Şimdi Ara

General Mobile yeni silahı GM 9 Plus’ı tanıttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
4.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafif silah diyelim. MP5 gibi. Yoksa abartı olur.
    Ya da Doğan görünümlü Şahin de diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 26 Şubat 2019; 18:57:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Essential Phone'a benzemiş kötü görünmüyor bence

• 1099 TL'nin üstü fazla.
    Hele bir de 32GB+3GB RAM kombinasyonu için çok çok fazla.
    GM8'i yavaştan tedarik sürecinden kaldırırlar, yerine bu gelir. GM9 Plus isim olarak da yakışmamış gerçekten. GM9 deseler kafi idi.

• 1000 TL gelirse alınır.

• Bu silahsa diğer markaların telefonları galaktik atom bombası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile bak sen ne yap biliyor musun ARGE ekibini ücretsiz izine gönder , yazılımcı ve teknik servis elamanı al GM 9 pro yu 1600 den satmaya devam et. En az 3 yıl gider bu şekilde.

• GM almayın aldırtmayın. Android One programında olduğuna da bakmayın çok geç güncelleme veriyorlar. Zamanında babama Gm 5Plus almıştım gerek servis gerek güncelleme olsun beş para etmez bir telefon.
  • Silaha gel.

• GM9 Pro 1700 olduğuna göre buda 999 tl ile gelmeli en fazla

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Gm 9 pro dışında kaliteli ürünleri yok.

• Aynısın laciverti.

• rectory23 R kullanıcısına yanıt
    Fiyatı düşük tutayım derken içine etmişler.

• Acaba 4/64 ayrı bir model daha mı düşünüyorlar? Pek beklenen bir model olmadı bu. Yine de kendi rakiplerinin arasında yer edinecektir. P Smart 2019 en büyük rakiplerinden sanırım. Ektra olarak Type-C var. Bir de işlemci de 4K video çekimi destekliyor. Özelliklerde yoksa bile Open Camera gibi uygulamalarla kullanılabilir tahminim. Nfc de var diye gördüm tanıtım videosunda, P Smart'ta da var. Umarım daha pahalı olmaz. Yolu açık olsun GM'nin.
  • Bundan olsa olsa mantar tabancası olur.

• Bu mu silah kurusıkı olmuş bu

• İş için gittiğim KKTC'den aldığım GM5'imin kilit tuşu bozuldu, garantisi devam etmesine rağmen tamir edemeyiz. Başka ülkeden almışsın dediler. Sanki tuş Türkiye'den gitmiyor Kıbrıs'a!!!

Ben Hollanda'dan aldığım iPhone'umu Türkiye'de tamir ettirebiliyorum, iki Türk devleti arasında yerli markayı ettiremiyorum.

Bu vizyonsuzlukla kimse bu markanın gelişmesini beklemesin.

Bu arada KKTC'den mecburen telefon aldım, çünkü orada telefonu kayıt ettirmek için BTHK'ya (oranın BTK'sı yani devlete) telefonun sıfır fiyatı üzerinden 4'te 1'i kadar ücret ödüyorsun. Yoksa telefonun kapanıyor. Türkiye'de ki sistemin daha pahalı hali. Ben oraya gittiğimde yeni çıkan iPhone 6s Plus'ım vardı, vergisini siz düşünün. Bende gidip GM5 almıştım.
    Orada yaşıyordum, açıklayayım da şimdi biri çıkıp demesin Kıbrıs'tan ala ala General Mobile mı aldın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 26 Şubat 2019; 21:5:34 >

• Tasarımını çok beğendim ama teknik özellikleri rezalet bu tasarıma yazık etmişler.

• Çöp dağının zirvesine oynar gm9’dan sonra aşırı çöp.
    General Mobile yeni silahı GM 9 Plus’ı tanıttı

• Bi markayı herkes mi gömer, yorumların %90ı olumsuz, o zaman bu telefonu alan kim?
  • Ederi 699 TL yerli olmasi hatrina ...

Yerli montaj ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.