Şimdi Ara

General Mobile GM 8 özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.android.com/intl/tr_tr/one/

General Mobile GM 8 özellikleri ve fiyatı

Hiç oyun oynamayan biri olarak günlük kullanım için bence mükemmel bir cihaz. Ama bu işlemci ağır oyunlar oynayan arkadaşları üzer.

Tasarımı çok şık, çok tatlı.

3. jenerasyon Android One. 😍

Kamera performansı da eğer iyiyse; bu fiyata kaçmaz... Kameraların kağıttaki özellikleri mükemmel ama inceleme videolarına bakmak lazım, yakında incelemeleri düşer YouTube'a.

Dolar kuru 3,80, kameralar da iyi performans gösterirse bu fiyata kesinlikle kaçmaz...

• Bu fiyata p9 lite alınır, neresi bozulacak diye düşünmeden kullanır.

• Bir sonraki sene snapdragon 245 bekliyoruz. Pardon 200 serisine snapdragon denmiyordu değil mi? Neyse işlemci koymasınlar gerek yok zaten. Bir firma her sene geri mi gider yahu. İnşallah tez vakitte batarlar.

• Xiaomi A1 yazmaya girmiştim ki zaten herkes yazmış durumda. Bu fiyat seviyelerinde Xiaomi'yi alt edebilen pek çıkmaz. Biraz daha üstüne koyup 1500 seviyesine Mi Note 3 aldınız mı krallar gibi kullanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Bu fiyata p9 lite alınır, neresi bozulacak diye düşünmeden kullanır.

Valla ben buna bu parayi verecegime, huawei p9 lite 2017 veya hadi donanim olarak benzer olsun diyorsam tam bir malzeme ve iscilik abidesi olan nokia 6 alirdim. Cift stereo hoparlör unden tut da dolby atmosa varincaya kadar her seyi var. Ustelik android 8 bile aldi, p yi de alacak.

Gmin Bu modelinde acaba soket ve ekran-dokunmatik arizalari gibi her modelinde olan kronik sorun olacak mi?

• Yakında batacaklar ne kadar koparırsak kârdır diyerek sürdüler piyasaya.

• Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır

• 2018 yılında, 2016 nın başında tanıtılan ve en önemlisi de 28 nm (!) olan işlemci kullanıyorlar.

Ayrıca 154mm de ney yani Telefonun altında üstünde o kadar kalın çerçeve olunca ne olacaktı ki?

Geçen senenin 5.8 inç lik Galaxy S8'i 148.9mm idi ve 10 nm ile üretiliyordu.

Aradan 1 sene geçmiş, adamlar 28 nm ellerinde kalan şeyi kullanıyorlar.

Sonra da çöp deyince kızanlar var...

• WIFI tarafında 'AC' desteği varmış. Ayrıca 4 GB/64 GB versiyon fiyatı 1099 TL.

• 4gb ram 64 gb hafıza 600 seri snapdragon işlemciye eşdeğer kirin 659 işlemci. Biraz daha iyi ekran parlaklığı. Fiyat 2200 tl. Huawei mate 10 lite.

Ya siz turkiye gerçeklerini bilmiyorsunuz yada çok safsınız. Turkiyede kaç insan 1000 tl para basıp telefon alıyor. İyi bir telefon almaya kalksanız 1500 tl den giriş seviye üstü cihaz alirsiniz anca oda düşük performans la. Yarı ozelliklerde. Şu piyasada allah aşkına 1500 TL altına kac cihaz var 4 gb ram ve 64 hafiza olan cihaz. Ben sayiyim. Lenovo P2 xiaomi a1. C asper bile 1500 tl den telefon cıkarıyor. Siz hala dil uzatın ota boka laf edin.

Türk halkı telefonda candy crush oynar. Facebook twitter bilimum sosyal medya geyiği çevirir. Watsappta dedikodu yapar.
    Bu profile en uygun , ucuz , performanslı cihazları bu firma yapmaya çalışıyor. Ya beğenirsiniz ya beğenmezsiniz ama malına çöp demek hakaret etmek ayıptır.

Bu arada xiaomi ne zaman devlete vergi verir. Türkiyeye ofis açar ve teknik servis hizmeti verir o zaman desteklerim. Ama onların da bu dolar kuru ve vergi oranlarından dolayı bi tarafları yemedigi icin giremiyorlar piyasaya. Hadi bakalım resmi olarak girsinler türkiyeye ve A1 i 1200 tl den satsınlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• He bu arada bugün abimin biri mağzadaki satıcıya 3 gb ram yazıyo bu nedir diye sordu. Varın siz düşünün . Hala 28 nm işlemciden bahsediyor sunuz

• 6 da çöptü, görünen o ki gelenek sürüyor.

• S435 ten daha düşük işlemci bulamadılar heralde, bu ne abi koy s6xx serisi işlemci bizede laf söyletme.

• Belirli ezber kalıpları yikamazsin. Bizim millet gm yapıyor diye ne laf edeceğini şaşırmış. Şöyle işlemci koy, böyle ram koy diyorlar. Bu adamlar her sene 1000 lira bandında telefon çıkarıyor. Her sene dolar kuru sabit kalmadığı halde. Garanti konusunda üzmez etmez. iPhone 6s den gm6 ya geçtim daha yüksek performans alıyorum. 1 gün boyunca çok aktif kullanıp şarj sıkıntısı çekmiyorum. Sanki Türkiye de telefon fiyatlari 1000 lira seviyesinde dolaşıyor gibi konusuyorsunuz. Alin şayomi en ufak arızada merdiven altı tamirci gezip durun. Herif en fazla telefona kablo ile mp3 atacak type c niye yok diyor.

• Akradaslar bilmediğimden soruyorum. Bizim arkadaş 6s plus in çıkmasını bekliyordu. 5s plus kullanıyorum ben. Memnunum. Arkadasda 6s plus ışık bekliyordu. Bu 8 noluyo? 7 si ne zaman çıktı ? 6s plus cikmiyicak mı ?

• "General Mobile, Google ile olan işbirliğini devam ettirerek GM 8'de de Android One uygulamasını devam ettiriyor. GM 8 bu sayede diğer General Mobile modellerinde olduğu gibi güncellemeleri en hızlı şekilde alacak."

Anlamadım bu güncelleme skandallarından sonra hala bu cümleyi neye dayanarak kurdunuz acaba....
  • general mobile gm 5 plus kullanıcı olarak general mobile paranı çöpe atmaktır kısaca biz buna general mobile çöptür diyoruz

• Biz burda satmaz diyoruz ama tum modellerinde uyguladiklari ayni taktik sayesinde yine çok satılır.(Elden 12 taksit vs)

• quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

Burdada Xiaomi diyecegim millet taşlamaya başlar ancak gercekten parasının kıymetini bilen kaliteye önem veren insan gider xiaomi MİA1 alır gecer arkadas tamam milli gurur diyoruz ancak kalite yerlerde hiç kusura bakmasınlar zamanında cok kullandım general mobile telefon hep yarı yolda bıraktı o yönden bi daha almam aldırmam kusura bakmayın

Çöp

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.