Şimdi Ara

'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.175
Cevap
710
Favori
809.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DNZ_84

quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

yaklaşık 5 yıldır Tchibo da çalışıyorum...
    Cafissimo (kapsüllü makineler) ve kahveler hakkında sorularınıza yardımcı olmaya çalışırım...

Merhaba. Bugün kampanyadan %20 indirimli 159.-TL'ye Cafissimo Compact makina aldık, 2 kutu kapsülü ile birlikte. Henüz kullanmaya başlamadık, sanırım yarın ilk kahvemizi yaparız.

Umarım doğru bir seçim yapmışızdır, ne dersiniz?

Tchibo'nun kahve konusunda uzmanlığına, makinanın şıklığına ve fiyatına güvendik.

Kullanım aşamasında sorularım olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Sn. Finansmen,
    Oncelikle tercihinizden dolayi sizi kutlarm.
    Makinenin kullanimi sirasinda yasayacagniz sorunlara yardimci olmaya calisirim;)

Bu arada hepsiburada.com`da indirimli ekipmanlarimizin satisi basladi;)

http://www.hepsiburada.com/liste/tchibo-urunleri/department.aspx?categoryId=60002980&utm_source=tchibopagepost&utm_medium=tchibopage&utm_campaign=tchibo&excamp=fbk.tchibopage

Teşekkür ederim. Makina çalışırken epey bir ses çıkarıyor garç garç.

Normal midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Konu yavaşlamış ama kahve ağacından sonra en sert hareketi ben yapmisim. Gecen hafta hepsiburadanin çılgın indiriminde delonghi esam 6650 primadonna aldım. 1999 tl 200 tl hediye ceki, 50tl worldpuan, ve 500tl degerinde delonghi mini turbo fırın hediyeli. İnanılmaz bir performans. Resmen eve kafe actık. Hiç de lezzet farkı yok. Ayarlarında oynamadım henüz. Ama kremasi vs gayet iyi. Starbuckstakiler kadar iyi. Hem de kullandigim tchibo espresso elegant kahve neredeyse 10 aydır evde yatıyordu. Yeni kahveye coşacak sanirim

İnanılmaz bir indirim! Ama çok para değil mi bir kahve makinesi için? Sanırım bütçe rahat. Ben böyle bir şaheser için en fazla 500 TL ayırabilirdim. Peki size göre böyle bir makinenin 300-400 TL'lik rakiplerinden üstünlükleri neler?

çok teşekkürler

valla bütçe eksilerde ama eşim uzun süredir istiyordu, dünya üzerinde böyle bir fiyata satılmamıştır herhalde diyerek aldım. yalnız hepsiburada her zamanki gibi yine uğraştırıyor. o çok pahalı hediye mini fırın hala gönderilmedi. şikayetvar'a da yazdım, süreç işliyormuş. bu hafta da göndermezlerse hakem heyetine şikayet edeceğim.

günde neredeyse 5-6 bardak yapıyoruz bu tempoda gidersek yaz sonuna kadar bozulur sanırım ya da bütçe böyle giderse satmak zorunda kalabilirim. daha taksitleri başlamadı

bir süredir kollu (yarı otomatik deniyor sanırım) makineleri araştırıyordum, videoları falan izledim. çok zahmetli, doldur, boşalt, temizle... hele ki sütü köpürtmek, o aparatı temizlemek en sıkıcı tarafıydı. o makineler bile 250TL'den başlıyor. hiç elim gitmiyordu almaya hatta esse'de delonghi siyah espresso makinesi 125 liraya düşmüştü kasada bıraktım almadım bayramda.

1250 lira gibi bir rakama eve cafe açmış olduk. herkes yazıyor internette "manuel olacak, el değirmeniyle çekeceksin, kendin doldurup bastıracaksın, en güzeli böyle olur" diye. ben damağına çok düşkün biriyim ve roma'da cafe de saint'eustachio dahil çok yerde kahve içtim. evde el değirmenim de var. bu makineler çok iyi kahve yapıyor. zaten kahve atıklarına bakınca ne kadar özenle sıkıştırıldığını, ne kadar düzenli öğütüldüğünü görüyorum. kapsül hali bozulmadan atıyor kabın içine üst üste. en güzeli de süt kabını dolaba koyabilmek. akşamları sıcak süt de yapıyorum.

kesinlikle değer. ben daha ucuza aldım şansıma ama bulamasaydım aklımdaki rakam 2500 lira idi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yaklaşık 5 yıldır Tchibo da çalışıyorum...
    Cafissimo (kapsüllü makineler) ve kahveler hakkında sorularınıza yardımcı olmaya çalışırım...

Merhaba. Bugün kampanyadan %20 indirimli 159.-TL'ye Cafissimo Compact makina aldık, 2 kutu kapsülü ile birlikte. Henüz kullanmaya başlamadık, sanırım yarın ilk kahvemizi yaparız.

Umarım doğru bir seçim yapmışızdır, ne dersiniz?

Tchibo'nun kahve konusunda uzmanlığına, makinanın şıklığına ve fiyatına güvendik.

