekememezlik diz boyu.

Gelelim Fallout New Vegas yamasina.Gostersene sakalak isimli arkadaşın ps3 portunu.Bulamazsın.Çünkü yapmadi.Nerde? Mcpsp den tanıyorum adamı.Xbox oyunlarına yamalari port ediyordu.Sen bilmezsin.Yakınında Darkness var,sor ona.Ama nedense sitemde millete atıp sıkıyon.bu yamayi sakalak yaptı diye.

Benden izin aldın mi gene hayir.

Far cry 3 ve 4 bende hazır.Mafia 2 türkçe Font bakıyorum ve buldum da.Max payne 3;ohoho oh ta GTA 5 zamanından hazır.Hatta Red Dead Redemption Tool bile bulduk.Darksiders 2 mi?

PC yamasini birkaç kodunu duzenleyince yama calisiyor.Sen bizi öyle yama paylasmayinca boş oturuyon zannediyon galiba?

O yüzden 40 fırın ekmek yiyecek birisi varsa onlarda sizlersiniz.Dead Space 2 yi al setup ini kullan dosya çıksın.Sonra birkaç düzenleme al sana portunu ben yaptım dimi?

Riddick pc yamasini al,ps3 dosyalarının yerlerine at.Portunu ben yaptım.O Yamayi taa 2013 mcps3 varken yayınladım.Konusunda bile ben port ettim demedim.PC dosyasını ps3 te kullandım,çalıştı dedim.Siz gibi onu ben yaptım bunu ben yaptım gibi islerle uğraşmıyorum.

Hani diyorsun ya duyurali 8 ay oldu, nerde bu yamalar.Scofield nerdeydi 2 yıl boyunca?Evin arkadaşımdan yardım aldı.İnkar eder şimdi.Ben orda isim vermeden konuda sen bile bilmiyordum,hafızamı yokla.Adama çektiği gün mesajları unuttun galiba.

Gene diyorum siz ancak karalama derdindesiniz.

Ps4 yamalari yapacak missin kirildiginda.Ps3 cikip ta Ps4 çıkan aynı oyunlara port edersiniz kankalarinla.

İki nokta üst üste ye selam şöyle.

Arkadaşlarıma mesaj çekmesin.Sayemde Meral of honor ve diğer oyunlarda yardım aldı benden.Ayrıca çıkaramayacağı xbox yamalarini.

• Hocam ne yaptınız tamamlayabildiniz mi ses seda çıkmadı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Üstte daha önce açıkladım.Öğren sonra gel.

TOM face sayfasında seyidin belki 50. sorusu yama ne oldu diye.Kendisine özel mesajda yazdım.Yama port ediliyor diye.Sen kolay birşey sandin galiba,kaç tane upk dosyasına testlerin gömülmesi.

Şimdi gelelim yamalariniza.Kimin yamasini çalmisim af buyur.

Herkes her oyuna port edebilir.çevirebilir çıkarabilir bunda sakınca yok.

Ha sen yama çalma mi diyorsun

Scofield Castelvania yama çalışmasını kaldırdı neden açtı sonra? Tool konusunda açtığım konudaki rus arkadaşımın toolunu aldı.O dönem diyemedi ben şu konuda yararlandim diye.Hatta Hasan aldı öyle yaptı dedi.Hasan bile şaşırdı.Ben senin konundan yararlanmadi diye.Scofield neden böyle söylemedi anlamadım diye.

Sizde şu düşünce ilk çıkarandan sonra kum cikardiysa ondan çalmıştır diye.

The Evil Within,Skyrim ilk ben yayınladım,dedim mi acaba caldiniz diye.

Gelelim sana hangi cevirini calmisim.Silent Hill mi? Sana mi ait? O Yamayi kimse çıkaramadı.Scofield bile konu acti da ne oldu.Evin ilişiği kesti onla.

