Şimdi Ara

Geometri kaynak önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
2
Favori
4.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

full

345

çözüm

orjinal

metin

acil

seviyem orta en azından 3 kitap alıp çözmek istiyorum hangilerini çözeyim

• 3d guzel zor klasik kitap onla beraber acılı gotururseniz güzel olur
  • bu full nedır ne degıldır hocam herkes onerıyor guzel mıdır gecen senenın ens fenı gıbı balon cıkmasın

• 345-Orijinal-Acil

• 345 biraz kumar gibi ve pahalı. baya baya pahali. orijinal, acil gibi kendini geometri alanında kanitlamis yayınlar varken 345e 110-120 TL vermek akıl işi değil.

sırasıyla birey b, sarmal ve 3d ayt çözebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D03CFFA37 -- 24 Eylül 2021; 21:10:42 >
  • LYS karekökten iyi kitap görmedi piyasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D03CFFA37

345 biraz kumar gibi ve pahalı. baya baya pahali. orijinal, acil gibi kendini geometri alanında kanitlamis yayınlar varken 345e 110-120 TL vermek akıl işi değil.

sırasıyla birey b, sarmal ve 3d ayt çözebilirsiniz.

hocam maddi açıdan sorunum yok 345in youtube incelemelerine baktım cidden güzel yapmışlar mesala 3d de ayrı tyt ayt karekök ayrı bunları alabilirim benim için problem yok benim için sorun orta orta-zor zor 3 tane kitabı hakkıyla bitirmek ve boş kaynak çözmemek

• Acil çözmüştüm ve bu kitabı bitirdikten sonra 10 soruda toplamda max 1-2 tane kaçırıyordum. Onlar da aşırı zor denemelerdi. Ben acili kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu sene ben de tekrardan almayı planlıyorum.
  • Ek olarak Kenan Kara ile götürürsen senin için çok daha verimli olur. Kendisi zaten acil yayınları ile birlikte çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E46D5588D

Ek olarak Kenan Kara ile götürürsen senin için çok daha verimli olur. Kendisi zaten acil yayınları ile birlikte çalışıyor

2022 notlarını bile aldım hocam onunla gidicem

• northtiger N kullanıcısına yanıt

siz bilirsiniz hocam o zaman, inceleyip begendiklerinizi alırsınız.

• quote:

siz bilirsiniz hocam o zaman, inceleyip begendiklerinizi alırsınız.

3dyi çok övdüler bu sene aslında 3d alıp sonra orjinal en son acil mi yapsam ya 345 in 2. kitabı ne zaman çıkıcak belli değil

• northtiger N kullanıcısına yanıt

3d ayt geo piyasada görebileceğiniz en zor kaynaklardan biridir. acil vs yerine onu sona bırakabilirsiniz.

• quote:

3d ayt geo piyasada görebileceğiniz en zor kaynaklardan biridir. acil vs yerine onu sona bırakabilirsiniz.

acilden daha zor mu hocam ?

• Acil + BS
  • 345 2.kitabının daha çıkmaması kafamı karıştırdı biraz da pahalı elimde bilgi sarmal var birazı çözülmüş acil 2022 alsam çok mu zorlanırım özellikle çokgenlerine zor diyorlar bilemedim

• kadircan0650 K kullanıcısına yanıt
    tyt ayt ayrı mı olacak
  • Şu şekilde sipariş verdim full tyt mat çözdüm güzeldi fullun sistemi sol taraf klasik sağ taraf yeni nesil ve orta seviye olduğu için tercih ettim zaten orijinal ve acili biliyorsunuz

full-orijinal-acil sırasıyla çözeceğim

Geometri kaynak önerisi
  • GEOMETRİ DENİNCE AKLA

HEMEN ONUN ADI GELİR

LYS KAREKÖK GEOMETRİ

• İnfo sarmal geometri is forever
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.