Kullanım aşamasında sorularım olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Sn. Finansmen,
    Oncelikle tercihinizden dolayi sizi kutlarm.
    Makinenin kullanimi sirasinda yasayacagniz sorunlara yardimci olmaya calisirim;)

Bu arada hepsiburada.com`da indirimli ekipmanlarimizin satisi basladi;)

http://www.hepsiburada.com/liste/tchibo-urunleri/department.aspx?categoryId=60002980&utm_source=tchibopagepost&utm_medium=tchibopage&utm_campaign=tchibo&excamp=fbk.tchibopage

Teşekkür ederim. Makina çalışırken epey bir ses çıkarıyor garç garç.

Normal midir?

Ilk kullanimda gurultulu calismasi normal ancak ikinci ve sonraki kullanmlarda olmamasi gerekir. 4442826 Tchibo Teknik servisin telefonu, aklinizda olsun;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toprak zeminli bahceniz varsa,delonghi esam 6650'nin kapsül halli kahve atıklarıni gomup kompostalayabilir,bitkilerinizde ucuz,verimli takviye olarak kullanabilirsiniz.
  • Fiyat inanilmazmis!bir daha gelmez bu fırsat kotu kaçırmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 23 Mayıs 2013; 16:11:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Fiyat inanilmazmis!bir daha gelmez bu fırsat kotu kaçırmışım

dünyada böyle bir fiyata satılmamıştır zaten ondan hemen balıklama atlayıp aldım. başka alan da yok heralde kaldırmışlar tüm ürünleri. tahminim yaz ortalarında aldığım fiyata satacağım bakiye giderek derinleşiyor eksilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 23 Mayıs 2013; 16:15:32 >
  • vaat edien bonuslar gerceklesirse en iyi fiyat !
  • arkadaşlar bu filtre kahve makinesini kullanan, duyan yada bilen var mı? paslanmaz çelik gövde diyor sanırım plastik değil. sizce de iyi bir ürün mü?

http://www.n11.com/sinbo-scm-2924-kahve-makinesi-P13089937
  • Cafissimo aldım umarım iyi bir karar olmuştur yarın göreceğiz.

• sitede yardımcı olabilecek hiç kimse yok mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endabah -- 29 Mayıs 2013; 21:39:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Cafissimo aldım umarım iyi bir karar olmuştur yarın göreceğiz.

iyi gunlerde kullan
  • bu başlığın yeri çok yukarılar.. :)
    Başlık için teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: endabah

arkadaşlar bu filtre kahve makinesini kullanan, duyan yada bilen var mı? paslanmaz çelik gövde diyor sanırım plastik değil. sizce de iyi bir ürün mü?

inox govde sadece distan estetik, icten plastikoura, siradan bi urun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

arkadaşlar bu filtre kahve makinesini kullanan, duyan yada bilen var mı? paslanmaz çelik gövde diyor sanırım plastik değil. sizce de iyi bir ürün mü?

inox govde sadece distan estetik, icten plastikoura, siradan bi urun.

peki tskler..zaten bende cok iyi olmadığını düşünerek vazgectim.
    şimdi bu ürünü almayı düşünüyorum http://www.n11.com/korkmaz-a368-caffein-filtre-kahve-makinesi-P12898727
    ama bu ürün hakkında da fazla bir bilgi bulamadım.
    acaba burada bu ürünü kullananlar var mı?

• Herkese selam

Tchibo'nun filtre kahve makinası nasıldır kullanan var mı? Forumda daha çok kapsüllü tchibo kullanılıyor sanırım bu makinaya yorum yapan olmamış.

http://www.tchibo.com.tr/filtre-kahve-makinesi-kirmizi-p400009132.html

Bu makina dışında kahveyi çok soğutmayan sıcak içebileceğim bir makine tavsiye edebilirmisiniz.
  • @endabah Bosch TKA6024V önerebilirim. Kız kardeşimde var, zevkle içiyoruz kahvesini. Bir de Bosch marka öğütücü almışlar, çekip çekip içiyorlar.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    peki bu ürünün içerisi plastik mi? yani herhangi bir plastik koku veya tadı var mı?
  • Ben titiz bir insan değilim, ama o makineden içen arkadaşlarım ve kardeşim titiz sayılır. Onlar sorun bulmadığına göre düşünülebilir. Bence bir değerlendirin. Evde plastik Sinbo kullanan bir insan olarak yanıltmak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

@endabah Bosch TKA6024V önerebilirim. Kız kardeşimde var, zevkle içiyoruz kahvesini. Bir de Bosch marka öğütücü almışlar, çekip çekip içiyorlar.

Ben de biraz araştırmıştım bu cihazı arkadaşın aklında bulunsun aynı model siemens'in de mevcut.Birebir aynısının yerinde bosh logosu yerine siemens logosu var ve yanlış bilmiyorsam bu iki marka aynı fabrikada üretiliyor.Siemens daha ucuzdu o yüzden belirteyim dedim fiyatlar değişmediyse keseyi rahatlatma amaçlı siemens de tercih edilebilir.

Ekleme: Siemens TC63201 imiş ama o zamanın aksine şuan siemens daha pahalı hepsiburada'daki fiyatıyla konuşacak olursak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 14 Haziran 2013; 21:03:58 >
  • quote:

peki bu ürünün içerisi plastik mi? yani herhangi bir plastik koku veya tadı var mı?

filtre kahve neticede kestanesuyu,pahali makineye gerek yok,tavsiyelere gore plastikya kokmayan en ucuzundan bi tane alcaksin.fakaaat nihai lezzet,aroma icin mutlaka birde cekirdek ogutucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 15 Haziran 2013; 8:05:58 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.