D

Er
09 Ağustos 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3D tyt deneme ( bence matı ve türkçesi üst düzey sorular yeterince açık değil zorlandım açıkçası . 80.5 net geldi )
+ 1 saat yapamadığım sorulara ugrasma
Ayt kimya denemesi 5 tane
Ayt biyoloji denemesi 3 tane
Ayt biyoloji bitki biyolojisi tekrari
Ayt fizik tork denge 6 test karaagac fasikulunden
Ağırlık merkezi 2 test + konu tekrarimsi
Sadece bana mı batıyor bilmiyorum ama arkadaslarimda ya da çevremdeki diğer insanlarda bir özgünlük, farklılık ya da birikim göremiyorum . Arkadaşlarım beni asla geliştirmiyor ne doğru düzgün film , müzik kitap öneriyorlar ne bir konu hakkında saatlerce entelektüel tartışmalara girmeye yelteniyorlar . Bu insanlarla Dışarı çıktığımızda yaptıklarımız bir yerde oturmaktan öteye gitmiyor üniversite de böyle geçecek diye çok korkuyorum . Öğrenebileceğiniz üzerine tartışılabilecek milyon tane konu varken gerçekten maksimum yapabildiklerimiz bunlar mı bu vasifsizlik beni deli ediyor . Belki aynı düşüncede olan vardır diye yazmak istedim
Mezunum geçen yıl erken kalkıp erken çalışmaya baslardim genelde 7 de falan masa başında olurdum bu yıl hem dershane haftasonlari da kutup e gittigimden 7.3 gibi kalkıyor 9 -10 da çalışmaya başlıyorum . Çalışma suremden kismiyorum ama erken baslamamak canımı sıkmaya başladı hata mı yapıyorum diye sizce
Merhaba arkadaşlar dinlediğim müziklerden sıkıldım yeni albümler sanatçılar keşfetmek istiyorum . İsteğim piyano ve gitar seslerinin ağırlıkta olduğu kahverengi ve toprak renklerini hatırlatan şarkılar . Kısaca Nuri Bilge Ceylan filmi izleme hissiyatı veren şeyler . Önerilerinizi bekliyorum
Yan dal çift anadaldan bahsetmiyorum iki kez yks ye girip iki farklı üni okuyabiliyor muyuz ? Bu yıl MF den yks ye hazırlanıyorum güzel sanatlara da gitmek istiyorum ama istediğim bölümün bitmesi en az 4 yıl sürer . haliyle kazandığım yıl güzel sanatlar için girdiğimde obpm kırılacak ama gsf için tyt de yüksek puan almak gerekmediginden kırılsa bile yetenek sınavlarına rahat rahat girebilirim . Yapılır mı böyle bir şey
Şu sıralar 345 ,3d rasyonel apotemi tg denemleri oluyor ama biz hiçbirini olmadık . Hadi bizim dershane yapmiyor diyelim şehirdeki en iyi dershane de yapmıyor . Resmen şehirde bu denemelere gireceğim bir kurum yok o kadar dershane arasından . Dershaneye sorduğumda yayınlar bu bölgeye göndermiyor dedi ( izmit ) . Olduğumuz denemler okyanus , soru kalesi ,best ünlü falan
Uzun zamandır hazmiyordum arada bir gelir yazarım
Ayt matematik karekök 10 test
( Parabol,2.dereceden denklem, esitsizlik)
Koligatif özellikler konu çalışması
Ayt kimya aydın koligatif 7 test
Tyt matematik deneme
Tyt fen deneme
Sordum sadece tyt yapacaklarmış diğer dershaneler de böyle mi bana çok saçma geldi
Merhaba bunu buraya sormam sacma evet ama okb m olduğu icin sakinlesemiyorum. Annemin yaklaşık 1.5 yildir gece terlemesi ve kaşıntısi var . Doktora gitti ve birçok sebebi olabileceği dahiliyeye gidip testlerin yapılması gerektiğini soyledi randevu alacağız. İnternete yazınca tabi verem , lenf kanseri çıkıyor ben diyorum ki bunlardan biri olsaydı 1.5 yil gecmis illa başka bir belirti gösterip hastalik ilerledi. Sizce bu hastaliklari düşünüp endiselenmem yersiz mi
Bu allahin belası denemeyi cozen var mı ? Türkçesi resmen çöptü biyoloji icinse yanlis 2 soru moralimi çok bozdu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 483
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 203 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.