Far cry 2 git ps3oyun sitesine sakalakin yorumu var orda.Adam resmen çaldın yazmış.Cevap verememiş

Gelelim sana Conan kime ait?Sen mi cevirdin yamayi.Ben az çevirdim hakkım yok mu diyorsun.%10 bile etmeyecek bir cevirin var.Ve ben konuyu açtığımda orda yazdığım bu yama başka yerde paylasilmayacak diye ve sen bunu yaziyorsan kusura bakma hırsız burda sensindir ben değil.

Gelelim bekir in portlarina.

Yama demiyorum bak port.Ne yaptı oyunu mu çevirdi.Hayır.Ona .xxx dosyalarını açacak Tool dışı xbox360 yamalarinin portlarini verdim.Hatta o Tool da oynama yapıp Saw oyununu port edebildiniz.Bana anlatmayin hikayeler.Onların yamalarini almadım bile.Rus arkadasima verdim sağolsun port ediverdi.Bende konuda adını yazdım.Hani diyorsunuz ya.biz milletin emeğini yazarız açtığımız konularda,nerde Scofield benim arkadaş Evin'in sayesinde o oyunlara yamalari port edebildi.Hepsini bana Evin anlattı.Hani nerde anlatmayin bana?

Gelelim inversion' a.Yama Azad' in mi?

Azad'inşa 2015 Kasımda Yamayi tamamlayıp sana verdiğimde nasıl oynadin?

Burdaki konuda DH yoneticileri konudaki resimleri kaldır bile diyemediler.Azad çok kez konuyu duzeltsin diye mesaj çekti.Ben kendim acıdım da sildim.Azad'in paylaştığı fotoshoplu resimlerin gerçek konuşma şeklini atayım istersen.O zaman bakalım kim g.t olacak.Kimsenin o şahsi kazidigi yok.Daha geçen Murat Keser açıkladı.Resident Evil 5 yeni sürümüne Yamayi port etmesi oyun ceviriden izin alınmadan yapıldığını belirtti.Hatta GTA 5 in yeni guncellemelerine port etmeye kalktı.Techno Game engelledi.O yüzden Azad' i bana anlatma.

Taner Saydam Hatred yamasini çıkardı diye o da çevirip çıkardı.Sonra bu arkadaşın yaptığı gibi yok surda hata var burda hata var diye başladı konuşmaya.Ne oldu.Çekememezlik diz boyu.

Gelelim Fallout New Vegas yamasina.Gostersene sakalak isimli arkadaşın ps3 portunu.Bulamazsın.Çünkü yapmadi.Nerde? Mcpsp den tanıyorum adamı.Xbox oyunlarına yamalari port ediyordu.Sen bilmezsin.Yakınında Darkness var,sor ona.Ama nedense sitemde millete atıp sıkıyon.bu yamayi sakalak yaptı diye.

Benden izin aldın mi gene hayir.

Far cry 3 ve 4 bende hazır.Mafia 2 türkçe Font bakıyorum ve buldum da.Max payne 3;ohoho oh ta GTA 5 zamanından hazır.Hatta Red Dead Redemption Tool bile bulduk.Darksiders 2 mi?

PC yamasini birkaç kodunu duzenleyince yama calisiyor.Sen bizi öyle yama paylasmayinca boş oturuyon zannediyon galiba?

O yüzden 40 fırın ekmek yiyecek birisi varsa onlarda sizlersiniz.Dead Space 2 yi al setup ini kullan dosya çıksın.Sonra birkaç düzenleme al sana portunu ben yaptım dimi?

Riddick pc yamasini al,ps3 dosyalarının yerlerine at.Portunu ben yaptım.O Yamayi taa 2013 mcps3 varken yayınladım.Konusunda bile ben port ettim demedim.PC dosyasını ps3 te kullandım,çalıştı dedim.Siz gibi onu ben yaptım bunu ben yaptım gibi islerle uğraşmıyorum.

Hani diyorsun ya duyurali 8 ay oldu, nerde bu yamalar.Scofield nerdeydi 2 yıl boyunca?Evin arkadaşımdan yardım aldı.İnkar eder şimdi.Ben orda isim vermeden konuda sen bile bilmiyordum,hafızamı yokla.Adama çektiği gün mesajları unuttun galiba.

