Şimdi Ara

General Mobile GM 8 özellikleri ve fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google Pixel 2 kamerası dönemin en iyi kamerasıydi efekt cok iyi çalışıyor diyorlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

Burdada Xiaomi diyecegim millet taşlamaya başlar ancak gercekten parasının kıymetini bilen kaliteye önem veren insan gider xiaomi MİA1 alır gecer arkadas tamam milli gurur diyoruz ancak kalite yerlerde hiç kusura bakmasınlar zamanında cok kullandım general mobile telefon hep yarı yolda bıraktı o yönden bi daha almam aldırmam kusura bakmayın

Çöp

Kelime daarcıgınız sadece 3 harften mi ibaret ? benim yorumumu alıntılayıp altına çöp yazmanız bana hakarettir yazdıgım yoruma daha düzgün cevap verebilirseniz bu konuyu sizle daha düzgün bir şekilde tartısabilir tabi tartışmak isterseniz 3 harflı cevaplarınızla baş başa bırakıyorum sizi saygılar.

• 4 GB Ram 64 GB Hafıza kamerasında Bokeh ve Slow Motion gibi özellikler,ön tarafta flaş destekli kamera.Wifi Tarafınca AC Desteği ve en önemlisi Android sürümü Oreo olan bir cihaz 1099 tl.İşlemcisine çok takılmayın 3 senedir GM Kullanıyorum nadir kasmalar hariç hiç kasma yok arayüz tertemiz bir arayüz diğer markaların arayüzleri gibi bir kaç sene sonra kasmıyorlar aynı performansta devam.Bu fiyata bence yapabileceğinin en iyisini yapmış General Mobile.Ayrıca yerli olması da diğer markalara göre bakış açımı değiştirmemi sağlıyor.Daha da iyi cihazlar bekliyoruz yerli markamızdan :)

• 4 GB Ram 64 Hafıza ve 1099 TL Gerçekten FPS Telefonu olmuş bazı arkadaşlar işlemciye çok takılmış ama 1099 TL'ye Snapdragon 835 takacak değillerdi yani,sonuç olarak 435 düşük bir seviyeli işlemci olabilir ama 4 gb ram var arkasında arayüz zaten saf arayüz kasması donması olmaz,ayrıca diğer cihazların arayüzleri gibi güncellemelerden sonra kasmıyor 4 senedir GM Kullanıyorum,fan boyluk yapmak istemiyorum ama her büyük güncelleme öncesinde bir sürü küçük güncellemeler geliyor ve sürüm güncellemelerinden sonra telefon asla kasmıyor.Sonuçta yerli marka olmasınında bir katkısı var hem bize hem devletimize.
    Xiaomi A1 daha iyi falan diyenler olmuş arkadaşlar telefon alıyorsunuz telefonun parçası yok garantisi yok servisi yok..Zaten Bir markanın en önemli satış argümanlarından biri satış sonrası yaptığı hizmettir.Şu anda bence Türkiye'nin en iyi teknik servisi Huwai ve GM'in ikisindede bir saatte cihazlarınızı alabiliyorsunuz.Xiaomi hele bir girsin Türkiye pazarına o zaman bakın 1100 olan cihaz nasıl 1400'lere tırmanıyor.

• onurerrr kullanıcısına yanıt
    Şaka yapıyorsunuz herhalde. Bu platformda tonla gm kullanan adam var. Firma çalışanları hariç memnun olanı görmedim. Buyrun gm5 plus sayfasına bakın.

https://forum.donanimhaber.com/general-mobile-gm-5-plus-ana-konu-android-7-1--114681120

Bu foruma giren firma çalışanları, forumdaki şikayetlere bakıp ona göre cihaz geliştirilirse firma adına daha faydalı olur. Satıcının 2 lafına bakıp da keklenecek kitle yok burda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

General Mobile'ın devri Xiaomi ile bitti artık. Xiaomi Mi A1 varken bu çöpe para verilmez.

general mobile fanı değilim... gidin xaomi alın o zaman. ne konuşuyorsunuz burda ! kişisel tercihlere saygı lütfen. adamlar böyle bir tlf yapmış, varsa gücünüz siz üretin.. çöp möp nedir la bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebrer

quote:

General Mobile'ın devri Xiaomi ile bitti artık. Xiaomi Mi A1 varken bu çöpe para verilmez.

general mobile fanı değilim... gidin xaomi alın o zaman. ne konuşuyorsunuz burda ! kişisel tercihlere saygı lütfen. adamlar böyle bir tlf yapmış, varsa gücünüz siz üretin.. çöp möp nedir la bu

Sanane.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ebrer

quote:

Sanane.

4,5 yıldır sitede bugüne kadar yazdığın 8400 küsür mesajların hep böyle çöp möplüdür umarım...

