Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
1
Favori
351.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar verdiginiz link calısmıyor lutfen bana yardım edın kafayı yemek uzereyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelebek28

arkadaslar verdiginiz link calısmıyor lutfen bana yardım edın kafayı yemek uzereyım

linklerdeki yıldızlı yerlere r.apidshare yazıyomusun arkadaşım(r ile a arasındaki noktayı kaldır)
  • peki orjinal windows kullanıcıları için microsoft linkini de yazabilir misin
  • arkadaşlar ben de kaspersky 5.0 kullanıyom ama sizin dediğiniz ayarları göremedim yani port ayarlarını bir yardımcı ollursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeepKarizma
    nod32 yi degistirmeden yada yeni bi av kurmadan nasıl bu isi yapabilirim. zoom 4 port adsl modem kullanıyor makıneler ordan bloke yapsam olur mu ? olmazsa bi firewall programını onerebilir misin avsiz

yukarida yazdigim komutlari deneyebilirsin onlar olmazsa extra bir firewall ihtiyacin var
    quote:

Orjinalden alıntı: PEÇİTO
    Hocam Sağol. Klavyene Sağlık...

snde saol dostum
    quote:

Orjinalden alıntı: ©em
    dostum daha denemedim ama dediklerini yapıcam,ben bu sorunum için bir konu açmıştım,bir arkadaş yardımcı olmaya calışmıştı ama halledememiştim,inşallah bu dediklerin işe yarar,ancak ilginç bişey söyliyim ben sorunu daha basit bir şekilde çözdüm,windows güvenlik duvarını acarakbelki sadece ben de işe yarıyordur ama güvenlik duvarını actım acalı pc hata vermedi.
    bu da açtığım konu
    http://forum.donanimhaber.com/m_8678894/mpage_1/key_//tm.htm#8680468

dostum yeni bilgi icin tskler
    quote:

Orjinalden alıntı: GUNDAM
    bende tam böyle bir hata veriyor diye topic açacaktım
     Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum!

gerek kalmadi o zaman
    quote:

Orjinalden alıntı: kelebek28
    arkadaslar verdiginiz link calısmıyor lutfen bana yardım edın kafayı yemek uzereyım

quote:

Orjinalden alıntı: adizman
    arkadaşlar ben de kaspersky 5.0 kullanıyom ama sizin dediğiniz ayarları göremedim yani port ayarlarını bir yardımcı ollursanız sevinirim

yukaridaki komutlari dene olmazsa o zaman kaspersky ihtiyain var

• slm vede iyi geceler bende port ayarlarını bulamamştım ve serji dedigini yaptım komutları denedim olmadı şimdi kaspersky 5.0 programıyla o portları nasıl engelleyeceğim ya yardımcı olursan çok sevincem
  • arkadaslar ilk mesajimi guncelledim oradan bakabilirsiniz
  • mrb arkadaşlar evet bende bu generic host muzdaribiydim bir zamanlar ama artık kurtuldum yupppiiiiigerçekten bu işlem işe yaradı bu bilgi için serji çok saol ve tabi tabii adizman sana çok teşekkür ettim sen olmasan bunun altından kalkamazdım heralde ya ADİZMAN YARDIMLARIN İÇİN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK THANKSSSSS
    ıf you didnt help me of course I didnt succeed thnaks for your helps ADİZMAN

• quote:

Orjinalden alıntı: papatyaa
    mrb arkadaşlar evet bende bu generic host muzdaribiydim bir zamanlar ama artık kurtuldum yupppiiiiigerçekten bu işlem işe yaradı bu bilgi için serji çok saol ve tabi tabii adizman sana çok teşekkür ettim sen olmasan bunun altından kalkamazdım heralde ya ADİZMAN YARDIMLARIN İÇİN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK THANKSSSSS
    ıf you didnt help me of course I didnt succeed thnaks for your helps ADİZMAN

ya rica ederim sorunun cozuldugune sevindim de ... her neyse ins bi daha sorunla karsilasmazsiniz

• SERJİ umarım yanlış anlaşılmadım.senin emegini asla es geçemem.bu problemin çözümde payın ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKK büyük herşey için yeniden saol çokkkk thankss.SERJİ SAOL
  • quote:

