Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
90
Favori
320.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuşurken arkadan birisi aradığın da telefonum adamın yüzüne kapanıyor varmı bir ayarı yada başına gelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Sebep olan Vodafone voltenin açık olmasiydi ancak bu sorun giderildi, olmaması lazım. Ayarlardan volteyi kapatın hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafondan 6 ay 1380e aldim. İnternette daha ucuza vardı ama vadeli olsun dedim. Telefonla cok ugrasan biri degilim, yerli olsun diye aldim. Forumdaki kotu yorumlari okuyunca 9a guncellemedim, 8.1de bıraktım.

Pubg lite kurdum 2-3 gun oynadim. Performansi iyi akıcı. Ucaktan atladiktan sonra kendine gelene kadar birkaç kere takılıyor sonra iyi. Oyun dışı 8 saat ekran süresi en az var, fazlasini da yapar. Oyunla ekran süresini denemedim. Ses karşıya bugulu ya da çıtırtılı gibi gidiyordu. Geliştirici seçeneklerinden "Mutlak sesi iptal et" diye bir seçeneği aktif ettim, arkadaki mikrofona da bant yapıştırdım ses sorunu düzeldi. Degistirdigim ayarla alakasi var mi bilmiyorum. Vodafonu arayip volteyi iptal ettirdim.

Merak eden varsa otomatik sistem güncellemesi de geliştirici seçeneklerinden kapatılıyor. Kapatilmazsa wifiye ilk bağlayınca otomatik güncelleme yapar diye düşünüyorum.

Bu arada ekran parlaklığım %50'nin altinda, ayarını bulduğum tüm uygulamları tek tek dark mode yaptım, 8.1. olduğundan ayarlarda dark mode yok kendim yaptım. Gece modu aktif. Covid19dan dolayı güneşli havada ekran parlaklığı nasil bilemiyorum. Ama kapalı alanda ekran çok çok net ve aydınlık.

Kutudan 2a şarj çıkıyor. Vodafonedaki arkadaş ekrana koruma taktı kutudan da kılıf çıkıyor.

• Bende geliştirici seçeneklerden animasyon ölçeği vs kısımlarını 0 yaptım ve arka plan işlem sınırını arka olanda işlem yok'a getirdim tavsiye ederim
  • Merhaba,
    Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Kamerası gerçekten çok yavaş çekiyor root işlemlerini anlamadığım için Google camera nın eski sürümünü yükleyerek bir nebze de olsun bu soruna çare buldum yüklemek isteyen için link.
    https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-4-1-006-135988111-release/

• pessimistil P kullanıcısına yanıt
    aynen geliştiriciden kapatıyorum hatta 8.1 düşürdüğümde ilk olarak otomatik güncellemeyi kapatıyorum ancak sistem kendi kendine indirip ilk yeniden başlatmamda yüklüyor başka bir çözüm olsa 8.1 de kullanırdım.
  • Bende 9 yüklemiyim diyordum fakat yüklemiş bulunduk parlaklık %65 2 saat oyun instagram facebook youtube vs 6 saat ekran süresi %49 şarj kaldı
  • Bu arada gm 8 go ya güncelleme gelmiş sanırım dün facebookta görmüştüm demekki çalışmalar devam ediyor, 9 pro için umudumuzu kaybetmememiz lazım ki gm bu kadar çok 9 pro kullanıcısını karşısına almak istemez heralde :)
  • jammer1903 J kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah . O cihaza hakim olmadigim için bilmiyorum gelen güncelleme güvenlik mi yoksa üst surum mu ne yazmışlar hocam.

Gelince düzgün çalışan teli bozmasın da nasıl geliyorsa gelsin.

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Şubat güncellemesiymiş fakat çalışma var yani ortada,benimde beklentim ekran kayıt özelliği ve msj atarken gönderebileceğimiz kişiye özgü karakterler olursa tadından yenmez benim için :) cihaz gerçekten çok hoş yani gm 9 pro yu bu kadar iyi beklemiyordum
  • jammer1903 J kullanıcısına yanıt
    Cihazimiz donanım olarak iyi hocam tek kusuru GM gibi bir markanın elinden çıkmış olması, sağlam yazilimla desteklense tadından yenmeyecek cinsten.

Şu video kaydındaki ses kayıt sorunu çözülse, ben de onu istiyorum.

• niksar3460 N kullanıcısına yanıt
    Hocam daha güzel gcamlar var eski kaldı bu
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    valla ben fırsat buldukça yazıyorum hocam iyi güzel yerli malı fakat bizlerinde fikirlerini kanıksayacaklar dikkate alacaklar diye düşünüyorum,çinli markaların sürümleri çinde daha stabil daha çok özellik var keza samsung vs hepsi böyle inşAllah sağlam vatandaşı koruyan bir sürüm yayınlarlar :)
  • niksar3460 N kullanıcısına yanıt
    Ben stok kamerayi kullaniyorum. Yavaş çekme sıkıntısı henuz oluşmadi. Bastığım anda çekiyor tanitim videolarındaki gibi. Ben de fiziksel kamera tuşuna baska bir gorev atayabilmeyi isterdim şahsen guncellemede.

• Kamerası bilmem nesi canları .... e sadece şu wifi siteleri açmama sorununu ve konuşurken ses kesilme,gitmeme, gelmeme, parazit olayını çözüp birde güvenlik güncellemesi verseler razıyım tam bir pişmanlıkmış bu telefon geçen yıl 300 lira fazla verip redmi note7 alsaydım bundan daha iyi olurdu.

• Fotoğraf çekerken denklanşör butonu olarak kullanılabiliyormu?

• Kamerada ağır çekim istemeyenler için ben Pixtica kullanıyorum anında çekiyor bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun cod mobile performansı nasil br de özellikle kasma donma ses problemi yaparmi?

• .montana. kullanıcısına yanıt
    Sıkıntısız yağ gibi akiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: .montana.

Telefonun cod mobile performansı nasil br de özellikle kasma donma ses problemi yaparmi?
    Kesintisiz ve sorunsuz oynatır, birşey izlerken veya oyun oynarken olsun ses performansı çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.