Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gençler valla şu başlıkta eski gm kullanıcıları can sıkıcı, evet serviselerde sıkıntı yaşamışınızdır. eski telefonları sıkıntılıdır anlarım... ama burda sürekli dile getirip sürekli yazmaları irite etti.

benim iki arkadasım gm kullanıcısı ama 2-2,5 yıldır kullanıyorlar hatta 1 kılıfsız taş gibi telefonlar sıkıntı çıkarmadı.

herneyse gm9 pro kullanıcıların + - lerini yazdıgı başlık olursa daha iyi olacak. çünkü 1500-2000 klasmanında alternatif alacak nokia var. çervesi ve hayalet ekran olayı sıkıntılı. mia2 var onun batarya düşük. 2500 çıkıp xiaomi pf1-mi8 alınır onlarda italacılı garantili.
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi hocam beta sürümünde hâlâ.
  • Jason16 kullanıcısına yanıt
    honor play al fiyatı baya düşmüş 2200 civarı hiç düşünme ben gm9 aldım 3 gün önce ama honor playin kamerası gm kadar iyi değilmiş , honor play almayi çok istiyordum 2600 TL idi şaka gibi fiyat düşmüş gerçi gm de 1800 civarına düşmüş şanssızlık bu olsa gerek

https://www.hepsiburada.com/honor-play-64-gb-4-gb-ram-honor-turkiye-garantili-p-HBV00000DQ8FT?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 14 Aralık 2018; 21:49:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawash35

honor play al fiyatı baya düşmüş 2200 civarı hiç düşünme ben gm9 aldım 3 gün önce ama honor playin kamerası gm kadar iyi değilmiş , honor play almayi çok istiyordum 2600 TL idi şaka gibi fiyat düşmüş gerçi gm de 1800 civarına düşmüş şanssızlık bu olsa gerek

https://www.hepsiburada.com/honor-play-64-gb-4-gb-ram-honor-turkiye-garantili-p-HBV00000DQ8FT?magaza=Hepsiburada
    memnun degil misin? pubg oynarken sıknıtı oluyor mu ?

• pardonya P kullanıcısına yanıt
    Nazar değmesin çok memnunum ben telefonda oyun oynamıyorum ama oyun için dersen honor play kesinlikle işlemci grafik işlemcisi daha iyi ama gm9 kamerası daha iyi tartışılmaz

• ahmtkrts58 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Format atıp öyle deneyeyim o zaman.

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    valla dostum kamerası iyi olsun istiyorum. 2 yıl sonra yeni cihazlarda kamera kötü olunca çok fark edilir oluyor. honor play o yüzden eledim. gm9 pro nerdeyse bu fiyat aralıgında kamera, verdiği hissiyat, pil olarak epey başarılı..
  • Jason16 kullanıcısına yanıt
    Ozaman hiç düşünme al gmyi fiyat performans telefonu olmuş kamera ekran pil olarak çok iyi hatta arkadaşların verdiği linkteki Teknosa satıcısından 1820 TL çok iyi fiyat kaçırma bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 15 Aralık 2018; 11:41:1 >
  • Yakın zamanda telefon alacağım ve bayadır bir araştırıyorum. Fiyatına göre son teknoloji veren en dolu telefon gm 9 pro. Tam f/p canavarı olmuş. (Şu an 1800₺ lik fiyatı ile.)

İki sorun var. İlki marka korkusu. Sözünü tutmayan, kronik sıkıntılı cihaz üreten bir marka bu. Şu ana kadar sorun yaşayan hiç okumadım bu telefonda ama yine de ilk bir seneyi çıkarmak lazım diye düşünüyorum.

İkinci sorun ise saf android. Saf androide alışığım, severim de fakat huawei, xiaomi gibi telefonlarının işletim sistemlerinin getirdiği çok güzel özellikler var. Saf androidten daha performanslı ve pil konusunda iyi bile olabiliyorlar.

Yazılım seçsem donanımdan kesiliyor, donanım seçsem yazılımdan. Lg g4 kullanıcı olarak ikisinin de birbirini tamamladığını çok iyi biliyorum. Bakalım nasıl karar vereceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intouchable -- 15 Aralık 2018; 11:48:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    Benimde önceki telefonum LG g4 du bir çok markanın kronik sorunu olabiliyor. Yakın zamanda eşime Sony xa1 plus aldık sürekli sistem durduruldu hatası alıyorduk Sony ile görüştük oralı bile değil sorun kronik birçok kişi muzdarip LG g4 ude biliyosun kronik sorunları herkeste bootloop endişesi. Sonyden önce Huawei p20 lite aldık oda çok geç şarj ediyordu hızlı şarj olduğunu iddia ettiği halde servise verip para iadesi aldık kısacası bir çok markada olabiliyor böle sorunlar ben tavsiye ederim kullanması zevkli güzel bir telefon gerisi şansa artik

Evet, konu teknoloji olunca tamamen şans işine giriyoruz. Şu an birinci kriterim bu telefon. Ocak sonu gibi telefon almayı planlıyorum, hem siyah rengi de çıkacak. O zamana kadar ne olacak, bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intouchable -- 15 Aralık 2018; 13:19:14 >
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun inşallah memnun olacigin bir telefon alırsın

İnşallah,teşekkür ederim

Her gm telefonunun ilk 50 sayfasında bu tarz tam f\p telefonu olmuş vs vs yazıları yazıyoruz. Kalan onlarca sayfada kronik dertleri...

Umarım bu model böyle olmaz( bu temenniyi de kaçıncı kez yaptıysam artık)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu8suf

Ben kullanıyorum sorunsuz sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Alıntıları Göster
    4,5 g çekimi nasıl? Vodafone hat kullanıyorum. Bazı telefonlar opreratöre göre 4,5g çekimi kötü olabiliyor. Birde wifi, gps bağlantıları iyi mi? Batarya performansı nasıl? Çok soru sordum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy3304

4,5 g çekimi nasıl? Vodafone hat kullanıyorum. Bazı telefonlar opreratöre göre 4,5g çekimi kötü olabiliyor. Birde wifi, gps bağlantıları iyi mi? Batarya performansı nasıl? Çok soru sordum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    Türk Telekom kullanıyorum son derece iyi. Wifi GPS hepsi aktif. Batarya 3800 oldugu için 2 gün rahatlıkla kullanıyorum.Sesi ozellikle dikkat çekici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yu8suf -- 15 Aralık 2018; 23:5:6 >
  • yu8suf kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Siyah rengini beklemeye değer mi acaba? Şimdi fiyatı baya düşmüş 1820 tl.

• Gm 9 pro Eylül ayında 2650 tl ye satın aldım.. altın renk.. ama baska markalarin altin rengine hic benzemiyor hoşuma gitti.. telefon sorunsuz, hızlı cok ama cok kaliteli.. lütfen su eski gm kotulemelerini baska konuya o modellerin yerine konu yapın.. bu bambaska bir telefon.. şarjı oyun hariç iki gün tepe tepe kullanıyorum bitiremiyorum... Kamera video ben ne dersem boş videolara bakın mükemmel.. herseyinden memnunum.. benim tek elestirim neden piyasaya her renk secenegi ile çıkmadığı... Bu tam bir aymazlik..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.