Gene diyorum siz ancak karalama derdindesiniz.

Ps4 yamalari yapacak missin kirildiginda.Ps3 cikip ta Ps4 çıkan aynı oyunlara port edersiniz kankalarinla.

İki nokta üst üste ye selam şöyle.

Arkadaşlarıma mesaj çekmesin.Sayemde Meral of honor ve diğer oyunlarda yardım aldı benden.Ayrıca çıkaramayacağı xbox yamalarini.

İstediğin kadar inkar et. Sen insanların harcadığı emeğe göz diken vatandaşın birisin.
    Gelelim Conan yamasına, sadece ara videoları söylüyorum, diğer kısımları boşver. Ara videoların hepsini ben çevirdim. Sen %10 diyorsun. Öyle demeye devam et. Benim emeğimin geçtiği bütün yamaları paylaşırım arkadaş.

Saw mı? Sen mi port ettin? Hayır. Port eden arkadaşın bile adını yazdım. Emeğe saygı arkadaşım emeğe saygı. Silent Hill Downpour mu? O oyunu çeviren kim? Ben. Yama da gram emeğin yok. Toolun da yardımcı oldun diye yama sana mı ait oldu. O yamayı bile yayınlamadım.

Bekire Toolu sen mi verdin? Yanlış yere parmak bastın. Sana söyleyeyim, bekir normal UPK tool ve gildor'un sitesinde bulunan extract ve decompress ile oynama yaparak kodu yazdı ve xxx toolunu yaptı. Hani pc yamalarını açan tool. Sen gerçi bu tür şeylerden anlamazsın. Sen uyumaya devam et. Silent Hill Downpour'a bile türkçe karakter ekledik.

1: Fallout portu sana ait değil. Öyle dosya ismi değiştirerek yamayı ben port ettim diyemezsin. Yama ne zaman çıktı. xbox yaması 1 Haziran 2014 de çıkmış. Senin paylaştığın yama hangi güne aitti? 1 haziran 2014. İlginç değil mi? Xbox yaması ps3 de çalışıyor. Bu videoyu da yükleyeceğim sen merak etme. Text de sakalak ismini arat bakalım, bak çıkıyor mu çıkmıyor mu. Yama araklamaktan başka bir işe yaramıyorsun.

2: Evil within portunda türkçe karakter bile yoktu. Scofield'in yamasında hemen hemen hepsi vardı. Sen nasıl bir insansın. 35 yaşındasın ya. Utan biraz. Yalan söylemekten bıkmadın mı?

Al bu da nameless'in size gönderdiği yama. Utan ya, utan. http://forum.zenhax.com/viewtopic.php?f=12&t=621&hilit=Nameless32

yeni nesil konsollar kırılsın onlara da çıkartırız sen üzülme. Bekir ne yapsın senin arkadaşlarını.

Bu yama çalma ile alakalı daha fazla konuşmayacağım. Biz önlemlerimizi aldık, almaya da devam edeceğiz. Sen yamalarını yayınla. Sıkıntı yok.

Diğer konularla alakalı seninle sonuna kadar uğraşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 1 Eylül 2017; 22:33:2 >

• _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Bitirdim hocam kusura bakmayın bayram olduğu için malum gelemedim oyunun son 3 4 saatlik bi testi kaldı onu da bitirip paylaşacağım

Gelelim pc konusuna. 10 temmuz get even konusu:
    Get Even Türkçe Yama Çıktı

Get even iptal dedin mi? Dedin.

