Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20822083208420852086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stock rom yuklemek icin bir bilgisayar gerekiyor. Direkt telefona indirip yukleyemiyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Financierbd

Stock rom yuklemek icin bir bilgisayar gerekiyor. Direkt telefona indirip yukleyemiyorsunuz.

Evet düzelttim mesajı zaten, linke bakmadan yazmışım.
    Şimdi deneyeceğim hemen.
    Sonucu bildiririm.
    Teşekkürler.

• Cihazı direkt iade et, başka yerden başka cihaz al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

Cihazı direkt iade et, başka yerden başka cihaz al

Şu stock rom olayını deneyeyim olmazsa tek çare o zaten.

• sellim76 kullanıcısına yanıt
    Şimdi düşündüm de hiçbir işlem yapmadan cihazı göstermek en iyisi galiba.
    Sonradan bin tane saçma sebep önüme sürüp işi yokuşa sürme ihtimallerine karşı yarın ilk iş Telpa teknik servise gitmek olacak.
    İlgilenen herkese teşekkür ederim.
    Sorunun ne olduğunu öğrenip sonucu buraya yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apopleksi

Faturanızla birlikte gidin yoksa 40 TL ödemezseniz garanti dışına çıkaracaklar cihazı.

Kutusu faturası, neyi varsa hepsini götüreceğim.

• Servisi de boşverin iade edin
    Cihazın telefon hakkında kısmındaki derleme detaylarını atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 11 Mart 2018; 23:24:58 >
    Bu direkt CAF kaynaklarından derlenmiş ve Google uygulamaları yüklenmemiş saf Android. Muhtemelen test amaçlı derlenmiş ve yanlışlıkla stock ROM diye bu yüklenmiş.

Dostum bence servise götürme. Rom yükledigini dusunup garanti dışı bırakırlar bence cihazı. Direkt aldigin yere gotur, anlat durumu. Cihazda anormallik olduguna dair kanit olarak da bu forumdaki tepkileri gostebilirsin. Ben galaxy aceden beri android cihaz kulanirim, ilk kez seninki gibi ilginc bir durumla karsilastim. O resmini attigin ekran taa android 3.0 dan kalma launcher. Cok ilginc bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mogolo kullanıcısına yanıt
    Dedim hocam sen merak etme, ama sonuçta telpa bayiliğini alan bir dükkan. Marka ne derse onu yapıyor, generali mobile artık bilgisi olmayan kesmi kandırmaya yöneldi. Yeni gm8 reklamlarını görmüyor musunuz, eski telefonlarda olan kamera çekimlerinde hafıza dolu uyarısına sinir olan teknoloji hakkında pek bilgisini olmayan orta/yaşlı kitleyi sınırsız fotoğraf da fotoğraf diye kandırmaya çalışıyorlar, sonra telefon cebinde yamulmuş dediklerinde inanıp servis parası verip duracaklar.. 32gb fotoğraf başı 2mb olsa 13078 fotoğraf yapar zaten, hafızası mblerle ölçülen devirde değiliz. Ha tabi ki fotoğraflar alanı vermesi iyi birşey. Fakat bu inanılmaz bir özellik gibi sunmaya çalışmaları.. Anlasilan GM reklamları kandırma üzerine ve göz boyamaya kurulmuş. Tek amaçları sadece telefonu satmak sonra bunu şu kadar sattık diye kendilerine gurur malzemelesi yapmak. Dünyanın çinlisi bile bunu yapmazsan Türk kökenli bir firmanın bunu yapması...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temp.542 -- 12 Mart 2018; 8:6:2 >

• temp.542 kullanıcısına yanıt
    Kendi vatandaşına kazık atmaya çalışan, yalan dolanla iş yapan bir firma. Tepik uzaktan gelmez derlerdi. Tam da öyle. Çinli adamın yapmadığı şeyleri yaptılar. Reziller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi binanealeyh -- 12 Mart 2018; 10:11:45 >
  • binanealeyh kullanıcısına yanıt
    12si olmus 1kisiye bile guvenlik yamasi gelmedi hala 13unde gelmis olur diyor yetkililer. Sanmiyorum sonrada sunucu hatasi google onay vermedi derler.

Soz verip guncelleme vermeyen bir frmanin hic bir sozune daha kanmam.

• Siz hala Oreo'nun geleceğine inanıyor musunuz?

Ben şahsen inanmıyorum.