Orjinalden alıntı: papatyaa
    SERJİ umarım yanlış anlaşılmadım.senin emegini asla es geçemem.bu problemin çözümde payın ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKK büyük herşey için yeniden saol çokkkk thankss.SERJİ SAOL

yok estag. ne yanlis anlamasi sasirdim sadece. snde saol tekrar sevindigimi belirtmek isterim

• quote:

serji Tarih 21 Ağustos 2006; 21:33:28
    quote:

yok estag. ne yanlis anlamasi sasirdim sadece. snde saol tekrar sevindigimi belirtmek isterim

serji bu başarı sana ait, şaşırmana gerek yok, ben sadece senin söylediklerini arkadaşıma daha açık bir şekilde anlattım, emeğin için sağol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: adizman
    serji bu başarı sana ait, şaşırmana gerek yok, ben sadece senin söylediklerini arkadaşıma daha açık bir şekilde anlattım, emeğin için sağol.

estag. dostum. sonucta sen anlatmasaydin ark. anlamicakti ve dolayisiyla bu bir ise yaramayacakti. sonucta seninde emegin var iste yinede tskler
  • bu bir devrim yoksa evrimmi desek neyse serji bu büyük kamu hizmetinden dolayı seni kutlarım hepimizi bir lanetten kurtardın teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: armatez
    bu bir devrim yoksa evrimmi desek neyse serji bu büyük kamu hizmetinden dolayı seni kutlarım hepimizi bir lanetten kurtardın teşekkürler

rica ederim dostum saolasin
  • Herkese merhaba,
    ben de 3 gündür aynı sorunla karşılaşıyorum. Aynı pencere bende de aılıyor ve internet bağlantısı donup kalıyor, kapatamıyorum bile. Restart sonrası ilk başta herşey normalken giderek sıklaşan aralıklarla bu pencere gelmeye başlıyor.

Win Xp Home edition tr yüklü bir laptopum var.Daha önce sistem onarımı için sp2 li bir winxp cd si ile repair yapmıştım, ama daha sonra güncelleştirme yapmadım. Yazıcım yok (daha önce de olmadı), avast antivirüs kullanıyorum, ve internete telsim üzerinden cep telefonumla gprsden bağlantım var.

Dün öğlen(24.08.2006) hata mesajları sıklaşınca önce sistem geri yüklemeyi denedim, sistemimi geri yükledikten sonra epey bir süre hata vermedi, ama ardından yine başladı hatalara akşamüstü saat 19 gibi. Forumları tararken microsoftun sitesindeki eski tarihli bir yamanın işe yaradığı belirtiliyordu bir mesajda. O yamayı indirip (WindowsXP-KB823980-x86-TRK) kurdum. Bu arada bilgisayarımda ad-ware SE, spy boat ve power tools jv16 da yüklü ve hepsi güncel, onlarla da taradım. Laptopu kapatıp açtım (saat 22.30 civarındaydı), o saatten beri hata mesajı çıkmadı tekrar. Bu arada avast sürekli bişeyleri engellemeye başladı, boyuna altta mesajlar geliyor ekrana. Bakalım böyle devam edecekmi.

Yani sorunun pekçok arkadaşta olan usb adsl modem yada hp yazıcı ile bağlantısının olduğunu sanmıyorum. Avastla da ilgili değil sanırım çünkü başka arkadaşlarımda da var aynı sorun ve virus yazılımları farklı. Umarım tekrarlamaz.

• Arkadaşlar bu berbat sorundan ben kurtuldum, nasılmı ? Güvenlik Duvarını Açarak! evet biraz komik ama güvenlik duvarını açınca sorun ortadan kalkıyor :) cafede bi kaç pc de güvenlik duvarını kapattım ve bir süre sonra bu hata meydana geldi. Microsoft bile bu sorunun kaynağını çözememişmi microsoft.com.tr den bi operatör ile görüşüp söylemeyi deniycem.

Saygılar..
  • Güzel bir çalışma Ellerine sağLık.

Emeğe Saygı
  • çok saol dostum günlerdir bir bu hatayla boğuşuyodum ve galiba sonunda çözdüm teşekkürler
  • hata bildirimini kapatın gitsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.