Şimdi Ara

Geniş Aile (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
5
Favori
158.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
Giriş

Arada bir açıp izliyorum.

Cevoooooooo ortaaaaaaaam.
  • İlk sezon güzeldi, efsanesiydi. Hatta ilk sezon demeyeyim ilk 20 bölüm filan diyeyim. Replikleriyle, orijinal karakterleriyle mükemmeldi. Ama sonradan drama, romantizme kaydırdıkça sıçtı. Zaten forumda, diziyle ilişiğimi ilk kesen üye benimdir sanırım.

Büyük bir işsizlik yapıp eski yorumlara filan tek tek baktım. Komple konuya göz gezdirdim, hızlı hızlı.

Dizinin eski bölümlerinin çok iyi olduğunu sonraki bölümlerin rezalet olduğunu görmek için şu forumdaki ilk ve son yorumlara bakarsanız da anlayabilirsiniz. İlk yorumların büyük bir çoğunluğu dizideki olay ve replik alıntılarından oluşuyor ve gülücükler ifadeleri kaynıyor. Bir de son mesajlara bakıyoruz, millet bitse de kurtulsak diyor. Bu dizi fazla bile yaşamış. İlk sezonda bitireceklerdi. Don lastiği gibi uzatmışlar.

Sonradan çıkan filmleri de kötüydü. İlk film kötü 2. film ise berbat hatta rezaletti. Efsaneyi gübreye çevirdiler.

İlk yorumlardaki o ortamın hatırına bir up olsun bu yorum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden izliyorum bu aralar Geniş Aile'yi. Zamanında çok sallıyordum ama şimdi fark ettim, fazla bozmamış. İlk sezon efsane ötesi olduğu için aslında iyi olan 2. sezon ve hatta 3. sezonun birkaç bölümü (zaten 13-14 bölümü var son sezonun) biraz fazla gömülmüş. Hatta bende de zamanında nasıl algı olduysa ilk sezonu izler kapatırım 2. sezon izlenmez falan diyordum. O an gazı alınca yapıştırdım 2. sezonu da. İyi ki yapıştırmışım. Son 2 bölümüm kaldı şimdi. Efsane karakterleri yaşamak için bile aradan belli bölümler açılıp izlenir. Özellikle Bilal ve babası Ekber Amcalı sahneler mükemmel ötesi. Zaten öyle bir dizi ki Mürsel'in oğlu Somer Tuna bile güldürüyordu.

Bunun dışında bence diziyi bitiren şey 3. sezondaki kadın başrollerin diziye uymaması. Azra Akın'ın oyunculuğu çok kötü özellikle. Şükufe karakteri çok iticiydi ama senaryo çok iyiydi ilk sezon. İkinci sezonda da senaryo biraz düştü ama espriler ve karakterler sabit kaldı. Bununla beraber bence Şükufe'den çok daha iyi olan Zeynep geldi. Zeynep'in abisi Katip'in diziye katılması ve Cevahir'in karısı Berrak'ın gelmesi sezon sonunu biraz baltaladı. 3 bölüm kadar Bilal de dizide yoktu o aralar. Zaten dikkat edin forumlardaki yorumlara vb. Zeynep 4-5 bölüm gittikten sonra Bilal'in dönüşü ve farklı işlere sarmaları eski günleri hatırlatmış insanlara hep.

Filmlerine gelince, aşırı fanı olduğum için ilk filme gitmiştim büyük bir heyecanla. Bol bol da güldüm. Klasik Türk komedi filmi olmuş. 2. filmine ise gitme fırsatı bulamadım. Bir ara bir şekilde izleyeceğim onu da. Bu adamların yaşattığı bu karakterleri izleyelim yeter. Zaten her şekilde güldürüyorlar.

Güzel bir kadroyla TV'ye tekrardan dönse bana yeniden televizyon izleyecek 2 diziden birisidir. (Diğeri Avrupa Yakası) Önerim, tavsiyem; izleyin, izlettirin. Külttür. Müthiştir. İncedir. Korkusuzdur. Bel altıdır. Bazen bel üstüdür. Bir babaanne, bir anne, bir kız kardeş, basit bir karakter gibi görünen bir okul müdürü bile insanı kahkahalara boğabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Yeniden izliyorum bu aralar Geniş Aile'yi. Zamanında çok sallıyordum ama şimdi fark ettim, fazla bozmamış. İlk sezon efsane ötesi olduğu için aslında iyi olan 2. sezon ve hatta 3. sezonun birkaç bölümü (zaten 13-14 bölümü var son sezonun) biraz fazla gömülmüş. Hatta bende de zamanında nasıl algı olduysa ilk sezonu izler kapatırım 2. sezon izlenmez falan diyordum. O an gazı alınca yapıştırdım 2. sezonu da. İyi ki yapıştırmışım. Son 2 bölümüm kaldı şimdi. Efsane karakterleri yaşamak için bile aradan belli bölümler açılıp izlenir. Özellikle Bilal ve babası Ekber Amcalı sahneler mükemmel ötesi. Zaten öyle bir dizi ki Mürsel'in oğlu Somer Tuna bile güldürüyordu.

