Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oskurrr

farklı birlauncher ile oluyor örnek novalauncher

Yok hocam ben de nova launcher kullanıyorum da bildirim paneli değişmiyo. Ana sayfa uygulama sayfası falan değişiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi forumlar telefonu alalı 1 hafta oldu şuan aşırı derecede memnunum :) Huawei GR5 almıştım 5 ay sonunda sattım ve bu telefonu aldım çok güzel telefon tavsiyemdir. Ama GR5 yaklaşmayın derim . sorusu olanlara dönebilirim.
  • Bildirim gelmeme sorununu bir türlü çözemedim. Hard reset attım gene çözemedim kafayı yicem yahu.

WhatsApp, Instagram bildirimleri gün içinde bazen tuş kilidini açmadan gelmiyor.

Şu sorunu çözebildigim gün namaza başlicam

Devre dışı uygulamalar şunlar:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Devre dışı bıraktığim bildirimler şunlar:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Yüklü uygulamalar:

Facebook
    WhatsApp
    Snapchat
    Instagram
    Powerramp
    Cameramx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 25 Aralık 2016; 18:55:15 >

• Arkadaşlar ekran ara sıra algılamıyor dokunuşlarımı. Takılı olan cam biraz kalın gibi. Ondan mıdır? Camı sökeyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Systemui dosyası ile oraya müdahale edilebiliyor bildiğim kadarıyla.

Edelim hocam nasıl edicez?

• telefonun kamerasi berbat google nasil lisans vermiw bu telefona zamaninda google nin android one lisansli motorolanin üretigi telefonların kamerası şahaneydi bu telefonun kamerasi turklekom t175 nin kamerasindan bile kötü az bir isikta kumlqnma oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum 8 günlük, tfnun ekranında sarımsılık var. Bariz belli oluyor. Ekran sararması problemi olduğunu kısa bir araştırmadan sonra anladım.

Şimdi bu telefonu birebir değişim veya para iadesi alabilir miyim. Daha önce yapan varsa, bilgi verebilirse sevinirim.
  • piramit17 kullanıcısına yanıt
    1 ay içerisinde telefonu yetkili servise verip değişim talep edebilirsiniz

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Bazen gelip bazen gelmemesi enteresan. Hiç gelmese belki bir kaç ayar değişimi ile hallolabilir.

1. Ayarlar- bildirimler- WhatsApp- tüm anahtarlar kapalı
    Yine aynı yerde ayarlar- bildirimler- sağ üst köşedeki çark ikonu - kilit ekranında- açılan kısımda en üstteki hariç diğerleri seçin

2. Ayarlar-pil- sağ üst köşedeki üç nokta- pil optimizasyonu- optimize edilmeyenler tüm uygulamalar- WhatsApp- optimize etme

3.ayarlar- uygulamalar- sağ üstteki çark ikonu-en altta özel erişim- sınırsız veri erişimi- WhatsApp- anahtar açık konuma getirin

• Chaussure kullanıcısına yanıt
    Bu kısım biraz sıkıntı işte

• quote:

1 ay içerisinde telefonu yetkili servise verip değişim talep edebilirsiniz

Hocam tlfndan soğudum, geri iade alırlar mı ki, illa değişmem mi gerekiyor. Değişsem bile tlfnum beyaz gold, bunu siyah ilanıyla değişirler mi acaba, yoksa aynı renk mi verirler.

• Bu arada cevabınız için tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramit17 -- 25 Aralık 2016; 20:17:19 >
    Telefonu internet üzerinden aldıysanız 15 gün içersinde geri iade etme hakkınız var. Elden alımlarda telpa servis bildiğim kadarıyla 1 ay içerisinde donanım hasarlı ise değişim yapıyor. Renk değişimi olayını rica etseniz yaparlar herhalde. Eğer değişim olacaksa cihazda

• quote:

Bazen gelip bazen gelmemesi enteresan. Hiç gelmese belki bir kaç ayar değişimi ile hallolabilir.

1. Ayarlar- bildirimler- WhatsApp- tüm anahtarlar kapalı
    Yine aynı yerde ayarlar- bildirimler- sağ üst köşedeki çark ikonu - kilit ekranında- açılan kısımda en üstteki hariç diğerleri seçin

2. Ayarlar-pil- sağ üst köşedeki üç nokta- pil optimizasyonu- optimize edilmeyenler tüm uygulamalar- WhatsApp- optimize etme

3.ayarlar- uygulamalar- sağ üstteki çark ikonu-en altta özel erişim- sınırsız veri erişimi- WhatsApp- anahtar açık konuma getirin

Hocam bu dediğiniz ayarlarin hepsini şimdi yaptım bakalım umarım düzelir. Instagram dada bildirim gelmiyor arada ama çok önemli değil WhatsApp duzelse yeter.

Ekteki fotodaki renk değişimi mi?

• quote:

Telefonu internet üzerinden aldıysanız 15 gün içersinde geri iade etme hakkınız var. Elden alımlarda telpa servis bildiğim kadarıyla 1 ay içerisinde donanım hasarlı ise değişim yapıyor. Renk değişimi olayını rica etseniz yaparlar herhalde. Eğer değişim olacaksa cihazda

Resim ekledim yukarıdaki msja, ekranda sarılık durumu resimdeki gibi. Yanındaki kardeşimin gm 5 plus'ı. Tlfnu elden aldım.

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Aynısını işe yararsa Instagram içinde yapabilirsiniz. Ama bende bu ayarlar olmadığı halde bildirim geliyor normal olarak onuda belirteyim belki sizde farklı Bir durum vardır diye yazdım

Hocam sanki ekran gece filtresi açık gibi bir görüntü olmuş. Böyle bir uygulama yüklü değil dimi?

• quote:

Ekteki fotodaki renk değişimi mi?

Sol taraftaki pembemsi, sarımsı duran benim telefon. Hele ki ana ekrandaki Kapadokya duvar kağıdındaki balona bakınca felaket durum. Onu çekmeyi unutmuşum.

• quote:

Hocam sanki ekran gece filtresi açık gibi bir görüntü olmuş. Böyle bir uygulama yüklü değil dimi?

İki telefonda fabrika ayarlarına sıfırladım. Parlaklığı manüel yapıp, ikisindede full parlaklık yapıp öyle çektim resmi. Zaten şu anda tlfnu kullanırken bile alenen belli renk problemi. Tlfnu sarılık olmuş gibi, her şey sarı pembe görünüyor, 8 günlük tlfnda ekran böyle. Değişsem bile ondada bu problemin olmayacağının garantisi yok. Onun için iade etmek istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.