Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2086. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20842085208620872088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gerçekler ortada TR için hala güncelleme almadılar... SDN haberini görmedin heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

GM kesinlikle SAMSUNG'u örnek alıyor bakın ondada gecikme var aylarca geciktirdi...

Samsung Android'e yığınla ekleme yapıp öyle yayınlıyor, ve yıl sonuna kadar güncellemeyi tamamladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apopleksi A kullanıcısına yanıt
    Stock Android custom ROM'lar sayesinde en iyi Android'dir aslında. Hakkını yemeyelim, ben Xiaomi'nin MIUI arayüzüne kıl olduğum için custom ROM yükleyip stock Android 8.1 kullanıyorum mesela.

Sorun telefonda tamamen. Gerçekten çok güzel stock Android telefonlar var.

• Arkadasim samsungun icin e tonla uygulama arayuz vs olsun yukledigini gm in ise en saf halini yolladigindan haberi yok.... Galiba bu elemana gore gecikme dogal samsungda gec yolladi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Android camiasında Huawei tercih edilirse uzun yillar dayanir, eger adam akıllı bir şey alayim derseniz de note serisi alin gecin.

Eger benim icin alo yeterli diyorsaniz iphone vazgecilmezdir

iPhone'de 3310'ya alo desin yeter zaten.

Kardeşim bırakın bu iPhone düşmanlığını kıskançlığını çekememezliğini.
    Bende kullanmıyorum iPhone.

Ama tüm dünyada kabul görmüş, milyarlar satmış cihaza sen alo desin yeter diyorsun kendini komik duruma düşürüp rezil ediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 13 Mart 2018; 7:29:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Android camiasında Huawei tercih edilirse uzun yillar dayanir, eger adam akıllı bir şey alayim derseniz de note serisi alin gecin.

Eger benim icin alo yeterli diyorsaniz iphone vazgecilmezdir

iPhone'de 3310'ya alo desin yeter zaten.

Kardeşim bırakın bu iPhone düşmanlığını kıskançlığını çekememezliğini.
    Bende kullanmıyorum iPhone.

Ama tüm dünyada kabul görmüş, milyarlar satmış cihaza sen alo desin yeter diyorsun kendini komik duruma düşürüp rezil ediyorsun

Ben zaten iphone kullanıyorum. Profilimin altinda ios beta tester yaziyor, dikkatinizi cekerim.

Soylemeye calistigim, iphone elbette uygulama calistirir ve bunu cok guzel yapar, yani pili asiri tuketmez, cihazlara entegresyonu tamdir uygulamalarin.

Ama is biraz degisik seyler yapmaya geldiginde, iste orada cuvallamaya baslar. Muzik atamazsin, ne bileyim androiddeki gibi harici flash bellek takamazsin, piyasadaki çözümler reklam amaclidir. Pek bir islevi yoktur. Ha musteti hizmetleri iyi, uygulama marketinin kalitesi android markete 10 basar ama hepsi bu. Bu bana yeter diyenler, zaten baska cihaza bakmaz. Ama ben otg ile bellek takacagim, pc gibi kullanacagim derseniz orada cuvallar.

. Uzak masaustu baglantisi iphoneda cok zordur ama android buna izin verir mesela.

Bunu anlatmaya calistim. Kullanilmayacak bir cihaz olsa bastan ben almazdim zaten

• 7gundur guvenlik yamasi yayinda gelecek diyrlardi suanda bugun yayinlandi 19a kadar gelecek diyorlar. Bu adamlar tam sahtekar. Oreo gelmez bu cihaza gelecekse 30u en erken.

Savunucularda kina yaksin.

• Arkadaşlar bu cihazı kullanıcıları olarak önerir misiniz? LG G2 kullanıyordum ekranı kırıldı. 1000 lirayı çok geçmeyecek şekilde telefon bakıyorum benim için 32 gb hafızası olması olmazsa olmaz. Diğer özellikleri de G2'den aşağıda olmasın yeterli. Eğer önermiyorsanız yerine ne almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Arkadaşlar bu cihazı kullanıcıları olarak önerir misiniz? LG G2 kullanıyordum ekranı kırıldı. 1000 lirayı çok geçmeyecek şekilde telefon bakıyorum benim için 32 gb hafızası olması olmazsa olmaz. Diğer özellikleri de G2'den aşağıda olmasın yeterli. Eğer önermiyorsanız yerine ne almalıyım?

Bu cihaza bulaşma. Garanti sıkıntı değil dersen xiaomi al. Garanti şart dersen Huawei ve Samsung bakabilirsin.

• KaramelizeYogurt K kullanıcısına yanıt
    Uzak dur

Bu firmaya guvenme.

Kanser sebebi

• Mart güvenlik güncellemesi geldi.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• 13 Mart Salı hala Oreo yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apopleksi A kullanıcısına yanıt
    Telefonun güncellenmemesi zaten başlı başına saçmalık

• 5 Mart güncellemesi 13 te geliyor

• Valla hocam şirketin üşengeçliği mi diyeyim yoksa vurdum duymazlığı mı diyeyim? Bir daha almam, aldırmam. İlk işim en kısa sürede yeni bir telefon almak. OnePlus 5T ortalığı kasıp kavuruyor, bir de onu deneyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C02DFCF1E -- 13 Mart 2018; 17:7:26 >
  • Bana da şimdi geldi güncelleme

• Güncellemenin yüklenmesi %17 şarjımı yedi

• Armadon kullanıcısına yanıt
    Anakart miming yapıyor sanırım çaktırmadan.
  • Hocam şarja takıp dışarı çıktım geldim şarjda indir dedim yüklerken çıkardım sonuç bu
  • Verdiğiniz 2 yıllık güncelleme sözünüzün içinde 8.1 güncellemesi de var ve bunu vermezsiniz sosyal medyada organize olmuş binlerce insan var haberiniz olsun diye mesaj attım verdikleri cevap: 'Gerekli açıklamalar sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.' yönünde tatmin etmeyen bir cevap oldu. Bakalım ne açıklama yapacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 20842085208620872088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.