Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GM Savunucusu -- 13 Ocak 2018; 16:6:23 >
  • Corning web sitesinde General Mobile sayfasında GM 6 ismi geçmiyor. GM'nin Discovery'den itibaren diğer bütün telefonları var, bir tek GM 6 yok. İlk sayfada Gorilla Glass bulunduğu belirtiliyor. Neden listede yok acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktepe -- 20 Aralık 2017; 14:22:26 >
  • Bu kim la General mobile yazıyo adında :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliakguun kullanıcısına yanıt
    VAtandaşın biri :)
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    Belki liste güncellenmemiştir, GM 6 da gorilla glass 3 var.

• <NE Gm nede Gorilla glass kaç oldugu hakkında bilgi vermiyor... 4 olsa zaten söylerdi 4 ten aşağı oldugu kesinde artık 2 mi 3 mü 1 mi bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 20 Aralık 2017; 17:18:4 >
  • Kesinlikle gorilla glas 4 den aşağı ama kaç gm bilir bide gorilla bilir :)

• 8.0 güncellemesinden sonra akıllı kılıfı kullanamıyor bir arkadaş
    Nerden açılır bilen var mı?
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    hocam ha 4 olmuş ha 5 olmuş ne fark eder ki. sonuçta çoğumuz ekrana harici uygulama yaptırıyoruz.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    dayanıklılık farkı var gm5 plus için sadece gorillaglass 4 dediler lakin onuda Gorilla firmasına soruyoruz Gorillaglass var kaç oldugunu satıcıya sorun gibi saçma sapan cevaplar veriyor Gorilla nın sitesinde gm6 yazmıyor orasıda enteresan tabiki...
  • Hocam gm 6 d ve Vodafone kullanıyorum ve VoWifi özelliği çalışmıyor Turkcell de de denedim onda da çalışmadı bunu nasıl çalıştırıcam

• Bende türk Telekom da deniyorum çalışmıyor. Yapan arkadaş varsa bi yardımcı oluversin

türk telekom hıcbır cıahza vowifi vermedıkı gm6ya vermeısn o konuda gerıler bayagı
  • operatör destegı varsa kablosuz secenegı acıkken wıfı arama yapınca dırek kablosuz cagrı dıye cıkması lazım ben gm5plusda vodafone hatta kullanıyorum
    ★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 21 Aralık 2017; 21:3:29 >
  • BEn hepsinde 4,5g üzerinden görüntülü arama kullandım Volte-Vilte yani lakin Wofi mofi ona hiç el atmadım ihtiyacım olmadıgı için sanırım :)
    hocam general mobile twtter sayfasına mesaj attım gm 6 d için operatörler destek vermiyormuş sadece tek hatlı modelinde destek varmış saçma sapan işler halbuki bütün donanım aynı ama destek yok baya kurcaladım mtk engineer tools falan ama bi yolu vardır elbet

• tekhatlı model dediği aslında operatör telefonları yani... çift hat tek hat mallıgı ya gmnin onlarla yapmıs oldugu anlasmadır yada onlar gerekli zımbırtıyı operatör telefonuna eklemişlerdir diğer telefonlarda o zımbırtı olmadıgı için çalışmıyordur
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam haklısınız ama araştırıyorum peşini bırakmayacam
  • Allah allah tek hat çift hat arasında öyle bi ayrım olduğunu bilsem tek hatlı alırdım 2. Hattı kullanmadım hiçbir zaman zaten. Eyvallah hocam uğraştınız bu konuda ama gm yetkililerden ve bu telefonlardan bi hayır beklemeyin. Ben bu sefer gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Gm 4 üde kullandım ondan çok memnundum model yükseltmek için aldım sırt o da fiyaskoymuş hiçbir artı özellik göremedim parmak izinden başka

• Hocam bende ikinci el aldım para ihtiyacım vardı eski telefonumu sattım bunu aldım Android one falan güzel de geldi biraz baktım internetten falan ama kullandıkça bende pişman oldum YouTube da 60 fps videolarda takılıyor kasıyor 1080p 60fps video attım telefona denedim onlar kasmadı bi garip hocam :)

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.