Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir araştırıyo ve takip ediyorum bu telefonu, fiyat ve donanım olarak rakipsiz, muadillerine bakınca, kamera iyiyse batarya kötü, batarya iyiyse kamera kötü, her ikiside iyitse işlemci kötü.. İllaki bir yanı eksik oluyor ki bu telefonda herşey mevcut.. Fakat öyle tecrübeler öyle şeyler anlatılıyor ki insan aman diyor, güvenemiyor markaya, uzun süredirde düşünüyorum araştırıyorum ve bence güvenilmez, kendimi ikna için çok sebep aradım ama ona rağmen yok alınmaz diyorum.

Sebepler;

1) Geçmiş gm modellerindeki tecrübeler..

2)Yazılım konusundaki Tecrübesiz ve yetkinsizlikleri ( Bence saf Android kullanma nedenleride şirkete özel arayüz geliştirebilecek kabiliyetlerinin yetersiz olması ki bakınız telefondaki tek özelleştirilen kısım kamera uygulaması ve çok yetersiz, kullanışsız - kesinlikle eis hariç tabi o çok başarılı -)

3) Aslında en büyük neden bu fiyata göre muazzam olan donanımın hakkını verebilecek bi yazılımı sunamamış olmaları, parmak izi okuma hızından, kamera çekim hızına kadar herşeyde hissediliyor bu yetersizlik.. Halbuki kamera sony lens, işlemci sd660, ekran amoled.. Vs Bu becerisizlik insanı uzak tutuyor ister istemez ve başka sorunlarında habercisi gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vlkn9034 V kullanıcısına yanıt
    Gm5plusa aylar sonra oreo geldi ve sorunlu geldi servise verenler cihazi 7.1.1 le.aliyor servisler bile stabil degil.diyor yazilim icin.

• Arkadaslar bugun Bluetooth baglantısı ile LG soundbar baglantı kuramadım diğer telefonda sorunsuz baglanıyor

• Merhaba, her kulaklık bu telefona oluyor mu acaba? GM 5 plus'ta sadece kendi kulaklığı adapte oluyordu. Deneyen varsa yazarsa çok sevinirim.
  • Hocam ben Nokia lumia telefonumdan kalma kulaklık kullanıyorum GM 5 Plus'taki sorunlar yok.

• Telefonu alıp kullananlar yorum yapsın.

Dışardan konuşmak kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

Telefonu alıp kullananlar yorum yapsın.

Dışardan konuşmak kolay.
    Ben kullanıyorum sorunsuz sorunuz varsa cevaplayabilirim.

• gm 9 proyu bir buçuk aydır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım gayet başarılı hızlı ses seviyesi dolby desteğiyle arşa çıkıyor ve kaliteli bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi telefon ayrıca telefonun bir kere ısındığına şahit olmadım ne oyunlar oynadım ne videolar çektim kamerası zaten gayet başarılı. parmak izi okuyucusu çok hızlı ve stabil çalışıyor. sabah 8.30dan başlayarak gece 12ye kadar oyun oynayıp telefonu elimden düşürmeme me rağmen şarj %30 civarında oluyor. çekim gücüde çok iyi. Hiç bi yerde ibaresi yok ama telefonda jiroskop mevcut. eski modellerini kullanıp yorum yapanlara aldırmayın bu onlardan çok farklı ayrı bi cihaz gm kendini aşmış verdiğim her kuruş helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spatyon -- 11 Aralık 2018; 14:7:45 >
  • Bazı uygulamaların sorunlu olduğunu farkettim. Twitch ve netflix sorunlu. Netflixte oturum açılmıyor twitchde de videoalar oynamıyor. Zedge uygulamasıda düzgün bir şekilde açılmıyor. Kaldırıp tekrar kurdum düzelmedi. G6da denedim sorunsuz çalışıyor. Ayrıca İnstagram hikayelerine eklediğimiz videoların fps'i çok düşük. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.

• Bu telefonla çekilmiş resim örnekleri ekleyebilirmisiniz? Yada bir sayfası varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanılmaz bir fiyat güncellemesi yapmış General Mobile. Vade farksız 6 taksitle satılabilen GM Pro 9 artık vade farklı 6 veya 11 taksitle satılacakmış. 2050 liraya vade farksız kredili taksitle alabilen bir insan neden gidip bayilerden 2500'e taksitle alsın?
    https://www.generalmobile.com/tr/destek/taksit-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemreguner -- 13 Aralık 2018; 9:45:14 >
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım.
  • Battlestar DH kullanıcısına yanıt
    Netflix ve Twitch kullanmıyorum ama Zedge de sorun yok Instagram da da sorun yaşamadım

• tekilhan kullanıcısına yanıt
    https://i.hizliresim.com/al5g3z.jpg

Portre modu ile çekildi

• tekilhan kullanıcısına yanıt
    ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

İki örnek de benden gelsin.

• stkose S kullanıcısına yanıt
    Ben hem eşime hemde kendime aldım şuan tek bir sorunum var evdeki LG Soundbar Bluetooth ile bağlantı kuramiyorum farklı cihazlarda sorun yok ayrıca piranha marka Bluetooth hoparlör bağlanabiliyor ama LG Soundbar baglanamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cemreguner

İnanılmaz bir fiyat güncellemesi yapmış General Mobile. Vade farksız 6 taksitle satılabilen GM Pro 9 artık vade farklı 6 veya 11 taksitle satılacakmış. 2050 liraya vade farksız kredili taksitle alabilen bir insan neden gidip bayilerden 2500'e taksitle alsın?
    https://www.generalmobile.com/tr/destek/taksit-kampanyasi
    Vade farksız nereden alınıyor hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Vade farksız nereden alınıyor hocam ?

Alıntıları Göster
    vade farksız olarak şu anda sadece vatan bilgisayar mağazalarında var. onda da fiba banka kredisi alıyorsunuz. yanında hayat sigortası yapıyorlar. telefonun fiyatına göre sigorta fiyatı artabiliyor.
    vatan da telefon 2199 tl ama hayat sigortası ne kadar çıkıyor bilmiyorum.
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada vade farksız olarak 3 taksitli kredi veriyor
  • cemreguner C kullanıcısına yanıt
    Vade farksız Vatan bilgisayar veriyor banka kredisi ile hayat sigortası cihazın %10'u kadar. Alacağınız cihazın %10'u kadar hayat sigortası yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.