Şimdi Ara

Geniz akıntısının bir çözümü yok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doktora görünmeden bu işi tamamen çözmenin bir yolu yok mu beyler? Elma sirkesini birazcık sulandırıp burundan çek diyorlar ve %100 işe yaradığını söylüyorlar ama pek doğru gelmedi bana nedense. Bu geniz akıntısından tamamen nasıl kurtulabiliriz? Tecrübelerinizi veya kullanıp faydasını gördüğünüz şeyleri yazarsanız sevinirim.

• spor yapmak, yemek yemek faydalı oluyor başka da bilmiyorum. sabah kalkıp bir şey yapmazsam ve yemek de yemezsem kalktıktan şöyle bir 3-4 saat sonra bazen öyle bir geniz akıntısı oluyor ki su içmem gerkeiyor yoksa boğulacak gibi oluyorum. spor yapıp nefesi açmak ve yemek yemek faydalı oluyor benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

spor yapmak, yemek yemek faydalı oluyor başka da bilmiyorum. sabah kalkıp bir şey yapmazsam ve yemek de yemezsem kalktıktan şöyle bir 3-4 saat sonra bazen öyle bir geniz akıntısı oluyor ki su içmem gerkeiyor yoksa boğulacak gibi oluyorum. spor yapıp nefesi açmak ve yemek yemek faydalı oluyor benim için.
    Bol bol su içmenin iyi geldiği söyleniyor. Özellikle sıcak su ve bitki çaylarının bol bol içilmesi gerektiğini okudum. Bunlar en basit ve geçici yöntemler ama, bu olaydan tamamen kurtulmanın bir yolu vardır diye düşünüyorum. Yardımcı olabilecek yorumları bekliyorum bakalım
  • Sigarayı bırak .. Kullanmıyorsan sigara içen arkadaşını bırak
  • Papatya buharı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.