Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
12
Favori
74.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O sorunun YouTube la bir alakası var telefonla değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otg desteği varmı bu cihazın
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    var
  • Bu telefon daki Telefon uygulaması google ın değil galiba. Birde kamera uygulaması önceki gm modellerinde Google'ındı şimdi mtk kamera sanırım. Google play store üzerinde hiçbirini bulamadım çünkü

• Hocam open camera kullanın oreo sürümünde Google kamera hata veriyor play de bulamayınca apk mirror dan çekmiştim :)

• aliakguun kullanıcısına yanıt
    Birtek kamera Google ın değil diğer uygulamalar hep Google telefon, rehber, mesaj vs.

• E peki telefon uygulamasına güncelleme niye gelmedi 10.0 sürümü diyor. Normalde 14.0 veya 15.0 falan google phone.

• Bugün bişey keşfettim. Uygulamaların simgesi ayarlanabilir oluyordu oreo ile birlikte. (Kare yuvarlak falan filan) Saf arayüzde ana menüye uzun basınca ayarlar kısmında çıkıyor ama geliştirici aktif olması gerekiyormuş. Geliştirici aktif değilse çıkmıyor. :)

• aliakguun kullanıcısına yanıt
    O işi GM nin yapması lazım, biz 7.1 sürümü çıkınca çok kızdık GM ye çünkü GM 5 Plus için telefon uygulamasını güncellememişti, en azından şu an kullandığınız güncel sürüm diyebiliriz çünkü yeni sürümlerde köklü değişiklikler bulunmuyor sadece hata iyileştirmeleri vs var.

• Eyvallah. Böyle soruları gm ye sorup cevap almamız gerekiyor ama hiçbir soruma doğru dürüst cevap veremedi bu zamana kadar.

• Bu arada ben navigasyon tuşlarını özelleştirdim. Custom Navigation bar pro uygulaması ile. Daha önceden de yapmıştım teması az olduğu için silmiştim tekrar yükledim şimdilik iyi aramız. Root veya rom gerektirmez orijinal telefona yapabilirsiniz. Adb shell yaparak 1 dk da özel Navigasyon tuşları olur. Resim altta. (S8 teması kullanıyorum daha zarif duruyor.)

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliakguun -- 23 Aralık 2017; 18:40:30 >

• hocam aylık güncellemeler ile hata düzeltmeleri de oluyor mu?
  • Ben bu telefonu Eylül'de aldım Eylül güvenlik güncellemesi ile geldi. Daha hiç güvenlik güncellemesi almadım :) ama güvenlik güncellemeleri genel olarak hata düzeltmeye yarar ve güvenlik önlemlerini artırır.

• Sizde Telefonun "Yeniden Başlat" fonksiyonu çalışıyor mu? Ben tıklayınca kapanıp kalıyor!!!
  • Çalışıyor ama yavaş çalışıyor hocam ekran bi 5 6 saniye belki daha fazladır kapalı kalıyor sonra geliyor general mobile yazısı

• NAsıl yarım yamalak oreo güncellemesinden memnun musunuz ? hiç inceleme yapıp paylaşan olmadı
  • Memnun değilim hataları var ekranı kapatıyorum tekrar açılıyor kilidi açıp tekrar kapatınca kapanıyor Bluetooth hoparlör bağlıyken kesiliyor arada bir sapıtıyor format atmama rağmen bu sorunlar devam ediyor ve en büyük eksiklik VoWifi olmaması ben böyle bir ayrımcılık görmedim general mobile sayfasında yazıyor halbuki adam kandırmaktan başka bir şey değil ilk ve son GM telefonumdur bu telefon

• İlerleyen güncellemeler le düzenleme yapıla bilir. Volte-Vilte de ilk başka böyle idi sadece vodafone da vardı güncellemelerle tüm hatlara geldi . bundada o tarz birşeyler olabilir.

HA gm almam demeni desteklerim sözlerini tutmayanlardan bir şey alınmaz
  • Ha hocam uçak moduna alınca çökme yapıyor arayüz yeniden başlıyor uçak modunda arama yapmaya kalkınca saçma sapan yazılar çıkıyor

• Böyle bi saçmalık çıkıyor.
    ★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliakguun -- 24 Aralık 2017; 17:30:27 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.