Şimdi Ara

genişmarket.com çalışanıyla girdiğim polemik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • genismarket.com var belki bilirsiniz mp3çalar satıyolar amerikadan getirip. bu firmanın king512 bir çalışanı var forumda 1ay kadar önce sıcak fırsatlar bölümüne sandisk sansa clip 4gb 99tl diye ilan açtı. orada ürünleriz şöyledir böyledir şeklinde ürünü tanıtmıştı. bikaç arkadaş fiyat yüksek demişti fiyatı yüksek diyen arkadaşlara artistçe cevaplar verdiği için konusu silindi. birkaç gün sonra nikonun bir fotoğraf makinasının konusunu açmıştı projeksiyon özelliğide var hb de bukadar bimekste bukadar genişmarket.comda bukadar sizcede genişmarket çok uygun değilmi demişti aynı konuya ben burdan alıyorum acaba güvenilirmi diyip reklamını yapmaya çalışmıştı ozaman demiştik arkadaş genişmarket çalışanı sahtekarklık yapıyor diye inkar etmişti genişmarketle hiç alakam yok diye ardından diğer ilanlarından çalışanı olduğunu kanıtladığımızda konusu kitlenmiş yaptığı sahtekarlıktan dolayı 4gün uzaklaştırma cezası almıştı. dün gene aynı yolu izleyerek sandisk sansa konusu açtı ben gene kanıtladım yaptığın etik değil dedim. arkadaşın zoruna gitmiş heraldeki benim iddalarıma cevap vermek yerine pm atarak derdin ne senin varsa derdin gel çözelim demiş. derdim belli adam gibi sahtekarlık yapmadan genişmarket çalışanı olduğunu söyleyerek konu aç ozaman sadece fiyatların eleştirilebilir ama böyle yaparsan karşı çıkarız dedim. yönetim konuyu gene silmiş ben silmelerini istemiyorum haklılığımı dile getirsin yöneticiler. sizlede paylaşmak istedim memleket çakal dolu...

• Ben sahibiyle görüşüyordum kendisi çok ilgili birisidir. Diğer çalışanda problem var sanırım.
  • olabilir tabi. benim derdim genişmarketlede değil derdim izledikleri yolla ilgili. yoksa satsın istediği kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.