Şimdi Ara

General Mobile GM 8 özellikleri ve fiyatı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbiden bu ne ya firma çalışanları konuyu basmış resmen.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Bilinçli kullanıcımı ? Hadi gel bilinçlerimizi yarıştıralım ozaman ve sen süpersonik bilincinle benim yaşadığım sıkıntılara çözüm bul ne dersin ? Hem sizin engin bilgilerinizden herkes faydalanmış olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnSs58

Gm 5 plus kullanıyorum. Alanayı düşünenlere uyarım Gm 5 plus sayfasına bi bakın

arkadaşa katılıyorum, uzak durun yerli firma filan hikaye bunlar, para kazanmaktan başka hiçbir amaçları yok, sorun çözmek şöyle dursun, androidden anladıklarını bile düşünmüyorum, alacaklara 2 yıldır gm5 plus kullanıp 10 kere teknik servise telefon göndermek zorunda kalan bir olarak tavsiyem "GENERAL MOBİLE" markasından uzak durun, yok ben telefonu 3 ayda bir servise yollamayı seviyorum diyorsanız alabilirsiniz.
  • atladığın detay sınırsız depolama verdikleri... sen onu görmemişsin... her android cihazda var ama sınırlı kota ile...
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    saçmalıyorsun en iyi modeldede 2 önemli eksik var... bu modelde eksikler artmış vede bence alınmaz... başkasına karışmam tabi...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Saçmaladığım yeri anlamak isterdim ama yazdıklarınıza birşey anlatmıyor.

hep eksik ürün yapıyorlar yeni eksiltmiş gibi yorumluyorsun... nfc parmak izi okuyucu lazer odaklama niye yok diye neden merak etmiyorsun? asus ucuz modelinde lazer odaklama kullandı...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    "hep eksik ürün yapıyorlar yeni eksiltmiş gibi yorumluyorsun..."
    böyle bir yorumum yok.

"nfc parmak izi okuyucu lazer odaklama niye yok diye neden merak etmiyorsun?"
    bu soruyu sanırım gm için sormuşsun. merak etmiyorum, çünkü sebebini biliyorum.

"asus ucuz modelinde lazer odaklama kullandı..."
    olabilir, firma politikasıdır.

hocam lafı gevelemeden bana söylemek istediğin birşey varsa direk söyle. lafın sağında solunda dolanmaya gerek yok.
  • General Mobile marka cihaz alacak olsam bu gibi şark kurnazı çalışanları görünce almaktan vazgeçerim. Firmanın bu yaptığı kullanıcıları salak yerine koymaya çalışmak.
  • güncelleme ilede sorun çıkartmaya başlamışlar... 8.0 hala gelmeyen GM 5 Plus kullanıcıları var GM 8 içinde aynı sorun olacak...
  • Aşağıdaki yazıyı kopyalayıp instagramdan DM ile muzaffergolcu ve sebahattinyaman a gönderin lütfen GM nin oldugu her yere yazın

En büyük reklamı tüketici yapar. Reklama para vermek yerine müşterilerinize verdiğiniz sözleri tutmanız çok daha etkili olabilirdi. Koskoca GM CEO su cihazı tanıtırken Türkiye'de güncelemeleri ilk bu cihazlar alacak ,güncelleme çıktıktan sonra engeç 15 gün sonra elinizde olacak deyip 6 ay sonraya gün verip onunda son gününe kadar bekletmek firmanın kurumsallığına gölge düşürmüştür. Firmanın bu imajını değiştirmesi için reklamdan çok daha fazlası gerekiyor malesef. Güven çabuk kaybedilir ancak geri kolay kolay kazanılmaz. Saygılar...
  • ben hayatımda böyle birşey ne yaşadım ne de yaşayanı duydum. ürünü aldım 1 kere şarj ettim 2. şarjı yapamadım . şaka gibi şarj soketi bozuldu 1 günlük cihazın . general mobile hakkında bissürü olumsuz yorum var ama kulak tıkadım. sırf fahiş fiyatlı telefonlar piyasada olduğu için ama . çok pişmanım. bu kadarınada pes diyorum vallahi pes. olmaz olsun böyle üretim. hala ekmek yiyolar piyasada. bu insarları salak yerine koymaktan başka birşey değil . diğer cihazlar sonuna kadar parasını hak ediyor. ama bunlar 300 tlyede satsa ürünlerini vallaha hak etmiyor. yazıklar olsun.

servisten alınca hepsiburada.com adresinden type-c destekli manyetik şarj kablosu al şarj soketini korumuş olursun...
  • Arkadaşlar selam,
    Bu telefonun 3/32 versiyonunu almayı düşünüyorum. Benim için navigasyon ve internet hızı önemli. Alıp sorun yaşayan veya yaşamayan acil yorum yaparsa çok sevinirim.

GM5 lerde sanırım gps problemi varmış bunda var mı o tarz bir sıkıntı? 0 | |
  • Yazılımcıları zayıf çift kartlı model kartlara farklı ses ve farklı ekran görüntüsü uygulıyamıyorsun.

Yazılım yerlerde.

• Merhaba Arkadaşlar,
    3 hafta önce GM8 32 gb aldım.Fakat bu telefonda rehberdeki kişileri aktaramıyorum.yardımınıza ihtiyacım var.Teşekkürler

Google rehberdeki kişileri dışarıya mı?

seçeneklerden sd karta aktar olacak niye onu denememiş ki?
  • çöp telefonlar üreten firmadır almayın aldırmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kez GM kullanmış biri olarak şunu açıkça söyleyebilirim ki GM bu kafayla artık bitmiştir. Tamam ilk Discovery modeli eşdeğer Samsung donanımı neredeyse yarı fiyatına veriyordu, 4G Android One ile yazılım konusundaki sorunlarına yönelmelerini de takdir ettik ama Xiaomi'nin Türkiye'ye girmesiyle (paralel ithalat olarak gelmiş olsa bile) artık GM işlevini tamamladı. Şimdi GM'yle aynı fiyata (hatta yer yer daha ucuza) ondan çok daha iyi donanımlı telefon satan bir firma var. GM artık o vermediği yazılım güncellemelerini, servislerindeki yüzüne gülen ama yapması gerekn işi yapmayan, 5TL'lik minicik ekran açma tuşunu değiştirmek için komple arka kasayı da değiştirmek isteyen ve bunun için en az 70TL isteyen yetkili servislerini de alıp okeyde dördüncü bekleyişine girebilirler. Hele Xiamo'nin resmi olarak hizmete girmesini sabırsızlıkla bekliyorum, adam gibi bir distribütörle ve gerekli tanıtımlarla bu GM gibi firmaları birkaç senede piyasadan silmezlerse ben de hiçbirşey bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.