Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gm asistan dan yapın
  • Nokia nin bu sene cikaracagi amiral gemisi Android cihazlar icin hazirladigi Z Launcher da deneyebilirsiniz.

https://www.zlauncher.com/download/signup.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok bir şekilde halloluyor duvar kağıdı. Sadece böyle bir durum olduğunu bildirmek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasamsin

quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

quote:

quote:

quote:

Arka kapakta sensör yokki sensör ön kısımda ve benim arka kılıf ekrana değmiyor veya ekranın üstüne çıkmıyor cama sıfır telefonun dizaynını aynen koruyor

Kardesim slikon kilif on yuzde metal cercevenin hemen uzerinde bir milim bile olsa bir yukseklik yapmiyormu yapiyor iste sorun bu kilifini cikar dene bir daha asla sensor le ilgili sikinti olmayacak 36 saattir yasamadim durmadan yasarken kilifi cikardim sonuc bu deneyip sonuc bildirirsen sevinirim.

Yok cama sıfır
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Evet iste bir yukseklik yapiyor resimdede belli bir cikintisi var kilifin ust yuzeyde dedigim gibi kilifsiz dene bakalim ne olacak bende artik yok kilifi cikardiktan sonra bitti.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Kılıfla arasında 1 metre var sensörün eğer kılıf bu şekilde sensörü ekleyecekse telefona hiçbir kılıf takamayız kaldıki kılıf tam olarak cam seviyesinde camın üstünde değil. Bu kılıftan daha iyi telefonu saran ve çıkıntı yapmayan başka kılıfta yok zaten.

Evet bahsettigim yukselti o iste etkiliyor eger sende kilifsiz en azindan evde kullanirken kilifsiz gorusme yaparsan sensorle ilgili bir sorun %99 yasamayacaksin bendeki bitti kardesim . Yani bunu bir denersen sonucuda benimle paylasirsan sevinirim.bu bir hata ve bunun acil olarak duzeltilmesi lazim ha bide kapakli kilif kullanirsan kapagi acmadan konuşulabilen modeller varya onlardada sorun yasamiyosun dogal olarak cunku hicbir yerin ekrana temas etmiyor gecici cozumler bunlar güncelleme ile ya duzelir yada ben bu cihazi satarim ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arka kapakta sensör yokki sensör ön kısımda ve benim arka kılıf ekrana değmiyor veya ekranın üstüne çıkmıyor cama sıfır telefonun dizaynını aynen koruyor

Kardesim slikon kilif on yuzde metal cercevenin hemen uzerinde bir milim bile olsa bir yukseklik yapmiyormu yapiyor iste sorun bu kilifini cikar dene bir daha asla sensor le ilgili sikinti olmayacak 36 saattir yasamadim durmadan yasarken kilifi cikardim sonuc bu deneyip sonuc bildirirsen sevinirim.

Yok cama sıfır
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Evet iste bir yukseklik yapiyor resimdede belli bir cikintisi var kilifin ust yuzeyde dedigim gibi kilifsiz dene bakalim ne olacak bende artik yok kilifi cikardiktan sonra bitti.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Kılıfla arasında 1 metre var sensörün eğer kılıf bu şekilde sensörü ekleyecekse telefona hiçbir kılıf takamayız kaldıki kılıf tam olarak cam seviyesinde camın üstünde değil. Bu kılıftan daha iyi telefonu saran ve çıkıntı yapmayan başka kılıfta yok zaten.

Etkileyen aradaki mesafe degil kilifin yaptigi yukseklik cikinti yukariya dogru

• nighthunter9 N kullanıcısına yanıt
    sensörleri kalibre etme olayı yok mu?
  • İnternet hızının maksimum veya maksimuma yakın olduğu zamanlarda çıkıyor sanırım. 4.5G+ gördüğümde internet hızında gözle görülür bir artış yaşıyorum
  • nette bakındım ama bulamadım. aliminyum folyo g.glass 4 ekranı çizer mi?
    ince uçlu stylus bulamayınca kendime bir tane yaptım da o yüzden merak ediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Haklısınız ne kadar ucuz f/p da desek sonuçta 1000tl para veriyoruz kabul edilemeyecek küçük sorunlar deli ediyor.sorunsuz olsun yavaş olsun ya fellik fellik telefon arıyorum 1 aydır anneme yok