Şahsen hayatımda hep uygun fiyatlı telefonlar aldım, almaz olaydım 2 sene dolmadan patladılar hep.
    iPhone 4 ilk çıktığı zaman almıştım 2,5 yıl sorunsuz kullanmıştım. En son suya düştü mecbur başka cihaz almak zorunda kaldım. İşte buradan sonra salak sulak telefonlar aldım yok sony yok general felan. Ulan al işte iPhone'den sonra yeni bi iPhone. Ne bulaşıyorsun dandirik markalara? Uygun fiyat olsun dedik, harcamalar çoğaldı dedik. E ben bi telefon alıp 2 yılı çıkaramıcaksam 2 yıl dolmadan bi telefon daha alacaksam ne anlamı kaldı ekonomi yapmanın.

Sakıp Sabancı ne güzel demiş, ucuz alacak kadar zengin değilim diye.

4 yıl önce kız kardeşim iPhone 5S aldı hala çatır çatır kullanıyor. Ben 4 yıl da 2 telefon değiştirdim bi 5s parası verdim, zamanında alaydım 5S bende çatır çutur kullanacaktım. Bu sadece 5S de değil, başka bi firmanın üst düzey telefonuda olabilir.

Şeytan diyor al bi iPhone 8 uğraşma androidle gm ile dandirik markalar ile...

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Oreo vermezler orasi ayri

İphone lar cidden 3 4 yil rahat gidiyor iyi kullanirsan 5 6 yili rahat cikarirken android cihazlar 2 3 yil oldu mu takilmalar donmalar basliyor nedense. İphone da arayuz vs degisdirme yok kisilestirme yok diye almiyorum begenmiyorum ama ben de ilerde alirim gibi uzun omurlu cidden

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    İmkanın varsa al hocam kafadan 5 sene gider 5s 2013 te çıktı 2. eli 0 i hala kapış kapış ha eskidi orası ayrı ama 5 senelik cihaza bile hala talep var 5 sene once çıkmış bir Android telefona talep varmı ? Şuan baba parası yediğim için ucuz olsun diye gm 5plus aldım şimdiki aklım olsa asla alamazdim artık 2. El felan güzel bulursam iPhone 6 ya geçmeyi düşünüyorum

• Böyle bir şey olamaz telefonu pil için garantiye götüreli 2 ay olmadı pil değişti ekran süresi sabit değil 3 saat 4 saat ilk değişimden geldiginde 4 5 saat di %100 ken çekiyorum doğru düzgün kullanmadan %70 lere düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: celotpl

İmkanın varsa al hocam kafadan 5 sene gider 5s 2013 te çıktı 2. eli 0 i hala kapış kapış ha eskidi orası ayrı ama 5 senelik cihaza bile hala talep var 5 sene once çıkmış bir Android telefona talep varmı ? Şuan baba parası yediğim için ucuz olsun diye gm 5plus aldım şimdiki aklım olsa asla alamazdim artık 2. El felan güzel bulursam iPhone 6 ya geçmeyi düşünüyorum

2-3 aya kadar borçlarım biraz hafifliyor kesinlikle iPhone alır bakarım keyfime.
    Dediğin gibi 5 sene önce çıkan android telefonların esamesi okunmuyor. Ama 5S hala satılıyor.
    iPhone 6 32 GB bile şu anda alınsa en kötü 3 yıl götürür.
    Güncelleme geldikçe kasma vs var deniyorda hiç alakası yok. Android kadar kasamaz.

• celotpl kullanıcısına yanıt
    Bendede ayni degiseli 4ay oldu gene cortladi her gecn hafta dusuyor ekran surem bunu dile getirince Savunucu nickli herif yuzde 3e kadar indirir bakim yapmassa n boyle olur diyip firmayi savunmusdu gene. Bu gm6 gm8 gm5plus hepsinin pilleri dandik diyince bakim yapmayan yuzde 5e indiren hata yapan benmisin firma cok iyimis sozde.

Ya adamlar 2 3 dolar Çinden batarya getirip takiyor net. Bu kadar dandik ve kotu gidemez ya

• celotpl kullanıcısına yanıt
    5s hala guncelleme aliyor bu arada 😀😀😀

• Aynen hocam ama ekrandan kaybediyor küçük ben denedim 1 gün olacak gibi değil di yazı felan yazamadım

• 
Sayfa: önceki 20822083208420852086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.