• Kişisel tercihe saygı demek ne demek. Cinsiyet değiştirmiyoruz telefon alıyoruz. Bir eşya. Bir ürünü beğnmemek için aynısını üretmemiz mi gerekiyor. Mantığa bak. Sanki hayır işi yapıyor bedava dağıtıyorlar. Çinde yaptırıp geliyor işte. Sen ver siparişi çinliler sana da yapar.
  • Gm 5 plus kullanıyorum. Alanayı düşünenlere uyarım Gm 5 plus sayfasına bi bakın

• Yaaa bu adamlar utanmadan sıkılmadan arlanmadan hala telefon mu çıkarıyorlar, almam tanıdığım kimseyede aldırmam. Serviste dalga geçilmeyi kimse istemez. Bide samsung verdi 8.0 oreo yu GM 5plus hala bekliyor elimde. 5 kuruş etmez, telwfon 1.5 senede çöp oldu kendi kendine, bide şişen pillerden yamulan kasayı ve rutubetten içine kendiliğinden dolan sıvıyı kullanıcıya kitliyor adiler. BATIN TEZ ZAMANDE

• quote:

Orijinalden alıntı: onurerrr

4 GB Ram 64 Hafıza ve 1099 TL Gerçekten FPS Telefonu olmuş bazı arkadaşlar işlemciye çok takılmış ama 1099 TL'ye Snapdragon 835 takacak değillerdi yani,sonuç olarak 435 düşük bir seviyeli işlemci olabilir ama 4 gb ram var arkasında arayüz zaten saf arayüz kasması donması olmaz,ayrıca diğer cihazların arayüzleri gibi güncellemelerden sonra kasmıyor 4 senedir GM Kullanıyorum,fan boyluk yapmak istemiyorum ama her büyük güncelleme öncesinde bir sürü küçük güncellemeler geliyor ve sürüm güncellemelerinden sonra telefon asla kasmıyor.Sonuçta yerli marka olmasınında bir katkısı var hem bize hem devletimize.
    Xiaomi A1 daha iyi falan diyenler olmuş arkadaşlar telefon alıyorsunuz telefonun parçası yok garantisi yok servisi yok..Zaten Bir markanın en önemli satış argümanlarından biri satış sonrası yaptığı hizmettir.Şu anda bence Türkiye'nin en iyi teknik servisi Huwai ve GM'in ikisindede bir saatte cihazlarınızı alabiliyorsunuz.Xiaomi hele bir girsin Türkiye pazarına o zaman bakın 1100 olan cihaz nasıl 1400'lere tırmanıyor.

Hacı gerçekten gm5+ sayfasına bakmalısın, yok biz uzaydan gelen başka bi telefon mu kullanıyoruz

• Herkes bu kitleye göre telefon almıyor yalnız.Türk insanı genellikle telefon alırken ne işlemcisine bakar ne wifi teknolojisine bakacakları 3-4 temel şey var bunlardan birincisi Ram ,rakam arttıkça kullanıcı tatmin oluyor ikincisi arayüzü alır eline sağ sol yapar biraz bakar okey geç üçüncüsü kamera dördüncüsü rahatlık telefonun elinde nasıl durduğuna bakıyor parmak izi var mı vs. elinde 1000 tl ile mağazaya giren adam hoparlörler mono mu streo mu yoksa wifi de ac var mı diye bakmaz.Siz farklı bir kullanıcı olabilirsiniz bu forumda öyle olabilir ama Türkiye'de şuan en çok J7 Prime satıyor o fiyata rağmen...Ben zamanında Discovery Elite'de kullandım ön kamerası Türkiye'de ki ilk otofokuslu kameralardan biri.İlk Type-C soketini kullanan da GM.Bir firmadan daha nasıl katkı bekliyorsunuz? 999 TL'lik cihaza 635 koyma imkanları var mı? Dolar fiyatlarından haberiniz vardır umarım.

• Bu fiyata cihaz yok arkadaşlar bence çin malı garantisi olmayan markalardan da gm8 mantıklı gm5 var bende halen 8 güncellemesi alicak ben kardeşime verip onu gm8 alicam ins taksitli oluyordur . Yetkili satıcısından alicam çünkü

• Buradan Xiaomi diyen arkadaşlar kaçınız Xiaomi aldınız da konuşuyorsunuz piyasada kaç tane Xiaomi var bende bu yorumları okuyup gazla Xiaomi almaya gittim ve sonradan teknik servis olayı filan sıkıntılı olduğu için vazgeçtim ve gm 6 aldım iyiki de onu almışım 8.0 Oreo güncellemesinı de aldı hemen bence yorumlara bakıp gaza gelmeyin Xiaomi diyenler sadece diyor almaya gelince geri kaçıyorlar.

• Şu ana kadarki en dikkat çekici ürününü ürettiler bu fiyat bandında hiçbir firma hiçbir cihazıyla yarışamaz hem de android oreo yüklü olarak gelmesi android one ailesinde olmasının avantajlarını da birkez daha gözler önüne seriyor

• 3 yıldır GM kullanıyorum fiyatlarına göre çok güzel telefon yapıyorlar. Bilinçli kullanıcı olduktan sonra telefonla ilgili sıkıntı cekmezsiniz daha telefonu elinize almadan çöp diye yorum yapmayın telefonu önce kullanmayı bilin. Elinize sağlık

• General Mobile yerli tasarım ve uygun fiyatıyla tekrardan bizleri sasirtmayı başardı.

• Misafir gm calisanlari gelmis konuya

Androidone projesi guzel ama Bu GENERAL MOBİLE ile OLMAZ

• 1er saniye araliklarla bunlari yazmak imkansiz gm calisanlari gelmis övmeye dh forumla is birligiyle

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.