Bunun dışında bence diziyi bitiren şey 3. sezondaki kadın başrollerin diziye uymaması. Azra Akın'ın oyunculuğu çok kötü özellikle. Şükufe karakteri çok iticiydi ama senaryo çok iyiydi ilk sezon. İkinci sezonda da senaryo biraz düştü ama espriler ve karakterler sabit kaldı. Bununla beraber bence Şükufe'den çok daha iyi olan Zeynep geldi. Zeynep'in abisi Katip'in diziye katılması ve Cevahir'in karısı Berrak'ın gelmesi sezon sonunu biraz baltaladı. 3 bölüm kadar Bilal de dizide yoktu o aralar. Zaten dikkat edin forumlardaki yorumlara vb. Zeynep 4-5 bölüm gittikten sonra Bilal'in dönüşü ve farklı işlere sarmaları eski günleri hatırlatmış insanlara hep.

Filmlerine gelince, aşırı fanı olduğum için ilk filme gitmiştim büyük bir heyecanla. Bol bol da güldüm. Klasik Türk komedi filmi olmuş. 2. filmine ise gitme fırsatı bulamadım. Bir ara bir şekilde izleyeceğim onu da. Bu adamların yaşattığı bu karakterleri izleyelim yeter. Zaten her şekilde güldürüyorlar.

Güzel bir kadroyla TV'ye tekrardan dönse bana yeniden televizyon izleyecek 2 diziden birisidir. (Diğeri Avrupa Yakası) Önerim, tavsiyem; izleyin, izlettirin. Külttür. Müthiştir. İncedir. Korkusuzdur. Bel altıdır. Bazen bel üstüdür. Bir babaanne, bir anne, bir kız kardeş, basit bir karakter gibi görünen bir okul müdürü bile insanı kahkahalara boğabilir.

Ben 2. filmi daha iyi buldum ama diziyi çok fazla takip ederdim. Filmlerde hep o eski diziyi arayında pek tat alamadım. Eskiden hep cevoyla bilal karşı karşıya olurlardı. Filmde ise macerata atıldılar. Favorimde ulvidir mallığı bukadar iyi oynayan bi karakter yok bence :D
  • çok efsane diziydi her sahnesi oyuncuların rolüne uyması herşeyiyle çok güzeldi bence daha uzun sürmesi gerekirdi veya tekrardan başlayabilir bence yaz için 2-3 aylık olsa bile
  • arkadaşlar geniş aile tüm bölümlerini arıyorum torrent morrent olan varsa lütfen öm göndersin hiçbir yerde yok.

• Daha bugün Teve2 de çıktı sabah 6.30 da ezbere bildiğim bölümdü ortada yakaladim(Cevo Ulvi Banka Soygunu Üstlerine Kalıyor)Yinede sıkılmadan izledim.Hatta 30-35 arasinda bir bölümdü kesin.Ne diyim Efsane dizi be

• İlk 27 bölümü arıyorum,en az 480p kalitede.Bu dizi için upload sitelerinden ücretli üyelik bile satın alabilirim,yok mu iyi kalitede elinde ilk 27 bölüm olan?
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/genis-aile
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Bana ilk 27 bölüm lazım,burada 27 den sonrakiler var,bunlar iyi kalitede zaten bende var,teşekkürler yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim hdd bozulunca arşiv gitti. 60. Bölüme kadar kaliteli bulunmuyor. Paylaşma imkanın varsa memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Hocam benim hdd bozulunca arşiv gitti. 60. Bölüme kadar kaliteli bulunmuyor. Paylaşma imkanın varsa memnun olurum
    Hocam senin disk arızalanmış,benim diske fidye yazılımı bulaştı,Allah rahmet eylesin.

• Bu dizinin ilk 26 bölümünün de internet sitelerinden tekrar yayınlanması için izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr adresine mail atmanızı rica ediyorum sayın arkadaşlar,çok kişi olursak bir ihtimal yayınlarlar.27nci bölümden 58inci bölüme kadar kanaldnin internet sitesinde,59dan finale kadar puhutvde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recebim59 -- 30 Ocak 2022; 20:49:6 >
  • Rafadan ulvi olmamış ulvi üzerinen 12 sene geçmiş duygulanmamak elde değil.
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.