Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran çatladı, sevis kaça değiştiiriyor bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustaf83 M kullanıcısına yanıt
    General mobile pişmanlık mıdır bir düşünmedim değil. Herhangi bir açıklama filan da yapılmıyor. PR'ı bu kadar kötü bir şirket görmedim açıkçası.
  • merhaba gm 8 var servise yolladım. bundan önce de 2 kere servise gitti birinde usb kablosu değişti birinde adaptör. yine şarj olmama sorunu oldu lanet olsun bu gm 8 e. bende tekrar servise yolladım şimdi usb kablo değişimi ve batarya değişimi olack diyorlar dalga geçer gibi. 134 tl ücret çıkarmışlar ya sinirden delirdim. mesut çevik bile laf etmiş batarya soket sorunlarından dolayı herkesi mağdur etti diye.

iade isteyip tüketici hakem heyetine şikayet etmeyi düşünüyorum. bu konuda daha önce sorun olupta çözen oldu mu ?
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. GM gibi yalan vaatlerde bulunan başka firma yoktur.

• Pasa86 kullanıcısına yanıt
    xiaomi cihazlara er yada geç geldi nokia da öyle onlarda çook geç aldı ama aldı en azından. Xiaomiş mi a2 liteye gelen güncelleme stabil değil orası ayrı ama gm hiçbir cihaza vermeyecek galiba. GM10 geliyomus belki o androıd 10lu olur heralde.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Dediğin firmaların hiç birinde geç yazılım gelmedi. Salliyorsun gibime geliyor. One etiketi varsa cihazda ilk sana gelir Google piksel cihazlar ile bir tutulur. GM kalleş olduğu için vermiyor yazılımı yeni çıkacağı telefona ... Yapayım

• Pasa86 kullanıcısına yanıt
    Aynen mi a2 lite kullaniyorum martta aldım android 10u bozuk çıktı telefon brik oldu.

https://forum.xda-developers.com/mi-a2-lite/how-to/official-android-10-xiaomi-t4064031/amp/

Sonrasında nisanda tekrar geldi fakat onda sorun olmasa bilr stabil değildi herkes 9a geri döndü.

Aynen kullandığım cihaz ama salliyorum. Mesajlarim da var a2 lite konusunda brik olan cihazi düzeltme kurtarma vs halkinda.

Mi a3 icin martta geldi ama oda stabil değildi tekrar geldi cekildi gene geldi vs.

https://www.teknolojioku.com/mobil/xiaomi-mi-a3-icin-android-10-guncellemesi-3-kez-geri-cekildi-5e91a8e8f379887ec41a0bcb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 22 Temmuz 2020; 18:44:18 >

• Iyi günler arkadaşlar gm 8d modeli için stock hariç rom var mıdır ? Ya da bu telefona rom atan biri bilgilendirebilir mi ? Hangi siteden romu indirdi , sıkıntı varmi vs vs ?

• Yeni güvenlik güncellemesi geldi bakalım ne değişti

• Bizide bilgilendir guncellemeyle alakali

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yeni güvenlik güncellemesi geldi bakalım ne değişti

Herhangi bir şey fark edebildiniz mi hocam?

• ressi1 kullanıcısına yanıt

Cihazı annem kullanıyor pek bişi anlamadım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Cihazı annem kullanıyor pek bişi anlamadım :)

Bende daha demin yükledim, 10 dakikadır cihaz boot ekranında umarım açılır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Bende daha demin yükledim, 10 dakikadır cihaz boot ekranında umarım açılır :)

Alıntıları Göster

Telefon açıldı mi hocam?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Açıldı hocam, bir değişiklik göremedim.

Yüklendikten sonra bir kaç sefer yeniden başlatın, telefon açıldığında aşırı yavaştı.
  • Güncelleme ne için bilgisi olan var mı? Kendi sitesinde dahi bilgi yok

• Batarya değiştireceğim ne önerirsiniz?
  • Şubat yaması gelmiş

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Tecrübelerinizi aktarırsanız iyi olur.Bende onun için konuya gelmiştim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı ben kullanmıyorum kesin bişi diyemem

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.