Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gm6 nın kulaklığını satıyorum kullanılmadı 20 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldo19211 -- 31 Ocak 2018; 20:13:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu android güncelleme bildirimini nasıl kapatıyoruz? Ekran kilitliyken bile duruyor orada. Ben sürüm yükseltmek istemiyorum.

• Ekran kapalıyken , bildirim geldiğinde ekranın açılmasını sağlayabiliriz ?

• Arkadaşlar, hem GM5, hem de GM6 kullanan var mı? GM5 kullanıyorum, 6 ile arasında performans farkı nasıl? Geçmeye değer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Bekleyin bu ay yeni modeller gelecek diyorlar onlara bakıp öyle karar verin hocam. Gm 5 kullanırken gm 6 almazdım şahsen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    MWC'de mi gelecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Önümüzde hafta bir model tanıtılacak diyorlar. Mwc de iki model gelebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu işlemci açıkları ile ayaklı bir güncelleme geldi mi ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Evet, zaten şuan Ocak güncellemesi var cihazda

• Arkadaşlar selam, ben yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum telefonu çokta memnunum ama cuma günü yeni gelen güncellemeyi yaptım ve ondan sonra telefonum ara sıra kendiliğinden kapanmaya başladı, mesela 5 saat içinde 3 kere kapanmış, ses çıkmayınca farkettim ve açtım geri , sıfırlama da yaptım daha sonra ama yine ara sıra kapanıyor , konu hakkında yardımlarınız lütfen 😣

• sessizharflik kullanıcısına yanıt
    O mevzu bende de oluyordu format attım düzelir gibi oldu bir daha yaptı sonra bi daha yapmadı ilginç ama güncelleme sorunlu yine zamanla iyice stabil olur ben pek önemsemiyorum o yüzden

• Son güncellemeden sonra cihaz kendi kendine kapanır oldu. günde 1 veya 2 defa oluyor,varmı bu sorunu yaşayan arkadaşlar (GM6)
  • 750TL ye youtube ve internette dolasmak için iş görür mü?. Her hangi bir kronik sıkıntısı var mı?

• Ocak güncellemesinden sonra şarj olma süresi arttı sanki, önceden 1.5 saatte falan şarj olurken güncellemeden sonra 2-2.5 saatte şarj oluyor. Sizde de var mı aynı olay?
  • Merhaba arkadaşlar gmd 6 yı yeni aldım sıfır telpa garantili. Son iki gündür durduk yere kapanıyor. Bir de ekran yansıtmayı yapamıyorum tv de mrescast mıdır nedir o özellik var ikisi de aynı ağda ama bir türlü olmadı hadi bu önemli değil de şu zırt pırt kendi kendine kapanma olayı canımı sıktı yazılımı vs de güncel.
  • ★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

• Geçenlerde telefonumu düşürdüm ve ekranı sağ alttan biraz çatladı. Asıl yoğunluk ekran dışındaki alanda parmak izi okuyucunun sağ tarafında.

Şimdi bunu için ekran değişirse komple ön alanmı değişiyor. Yoksa o çatlaklar kalacak mı?
  • Selam arkadaşlar, bu kendiliğinden kapanma olayını çözebilen oldu mu , yani telefonu çok seviyorum son derece memnunum ancak güncelleme sonrası olan bu durum inanılmaz huylandirdi beni.belkide yeni güncelleme gelince çözülür ancak Allah bilir ne zaman olur yeni güncelleme bilgisi olan var mı

• sessizharflik kullanıcısına yanıt
    Bir kaç mesaj üste yazmıştım kronik sorun mu bilmiyorum ama durduk yere kapanıyor bazen hiç yapmıyor bazende günde 3-4 kez yaptığı oluyor baktım olacak gibi değil bu gün kargoya verdim inş düzeltip yollarlar. Yazılımdan mı donanımdan mı bilemiyorum artık düzelsin yada daha bozmadan göndersinler yeter Ben her zaman yeni telefon alaksam tercihimi gmd den yana kullanıyorum o kadar hor kullanmama rağmen gmd 4g taş gibi çıkmıştı Sattım bunu aldım daha ilk günden böyle sorunu var neden böyle yapıyor bilen var mı?

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Gm4g efsane idi malesef sonraki telefonlar güncelleme yönünden de dayanıklılık yönündende tırt

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.