Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
24
Favori
127.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, kamera uygulamasında problemim var çektiğim fotoğraflar gözükmüyor doğrusu.Ama WhatsApptan fotoğraf çekerken hiç sıkıntı olmuyor. Ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın bataryası birden bitiyordu, bataryayı değiştirdim yine aynı sorun mevcut sarj soketinin üzeri oksitlenmiş biraz şuan şarja takıyorum alıyor ama hiç dolmuyor sürekli %2 de duruyor çekince kapanıyor sorun şarj soketinde diye düşünüyorum ama başka bir yerde olabilir mi soketi değiştirsem sorun düzelir mi

• anonline kullanıcısına yanıt

Annem ve ben aynı telefonu kullanıyoruz aynı sorunu annem yaşadı benim şarj aletimi kullandı ve sorun çözüldü. Siz de işe yarar mı emin değilim ama denemek serbest :)

• Whistle of Sorrow kullanıcısına yanıt

gerek kalmadı başkan kırdım kurtuldum :)

• Selamunaleykum bu telefonun aynı kasası ile farklı bir marka olarak satılıyor mu ? satılıyoesa ismini bilen var mı o marka modelin

• Gm 8 telefonumun bataryasi artik eski tadini vermiyor arkadaslar orjinal batarya nerden alabilirim? Gmweb.tr sitesinde var yaziyor ama hakkinda hic iyi seyler konusulmuyor telpanin kendi sitesinde de yok

• Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın.

3/32 versiyonunu kullanıyorum. Birkaç aydır bir dertten muzdaribim. Şu sıralar telefon alacak durumum yok. O yüzden 1-2 yıl daha kullanırım, pil ömrü tükenmiştir diyerek problemin ondan olduğunu zannetim, sıfır pil taktım çözülmedi. Düşük parlaklıkta ekranda yoğun bir titreşim oluşuyor. Kilit tuşu ile ekranı kilitleyip açınca biraz azalıyor fakat halen var. Telefonu kullanmayı bırakıp o an biraz bekleyince kayboluyor. 30-40 dakika elimde tutup şarjı azalmaya başlayınca tekrardan ekran titremesi gelebiliyor...

Eğer sorun anakarttan ise telefonu atıp ikinci el bir şey ile idare etmeyi düşünüyorum. Yok eğer ekrandan ise çıkma bir ekran bulup değiştirebilirim. Benzer sorunu yaşayan var mıdır bilmiyorum. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Telefonun ilk kullanıcısıyım, 4 yıldır sorunsuz kullanıyordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrolnik -- 17 Ocak 2023; 14:27:42 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.