Şimdi dosyaları haziran ayından itibaren çevirmeye başlamışsın. Upk dosyalarını gömmeyi başaramadığın için yama iptal dedin. 10 temmuzda yama bitmişti değil mi? Çeviri bitmiş yazıyor. Sonra bu arkadaş konuyu açınca ne yapacağını şaşırdın. Tabi bütün plaların alt üst oldu değil mi? Seni anlıyorum. Sorunu çözdük ve hallettik didin Hiçbir şeyi çözmemişsin. Sonra adama bana yardım edebilir misin dedin. Sonra hırsız damgası yapıştırdın. Bu konuda da linki paylaştın. Sırf işte ilk ben çevirdim demek için. Sahte hesabınla açtığın konuda paylaşsaydın. PSX63 adı altında paylaşsaydın kardeş. Neden burada paylaştın. Linkleri burada paylaşarak adama mesaj vermeye çalıştın. Yamayı yayımladın artık, ne diyelim. Hayırlı olsun.

Neyse inversion konusunda daha fazla konuşmak istemiyorum. Konuyu çorbaya çevirdin. Yeter artık. Bu konuda artık sana cevap vermeyeceğim. Başka konularda kaldığımız yerden devam ederiz. Yama araklama ile alakalı konuştum. Bundan sonra videolar gelecek. Bu sana son mesajımdır(NOKTA)

• Siz birbirinizle tartışmaktan hiç bıkmadınız mı ?
    Bu kaçıncı konu ?
    Yeter artık bırakın bu forumun yakasını.Kirletmediğiniz konu kalmadı.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Konuyu neden kirleteyim dostum. Bunun nasıl bir insan olduğunu görün. Adamın konusuna salça olan kendisi. Konuyu açan arkadaşımìzla da konusuyorum. Benim niyetim kesinlikle konuyu kirletmek degil. Ferex kendi yamasını bu konu da paylaştı. Bak sahte hesabı var. Psx63 aynı konuyu burada açmış. Neden orada paylaşmıyorsun diyorum. Sırf ortalığı karıştırmak için burada paylaştı. Tartışmaları başlatan kendisi. Varsa bir sorunun gel özelden halledelim diyorum. Cevap yok. Dediğim gibi bu ona son cevabımdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 2 Eylül 2017; 0:30:16 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Dostum tüm konulara dikkatle bak.Fark edeceksin.Hatta bu konuya bak.Burad konu sahibiyle tartışıyorum hemen girmiş.Bu arkadaş hangi konuya yorum yazsam oraya damlar.Burada konu sahibiyle konuşan tartışan benim.Gelmiş kendini netten sanan vatandaş her konuda yorum yazar.Çekemiyor kardeşim.İnan ben bundan sıkıldım.Forum Yönetimine mesaj çektim özel olarak.Yalakalık ve ikiyüzlülük bu adamın kanında var.

Bir tane PC yaması yoktur buraya gelmiş gazete eleştirmeni gibi yorum yazar.Şikayet edin her yorumuna

Saf arkadaşımdan bir gaflet daha

Fallout New Vegas xbox portu 1 Haziran 2014.Paylaşıldıgı yer MCPSP

Falllout New Vegas PS3 portu 1 haziran 2015.Paylaşıldıgı yer MCPS4

Çok manidar ya.Arada 1 sene var.Nasıl oldu da hemen aynı olmuş.Sen biraz daha pot kır saf arkadaşım

Al sana bir sol kroşe daha.Bekir ne yapsın benim arkadaşlarımı ha?

Buyur ispatı

istersen İki Nokta Üst Üste isimli elemana mesaj çek.Kim oldugunu sana söyler.

Sen biliyorsun ama.Bak biri daha var.İstersen onun da resmini atayım.

Buna kıskançlık denir.Çekememezlik.

istersen senin Evin arkadaşıma çektigin mesajlarıda atayım burdaki herkes görsün.

Yav bırak ya ADAM OL BİRAZ ARAP

• Yama çıkmıştır. Devamını da yakın bir zamanda bitireceğim umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegir

Yama çıkmıştır. Devamını da yakın bir zamanda bitireceğim umarım.

