Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizim hanede babam kullanıyor. Bazen sesi derinden geliyor ama kulaklarımız evrim geçirdi artık. Ne dediğini anlayabiliyoruz  

Bunun dışında telefonun şarjı 1 hafta gidiyor. ( Sadece whatsapp ve ziraatbank uygulamalarını kullanıyor )

Duyamamak da karşı tarafın problemi olduğu için, babam memnun.

• Telefon tam Bi emekli telefonu zaten hacı Ben de telefona dayanamayıp babama verdim kendime yeni telefon aldım 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 Nisan 2021 oldu Mayıs geldi bu adamların ağzından yalan dolan düşmedi ne gelen var ne giden. Sözde kendilerinin uydurduğu bir çok yalan var iken yeni cihaz çıkartabiliyor ve eski müşterilerine ihanet ediyorlar. General mobile alma aldırma

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Paralar nasıl çekiliyor. Azar azar çaktırmadan mi yoksa birden limiti mi boşaltıyor lar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fenolog kullanıcısına yanıt

ilk önce 1 tl çekildi bankadan uyarı geldi, dikkate almadım; sonrasında 6 kez 200tl çekildi limit 234 tl kalana kadar; sonrasında banka son 234 tl limitten sonra yapılan işlemleri durdurmuş en son 1000 tl çekim yapılmaya çalışılmış ama limit olmayıncada çekim yaılamamış...

• 8 Mayıs 2021 oldu hala ne gelen var ne giden. General mobile güncelleme vaadiyle satmış olduğu telefonlarına güncelleme vermemek için söylemediği yalan kalmadı. Bu markanın ürünlerini alma aldırma.

• Helio G90T'li GM 21 PRO'yu çıkarmış bizimkiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • General mobile firması hala çıkarmış olduğu telefonlara yazılım güncellemesi vermiyor vermemekte birlikte yalan atmakta çığır açmış devam ediyor. Söylemiş oldukları yalanlarından bir tanesi pandemiden dolayı güncelleme veremedikleri ancak resmi kanallarında 24 mayıs için ve daha öncesinde tablet için yeni cihaz lansmanı yapacaklar. Bu nasıl çelişki anlam veremedik müşteriler olarak. Bu firmanın ürünlerini alma aldırma alırsanız pişman olursunuz.

• Deli olacam, general mobile firması pademiden dolayı çıkardığı cihazlara güncelleme vermiyor, yeni cihaz çıkartabiliyorlar bu yazıyı okuyanlara tavsiyem fiyati ucuz diye bu markanın ürünlerini almayin. GM 9 pro android one kapsamında piyasaya sürüldü pademiden öncede güncelleme vermediler şimdi de aynı şekilde vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sosyal medya ki iyi yorumlara bakmayın, kötü yorumların hepsini siliyorlar. Müşteriler kötü yorum yaptığı için engelliyorlar. Sadece GM 9 pro için değil diğer çıkarmış oldukları modeller içinde güncelleme verilmiyor. Alma aldırma milli servete ve güvenliğinize yazık. Biraz daha para ekleyip destek veren firmaların ürünlerini kullanın.

• Bu firmanın cihazıni alacak kişi bir değil iki kere düşünüp karar versin.
    Üzerinde yüklü gelen android sürümü muhtemelen göreceğiniz son sürüm olacaktır :) Güncelleme alamazsınız! Dikkat edin ana sürümden geçtik cihaz güvenlik güncellemesi almıyor!
    Modellerine göre kronik sorunları vs forumda zaten dile getirildi. Aktif iki adet Gm9 pro kullanmaktayım.
    Bu arkadaşların en rahatsız oldukları nokta ise kullanıcıların twiiter/Instagram üzerinden sorunları dile getirmeleri. Anlaşılan çok hassaslar :) Anında engel. Şaka gibi ya :) İsin acı tarafı ise maalesef yerli.
    Kisiye ve kullanım amacına bağlı olmakla beraber F/p açısından tercih edilebilir.
    "Androidone ile daima güncel kalın" ayağına aldık zamanında. An itibariyle hala android 9 ile devam ediyoruz.
    Nasıl bir ruh hali ile fiyatlandırma yapılıyor burası tam bir komedi. 3200 idi sanırım çıkış fiyatı. Sonu malum :)

Yeni model Gm21 Pro
    İps ekran / Mono hoparlör / Mediatek islemci
    Fiyat 2800 TL :)

Sonra neden batıyoruz. Bu anlayış ile sektöre girmeniz hata zaten GENERAL MOBİLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T r u v a -- 2 Haziran 2021; 0:36:0 >

• Evet bu saatten sonra bu ucubeden sonra ne alalim. Yeni telefon alan arkadaşlar bu ucubeden sonra nasreddin hocanin eşek hikayesi gibi yardimci olurlarsa iyi olur.

• haybora kullanıcısına yanıt
    Telefonda sıkıntı yok dostum en azından benim kullandığım cihazda yoktu bu cihazı TR'ye getirip satan gm'de sıkıntı var malımın arkasında durayım diye bir dert yok adamlarda vala ben yurt dışı olarak poco X3 nfc kullanıyorum memnunum şuanda

• haybora kullanıcısına yanıt

Xiaomi redmi note 10 pro 8/128 inceleyebilirsin

• Telefonda karşıya sürekli cızırtı gidiyor servise verdim çözülmedi general Mobile bundan sonra mümkünse uzak dursun benden

• Bu telefonun hangi rengi güzel?

• tkar kullanıcısına yanıt

Siyah

• Devlet bunlara deli gibi destek verdi, tablet ürettirdi. Millet çok şans verdi general mobile e. Ama beceriksizliklerinden. Kardeşim aç gm 9 pronun kaynak kodunu, biz geliştirelim bari Android 10. Ama yok. Microsoft bile artık bazı programlarının kaynak kodunu paylaşıyor.

• Geliştirici bir ekip tarafından GM9 pro için android 10 rom yapılmış.. Aşağıdaki linkten ayrıntıları ve linkleri bulabilirsiniz

https://t.me/GM9PRO_Development/512

@Pasa86

• Android 8 den 9 a yükseltme ile direk qfil ile android 9 yükleme arasında hız, kullanım, sistemde gereksiz dosyalar kalması gibi şeyler açısından fark varmıdır?

• erciyesimiz E kullanıcısına yanıt

Bir fark olacağını sanmıyorum, uğraşmaya değmez bu telefon için.

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.