Gm4g neden almiyorsun.bence fiyatina gore harika bir telefon,ben cok begeniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Aldıgınız renk.
    KEndi kutusyla yollayınca hiçbirşey olmuyor zaten kutu bunun için tasarlanmış bir tavsiyeekran aşağıya baksın.
    Sorun sadece cihazda ise hayır aksesuara gerek yok . @LastFaded

VAlla hocam ben sorun yaşamıyorum ama dediğim gibi destek vermeye hazırım nekadarçok kişi yollarsa okadar bu sorunla ilgilenmek zorunda kalırlar. Ama Ankaradayım o telpa işine malesef dahil olmamaa kusra bakmayın. Diğer yandan benim kendicihazımda değilde bir başka cihazda gözlemlediğimolay şuydu telefon yanagına yüzüne yapışık ve ekran acılıyor. telefonu uzaklastırıyor eliyle sensoru kapatıyor ekran acık biara ekran kapandı acıldı kapandı acıldı enteresan bir durumdu yani sensöraçık kaldıgı için değil o anda ne oldu bilmiyorum . Sonra arkadaşla test ettiktik telefonunu sensörü gayet iyi algılıyor sorun yok ama bazen telefonla konusurken anlamsız şekilde acılıyor... Dediğim gibi ben yaşamadım ama şahit oldum başka bir cihazda. @abyss_ati

İsin garip tarafi ablamin cihazda 0 sorundu,2-3 gundur oda baslamis ekran acmaya.zirt pirt aciliyomus konusurken.hic bugune kadar boyle birsey olmuyordu onunkinde.anlamadim gitti ben bu telefonu,kullandikca menapozami giriyo nedir😀

• quote:

Orijinalden alıntı: mrunseen

Telefon 2 baz istasyonuna baglanirsa + oluyormuş

Benimde dikkatimi cekiyordu o anlam veremiyordum.noluyomuski acaba 2 baz istasyonuna baglaninca ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

google yeni nexus launcher i yayınlamış sade güzelhttp://www.webtekno.com/google-in-saf-android-arayuzune-sahip-yeni-nexus-launcher-i-apk-olarak-yayinlandi-h19147.html

Bende gordum onu,gm 5 ede android 7 ile gelse guzel olur.bende begendim cunku.arayuzde artik degisiklik sart,sikmaya basladi cunku.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal öyle olur
  • Arkadaslar agustos guncellemesi mi cikmis?

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    App Drawer i alttan suruklemek le butona basmak arasi ne degisiklik var ki Tmm hizli sade olmus ama bos olmus bence, bir arti ozelligi yok. Piyasadaki top 5 deki launcherlar bloatware yazilimlar ve reklamlar ile gelmese harikalar ama hepsi bunlarla dolu, free diye koymadik sacmalik birakmiyorlar icine.

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

quote:

Orijinalden alıntı: mrunseen

Telefon 2 baz istasyonuna baglanirsa + oluyormuş

Benimde dikkatimi cekiyordu o anlam veremiyordum.noluyomuski acaba 2 baz istasyonuna baglaninca ?

Bu turbo internet dedikleri zımbırtı sanırım 60-70 megabit İndirme hızını görüyor o zaman

• Arkadaşlar çift tık açma kapama reklamsız uygulama kullanan var mı acaba

• quasimodo32 kullanıcısına yanıt
    Hocam o saydığınız modelleri kardeşim beğenmiyor işte. Bu benim çok hoşuma gitti ya da sony Xperia Z5 düşünüyorum.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle şans işi teknoloji ama yine de insan ince eleyip sık dokumak istiyor. Gerçi şu da yadsınamaz bir gerçek, bu telefonun üstünde büyük firmalardan birinin adı yazıyor olsaydı 2.500 tl gibi bir fiyatla da gelebilirdi.

• Arkadaşlar konuşurken karşı tarafımdaki insanlar sesin gelmediğini söylüyor sebebi nedir başına böyle bi durum gelen oldu mu daha önce şimdiden teşekkür ederim..

• 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.