Emeklerinize sağlık
  • quote:

Emeğinize sağlıkta şu yamaları tam olunca %100 yayınlayın ya biz beklemeye razıyız. Yamaları zamanında yetiştirin diye arkanızdan baskı yapan bir yayıncı ekip mi var sanki bu şekil bölük pörçük işlerin yapılmasını sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

quote:

Emeğinize sağlıkta şu yamaları tam olunca %100 yayınlayın ya biz beklemeye razıyız. Yamaları zamanında yetiştirin diye arkanızdan baskı yapan bir yayıncı ekip mi var sanki bu şekil bölük pörçük işlerin yapılmasını sevmiyorum.

Normalde ben de öyle yayınlamayı uygun gördüm, ama sırf yama çalışması yapıyorum diye iptal ettikleri yamayı çıkaran gruplar olduğu için, ben de böyle bi karar aldım ama size hak veriyorum.
  • Aegir kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapmışsınız. Tekrardan emeklerinize sağlık. Bir sonraki çalışmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu sana son mesajım. Adamın konusunu daha fazla kirletme. Böyle boş boş yazılar yazarak bu yamalar bana ait diyemezsin. Sh yaması komple bana ait. Ha, spec ops mu? Merak etme o da çıkacak. Ah benim iyi niyetli kardeşim. Sen tool benim diyorsun öyle mi? Upk tool gildor'un extract ve decompress'i sana mı ait. Gram emeğin olmayan işlerde kendini ön plana çıkart. Öyle bir yerden bir yere zıplayarak kurtulacagını düşünüyorsan yanılıyorsun.

EDİT: Fallot ini dosyasını düzelttim. Bilmem ne yaptım, deme. 1 haziran 2015 de port etmiştin öyle mi? Bak bu benim paylaşmış olduğum yama. Bende bulunan ini de düzelme bile yok, senin gibi dosyayı açıp kaydetmiyoruz, İni dosyası bile 2012 tarihine ait. Arkadaşlar da yamayı indirip bakabilir. İki dosyada da sakalak ismini aratsınlar, sen de arat bakalım. Kendi adını da aratmayı unutma. Yamayı dene bakalım. Konsol kullanıcıları da deneyebilir.

Senin yamanın tarihi de 1 Haziran 2014. 1 Haziran 2015 değil mi? Sen milleti saf mı sanıyorsun? Linki sakın kaldırayım deme.

Bu benim upload ettiğim dosya:
    http://s5.dosya.tc/server5/4lh09y/FALLOUT_NEW_VEGAS_PS3_T_RK_E_YAMA.rar.html

Bu da senin upload ettiğin dosya:
    https://cloud.mail.ru/public/H7n6/vyD6og4ej

14 Şubat 2017 de yamayı yüklemişsin. V2 konusunu 18 şubatta açmışsın.

Video gelecek merak etme. Yavaş yavaş. Acelemiz yok. Ben kanıtlarla geleceğim. Yukarı da yazmış olduğun ırkçı söylemlerine cevap vermeyeceğim. Senin ağzın bozuk.

Bekir yardım mı istemiş. Senin nasıl bir sahtekar oldugunu anlatmış. Bu yama çalma ile alakalı bundan sonra videolar çekecegim. Castlevania da uplea da vardı. Dur, o videoyu da paylaşacağım. Hafızanı tazeleyelim. Ben kanıtlarla gelecegim. Böyle senin gibi atıp tutmayacağım. Fallout hazır. Bütün yalanların ortaya çıkacak. Hem burada hem de sitemizde paylaşacağım. Gerçi bütün yalanın ortaya çıktı. O yüzden konuyu daha fazla uzatma. Adamın konusunu meşgul etme. Bu konuda yazacagın mesajlara cevap vermeyecegim. Artık istediğin kadar boş boş konuşabilirsin. Hadi sana iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 2 Eylül 2017; 16:35:13 >

• Yama için teşekkürler

Yamayı yeni update ile deneyen var mı?
    sitemiz? hangi site. Konuyla alakam yok bu arada aranızdaki şeyle ilgili yorum yapmayacagim ama yamanın parça parça çıkması iyi bir şey değil bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.