Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Servise vermek kolaylığı serviste ki işlem hızının ve müşteriye bilgi verilmesini olumlu ve başarılı buldum. Servise verilmeden önce telpanın sitesinde cihazı iyi amlaj yapılması önerisi var bende o şekilde yapıp gönderdim telefona yazılım atılıp geri gönderilmiş telefon en son sürümdeymiş artık ne yazılımı attılar bilmiyorum ama dünden beri kapanma hadisesi olmadı umarım bundan sonra da olmaz. Ancaaaak telefon kargodan bir geldi biliğin kargo poşetinin içine kendi kutusuna koyarak yollamışlar telefonu kutsunun köşelerinde ezilemeler olmuş dahası telefonun arka kapağı ve kılıfını da ters takmışlar allahtan kırılmamış tamam telefona donanım olarak bir hasar gelmemiş ancak kapağı kılı ters takıp yollamakda nedir ben kutusunu pıt pıt naylon ile iyice sarıp bantlayıp yollamıştım bunların bana göderdiği şekle bak o bakımdan hiç beğenmedim neyse telefona şanş eseri bir şey olmamış şu ana kadarda arıza giderilmiş gibi gözüküyor kullanmaya devam edelim bakalım....

• Android 8 yükleyen herkes kapanma sorunu yaşıyor mu? Sorunsuz kullanan var mi? Ona göre guncelleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derser1 kullanıcısına yanıt
    Ben gm 6 kullanmıyorum ama kapanma sorunu yaşayanlar var bence biraz daha bekle çünkü önümüzdeki günlerde şubat güncellemesi yayınlanır sende o zaman kurarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemesiS_81 -- 19 Şubat 2018; 20:46:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu zaman 4g problemi oluşuyor 3g ye düşüyor nete girilmiyor bu yüzden güncelleme düzeltir belki diye düşündüm.

• Oreo güncellemesi ile alakalı kapanma ve yeniden başlatma sorunu yaşayanlar acaba general mobile ile iletişime geçtiler mi?

• Beyler risk alip oreo 8 yükledim. Kapanma, bildirim hatası v.s. sorunlar yok. Benim 4,5 g problemim vardı bugün onu da yaşamadım herhalde düzeldi.

• Aşağıdaki yazıyı kopyalayıp instagramdan DM ile muzaffergolcu ve sebahattinyaman a gönderin lütfen GM nin oldugu her yere yazın

En büyük reklamı tüketici yapar. Reklama para vermek yerine müşterilerinize verdiğiniz sözleri tutmanız çok daha etkili olabilirdi. Koskoca GM CEO su cihazı tanıtırken Türkiye'de güncelemeleri ilk bu cihazlar alacak ,güncelleme çıktıktan sonra engeç 15 gün sonra elinizde olacak deyip 6 ay sonraya gün verip onunda son gününe kadar bekletmek firmanın kurumsallığına gölge düşürmüştür. Firmanın bu imajını değiştirmesi için reklamdan çok daha fazlası gerekiyor malesef. Güven çabuk kaybedilir ancak geri kolay kolay kazanılmaz. Saygılar...
  • 1gb internet var gözüküyor,giriyorum türkcelle veriyi açıyorum.Googleye girdiğimde internet açılmıyor.Başka nereden açabiliyoruz bu mobil veriyi arkadaşlar?
  • adamların müşteriye bakış açısı bu altından telefon yapsa neye yarar

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

• Bozulduğu zaman xiaomi denen firmaya geçiş yapıyorum abi yok bidaha tövbe

• Biraz da mizah :)

• Aynı zamanda çevrenizdekilerede lütfen aldırtmayınız,önermeyiniz

• Bu sitede yazan kişilerin alayı çoluk çocuk ve fanatik, bu gm yi 4g den beri kullanan ve hiç bir sorun yaşamayan biri olarak diyorum ki paran varsa niye Samsung almıyorsun arkadaş, bu özellikte cihazı adsm sana üç kuruşa veriyor üstelik serviste sonuna kadar destek veriyor. Buradaki çocuklar da bırakmış cihazı 2500_3000 TL kim cihazlarla kıyaslama yapıyorlar, ya bir gidin be kardeşim.

• Şubat güncellemesi de gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

... bu günlerde bir taraflarını yırtıyor. Malumunuz, MWC 2018'e stabil bir şekilde yetiştirilemeyen ve Mart sonu satışa çıkması planlanan GM 8 Go, hala Şubat güncellemesini alamayan GM 6, Şubat ayında Oreo'yu artık alması gerekip alamayan bir GM 5 Plus, Yine Mart ortasına kadar yetişmesi gereken GM 8'in 64/4 GB modeli... Yine Nisan'a kadar Oreo'su yetişmesi gereken GM 5... Bunun nedenini de anlatmak Çin işkencesi. Pixel politikasından dolayı Oreo'yu (kaynağı) iş ortaklarına haklı olarak 2-3 ay geç göndermiş bir Google; taa aylar öncesinden -ülke ekonomisini göz önünde bulundurarak- politikalar, stratejiler belirlemiş; çeşitli planlamalar yapmış ve yeni malum cihazlar üzerinde çalışmış bir General Mobile; bu ikisinin birleşimiyle kombo olup adeta zincirleme bir kazaya dönüşen Android One programı; ve şu an eli ayağı birbirine dolanmış bir GM geliştirici ekibi; ve yine şu an ne yaparsa yapsın ayağına sıkmış olacak bir General Mobile... Diğer üreticilerin de "3. nesil" Android One programına dahil olan ve güncellemeyi Oreo çıktıktan en az 4 ay sonra almış olan- 2017 sonlarında çıkarmış oldukları- o cihazları... Cümbüş... Android One patladı bu sene. Google da patladı, General Mobile da patladı. Ama kimsenin korkmasına gerek yok, bu günler geçici. Forum ortamındayız, doğal olarak herkes panik; pek sağlıklı düşünen yok. Siz onlara bakmayın.

General Mobile'ın Geciken Güncellemeleri ve Kamikazi Telefonları [BABA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GM Savunucusu -- 1 Mart 2018; 7:18:2 >

• Lifecell mağdurları burdamı ...

17:00 da Twitter Etkinliği
    #KandırıldıkGeneralMobile
    Lütfen herkes katılsın...
  • İkinci el bi gm6 aldım takas yoluyla.

Fakat telefon İnternete girmiyor mobil veriyle.

WiFi de sıkıntı yok.

Telefon 3g ve 4g de iken hiç arama da yapmıyor. 2g ye alırsam o zaman arama yapıyor.

Sorunu nasıl çözerim

• Etkinlik var GM asistana bir yıldız atıp oreoyu ver yazıyoruz up up up

• Telefonum parmak izi + desen ayarlı güvenlik olarak. Ama bir şey keşfettim, güç tuşu ile kilit ekranını açınca üstten bildirim kısmını tam aşağı çekiyorum ve cihaz hiç bişey sormadan açılıyor. Deneyin bakalım sizler de oluyormu bu arada oreo kullanıyorum.

• GM akademi'nin puanı 3.8 e kadar düştü play store da

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.