Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki tane WhatsApp kurma şansım var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    Var hocam özelden link yolluyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • General Mobile'ın kendi sitesinde aksesuarlar çıkmıyor artık ve hiçbir telefon stoklarda görünmüyor. Acaba sessiz sedasız dükkanı kapatıyorlar mı ki?
  • philadelphos kullanıcısına yanıt
    Hiç şaşırtıcı olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: philadelphos

General Mobile'ın kendi sitesinde aksesuarlar çıkmıyor artık ve hiçbir telefon stoklarda görünmüyor. Acaba sessiz sedasız dükkanı kapatıyorlar mı ki?
    yazık olur bence devlet desteği gelmeli bu firmaya! vestel venüs z40 gibi bir telefona 2 bin ve üzeri bir fiyat biçiyorlar kendiniz bu telefon ile kıyaslayın; bu telefon muadili red mi note 8 hatta ekran olarak amoled olması fark atmasına yetiyor işlemcilerde çok fazla fark yok sadece güncellenmiş SD665 kullanıyor redmi note 8
  • Dün ara verdiklerini duyurmuşlardı virüs sebebiyle.
  • Telpa'da işler karışık. Konkardato ilan etmişlerdi.
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/promosyondan-konkordato-cikti-41367634
  • quote:

Orijinalden alıntı: philadelphos

General Mobile'ın kendi sitesinde aksesuarlar çıkmıyor artık ve hiçbir telefon stoklarda görünmüyor. Acaba sessiz sedasız dükkanı kapatıyorlar mı ki?
    hiç şaşırmam vAlla
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Telpa'da işler karışık. Konkardato ilan etmişlerdi.
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/promosyondan-konkordato-cikti-41367634
    Bu haberleri bende okumuştum yurt dışı kaynaklı bir sorun yaşamışlar karşı firma haksız olduğu halde gm'a ceza kesilmek istenmiş bu cezadan kurtulmak için konkordato ilan ettiklerini ilan etmişler ceo kimseye 1 kuruş borcumuz yok şeklinde açıklama yapmış başka bi teknoloji kanalında açıklandı.Kaldı ki tenaa da gm nin yeni telefonu listelendi 3gb ram helio p22 işlemci ile geliyor yeni telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: jammer1903

Bu haberleri bende okumuştum yurt dışı kaynaklı bir sorun yaşamışlar karşı firma haksız olduğu halde gm'a ceza kesilmek istenmiş bu cezadan kurtulmak için konkordato ilan ettiklerini ilan etmişler ceo kimseye 1 kuruş borcumuz yok şeklinde açıklama yapmış başka bi teknoloji kanalında açıklandı.Kaldı ki tenaa da gm nin yeni telefonu listelendi 3gb ram helio p22 işlemci ile geliyor yeni telefon.

Alıntıları Göster
    Haksız değil. Ortada bir sözleşme var. Telpa telefonları belirtilen zamanda teslim edemezsek tazminat ödeyeceğine dair imza atmış. Yoksa karşı taraf haksız olsa nasıl mahkemeye versin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Haksız değil. Ortada bir sözleşme var. Telpa telefonları belirtilen zamanda teslim edemezsek tazminat ödeyeceğine dair imza atmış. Yoksa karşı taraf haksız olsa nasıl mahkemeye versin ?

Alıntıları Göster
    kim suçluysa cezasını çeksin tabi ki 5-10m dolar telpa için birşey değil diye düşünüyorum ama hala telefonlarını alan birçok vatandaş var bizde dahil ve yeni telefonları açıklayacaklarmış ki ben kapatacaklarını koftiden iflas edeceklerini düşünmüyorum ha olmazmı olabilir daha önce çok oldu örnekleri mevcut, sonuçta bunlar şark kurnazı umarım gm akıllanır yazılım ve güncelleme desteğine kaldığı yerden devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: jammer1903

kim suçluysa cezasını çeksin tabi ki 5-10m dolar telpa için birşey değil diye düşünüyorum ama hala telefonlarını alan birçok vatandaş var bizde dahil ve yeni telefonları açıklayacaklarmış ki ben kapatacaklarını koftiden iflas edeceklerini düşünmüyorum ha olmazmı olabilir daha önce çok oldu örnekleri mevcut, sonuçta bunlar şark kurnazı umarım gm akıllanır yazılım ve güncelleme desteğine kaldığı yerden devam eder.

Alıntıları Göster
    ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

https://www.hukukihaber.net/ekonomi/hacizlere-karsi-konkordato-istedi-h433413.html

• Paylaştığın hürriyet bağlantılı haberde yıllık 1 milyar tl ciroları olduğu yazılmış cezayı öderler galiba yani bunlar için küçük mebla, bizim güncellemeleri hiç etmesinler de.
  • GM9 pro modeline android 10 güncellemesi vermezlerse nasıl bir hukuki süreç başlatabiliriz? Tüketici hakem heyetine gidip iade edebilir miyiz telefonları? yoksa dava mı açmak gerekiyor ya da kime şikayet edebiliriz
  • Önce thh orası kabul etmezse mahkeme, ben x8 için başvurmuştum mahkemeye kalmadan bilirkişi atadı thh olayı çözdü ve tarafıma para iadesi yapıldı.
  • hatırladığım kadarı ile gm5 plus kullanıcılarından bazıları thh gitmişti güncelleme sebebi ile. sonuç çıkmamıştı. ana konusunda vardır kimbilir nerde
  • gm 5 plus oreo almış zaten pie içinmi dava açmışlar?
  • ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

Android 10, 2021 den önce unutun arkadaşlar bende diyordum suçu kime atacaklar diye tam oldu adamlar resmen ekmeğine yağ sürdü. Her zamanki yaptıkları olay, firma çalışanlarını düşünüyor ama müşterilerini düşünmüyor. Eski cihazlarında da aynısını yaptılar şimdide. Türkiye deki teknoloji sitelerininde ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olduk. Yok şöyle iyi yok böyle iyi cihaz yok şu özellik var yok bu özellik var ama gel görelim ki herkes kendi cebini düşünüyor. En son güncelleme 5 eylülde 2019 da geldi. Bir allah'ın kulu editör bunu çıkıp haber yapmadı bu cihaz android one ama neden güncelleme verilmiyor.

• jammer1903 J kullanıcısına yanıt
    Hayır, Pie alma garantisi zaten yoktu 6.0 ile çıkıp 8.0'a kadar çıktı sadece geç geldiği için dava edenler olmuştu ancak sonuç çıkmamıştı diye hatırlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.