Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski bir Xperia ion kullanıcısından, ionu(z1,sp ve ion olarak en yeni modelleri iken) 4.2 de bırakan Sony`e selam olsun.Bi daha Sony mı?Aman aman
  • Beyler bu telefonun dokunmatiginde kronik sorunmu var 2 adet siyah aldik ikisindede parmagin icinle basmazssak gormuyor tirnak yada parmak ucunla basinca dokunmatik calismiyor ekran filmi yok bizdemi kismetsizlik var dedim ama arkadasta beyazi var takir takir calisiyo telpaya gotursek ugrastirirlarmi ne yapmak lazim kaderimize razimi gelelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinnitem1

Eski bir Xperia ion kullanıcısından, ionu(z1,sp ve ion olarak en yeni modelleri iken) 4.2 de bırakan Sony`e selam olsun.Bi daha Sony mı?Aman aman

Ayrıca verdikleri güncelleme de hatalıydı. Çoğu kişide kamera sorunu oldu. Düzeltme bile yayınlamadılar.
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle beni de m4 aqua tövbe ettirdi, yarın gm5 plusa geçiyorum umarım hayal kırıklığı yaşamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon çöp. Uyuku moduna girmiyor. Gece bırakıyorum sabah %70 şarj kalıyor.
  • Üstad normal bir durum değil o servise niye göndermiyosun

• BACKROCK34 kullanıcısına yanıt
    2 adet de bende var dokunmatik gayet hassas kırılmazcam ile kullanmama rağmen hiç sıkıntı cıkartmadı sizdeki şanssızlık sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Bildirim gelmeme sorununu bir türlü çözemedim. Hard reset attım gene çözemedim kafayı yicem yahu.

WhatsApp, Instagram bildirimleri gün içinde bazen tuş kilidini açmadan gelmiyor.

Şu sorunu çözebildigim gün namaza başlicam

Devre dışı uygulamalar şunlar:

Devre dışı bıraktığim bildirimler şunlar:

Yüklü uygulamalar:

Facebook
    WhatsApp
    Snapchat
    Instagram
    Powerramp
    Cameramx

Güncel

Güncel

• My34 M kullanıcısına yanıt
    Ben gidip bi bıncıklayın derim almadan evvel telefonu. ;)

• Kullandım aslında ilk izlenim güzelde önemli olan ileriye dönük neler göstericek.Bu fiyat aralığında çokda bir seçenek yok mecvuren bunu alıcaz gibi duruyor şansımıza artık bi sıkıntı çıkmazsa iyidir :)

• Sanırım telefonu sessize alinca bildirimleri alamıyorum tuş kilidini açmadan. Bu herkeste mı böyle? Titresimdeyken gelmiyor.
    Bendede aynı sorun var telefonun ekranı değişti eski ekranda böyle bir sıkıntı yoktu. yeni ekranda ekrandaki zore nano glassı çıkarmak zorunda kaldım yoksa hiç mesaj yazılmıyordu.Eski ekrandada zore nano glass vardı onda hiçbir sıkıntı yoktu. Yarıyıl tatilinde garantiye vermeyi düşünüyorum şuan ekran koruyucu olmadan kullanıyorum ama yinede sıkıntı var

• quote:

Orijinalden alıntı: My34

Kullandım aslında ilk izlenim güzelde önemli olan ileriye dönük neler göstericek.Bu fiyat aralığında çokda bir seçenek yok mecvuren bunu alıcaz gibi duruyor şansımıza artık bi sıkıntı çıkmazsa iyidir :)

Dostum bence 3gb ram/32gb rom Xiaomi Mi5 al kafan ağrımasın, hemen hemen aynı fiyat bandında gm5 plusdan 7 gömlek üstün bir araştır derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim_09 -- 26 Aralık 2016; 23:56:58 >
  • Navigasyon programı önerecek var mı Google haritalar güzelde rota çizince kısa yol yerine en uzun yoldan sürüklüyor yakıt düşmanı resmen program.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcanaydogdu

Telefon çöp. Uyuku moduna girmiyor. Gece bırakıyorum sabah %70 şarj kalıyor.

Çöp demek yanlış bende öyle sıkıntı yok en fazla %1 2 kayıp oluyor. Servise gönderin bence.

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    atma be... 7 gömlek üstünmüş... sallıyorsun olay güncellemede biter... + bir özellik olarak 24K altın olsa XIAOMI MI5 kıyas olmaz...
  • Canlı desteğe sordum kafa için sar değeri 0.56 vücut için 1.68 dedi
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    7 ile abartmış arkadaş, ben düzelteyim 77 gömlek üstün.. mi5 ile gm5 kıyaslanamayacak teleofnlar.. mi5 in kategorisi s7 tarzı cihazlardır..

iş güncellemeler ile bitiyorsa bizim cihazlar ayda bir güncelleme alırken miui romlar haftalık güncelleme alıyor.. miui nin sadece temalarını görsen bence bu yorumu yapmazdın..
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    ion ilk hangi sürümle geldi hocam? kaç güncelleme aldı ve güncelleme alması bittiğinde cihaz piyasaya çıkalı ne kadar olmuştu?
    bizim telefonlarda miadını dodurdugunda güncellemesi kesilecek biliyorsunuz değil mi? 24 ay sonra nereye geldiyse orda kalacak..
    Forumda Dokunmatik şikayetinden ekran değişimi yaptıran 4-5 kişi var. Telefonu Servise götürün o şekilde kullanmanız gerekmiyor.
    5 tane gm5 kullandım, halen kullandığım da dahil hiç dokunmatik sorunu yaşamadım, bende kronik uykuya girmeme sorunu vardı..
  • 
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.