Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim. deneyeceğim.
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ne kadar ucuz f/p da desek sonuçta 1000tl para veriyoruz kabul edilemeyecek küçük sorunlar deli ediyor.sorunsuz olsun yavaş olsun ya fellik fellik telefon arıyorum 1 aydır anneme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Haklısınız ne kadar ucuz f/p da desek sonuçta 1000tl para veriyoruz kabul edilemeyecek küçük sorunlar deli ediyor.sorunsuz olsun yavaş olsun ya fellik fellik telefon arıyorum 1 aydır anneme yok

Bugün tonla para verilen Galaxy S7, iPhone bile sorun çıkartıyor. Teknoloji şans işidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasamsin

quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

quote:

Arka kapakta sensör yokki sensör ön kısımda ve benim arka kılıf ekrana değmiyor veya ekranın üstüne çıkmıyor cama sıfır telefonun dizaynını aynen koruyor

Kardesim slikon kilif on yuzde metal cercevenin hemen uzerinde bir milim bile olsa bir yukseklik yapmiyormu yapiyor iste sorun bu kilifini cikar dene bir daha asla sensor le ilgili sikinti olmayacak 36 saattir yasamadim durmadan yasarken kilifi cikardim sonuc bu deneyip sonuc bildirirsen sevinirim.

Yok cama sıfır
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Evet iste bir yukseklik yapiyor resimdede belli bir cikintisi var kilifin ust yuzeyde dedigim gibi kilifsiz dene bakalim ne olacak bende artik yok kilifi cikardiktan sonra bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthunter9 -- 3 Ağustos 2016; 10:05:00 >
  • momenty kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/lenovo-vibe-p1m-p-TELCEPLENVP1M-S

http://www.hepsiburada.com/lenovo-k5-p-TELCEPLENK5-KG

• Bu pil optimizasyonu nasıl yapcaaz la anlatın bi dün gece sarjdan %100 olarak cikrdim sabah %88 di hiçbirşey yüklü değil helal cbisey çalışmıyor ekran parlaklığı sıfır hat takli değil bi yardim edin da

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

http://www.hepsiburada.com/lenovo-vibe-p1m-p-TELCEPLENVP1M-S

http://www.hepsiburada.com/lenovo-k5-p-TELCEPLENK5-KG

Aynen hocam k5 için indirim bekliyorum geceleri oluyor bazen

• Telefon bi ara 4.5G+ yazdı ne olduğunu bilen var mı?

• Telefon 2 baz istasyonuna baglanirsa + oluyormuş

• mamoste87 kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 ay önce eşime almıştım, saf android deneyimi hoşuna gitmedi, karışık geldi, kullanamadı, bana verdi, bence belli bir oranda android deneyimi olmayan kullanıcı için uygun değil telefon, aynı fiyat aralığında G3, G4 Beat, Samsung J7 gibi telefonlara yönel.

Bu arada telefonu ben kullanmaya başladım, tam bir fiyat/performans ürünü, hiç bir eksisini de görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasimodo32

Ben de 2 ay önce eşime almıştım, saf android deneyimi hoşuna gitmedi, karışık geldi, kullanamadı, bana verdi, bence belli bir oranda android deneyimi olmayan kullanıcı için uygun değil telefon, aynı fiyat aralığında G3, G4 Beat, Samsung J7 gibi telefonlara yönel.

Bu arada telefonu ben kullanmaya başladım, tam bir fiyat/performans ürünü, hiç bir eksisini de görmedim.

Bir launcherla olay tamam aslında. Bu telefon bence LG G3 3 GB ramli ayarında alacak olan varsa ondan kıyas yapsın.

Bu telefonun üstünde LG, Samsung falan yazsaydı en az 2.000 TL olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 3 Ağustos 2016; 11:30:17 >
  • Hoparlörde cızırtı oluyor mu müzik dinlerken vs.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim ama paket ayrıştırma hatası diyor yüklenmiyor?

• intiveydemila kullanıcısına yanıt
    asus un dosya yöneticisiyle indirdiğim konumdan tıklayıp yükledim sıkıntısız
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    Apk installer veya xender gibi programlar ile yükleyebilirsiniz.
  • oyunlarda su gibi bitiyor şarj sanki ya.
  • Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arka kapakta sensör yokki sensör ön kısımda ve benim arka kılıf ekrana değmiyor veya ekranın üstüne çıkmıyor cama sıfır telefonun dizaynını aynen koruyor

Kardesim slikon kilif on yuzde metal cercevenin hemen uzerinde bir milim bile olsa bir yukseklik yapmiyormu yapiyor iste sorun bu kilifini cikar dene bir daha asla sensor le ilgili sikinti olmayacak 36 saattir yasamadim durmadan yasarken kilifi cikardim sonuc bu deneyip sonuc bildirirsen sevinirim.

Yok cama sıfır
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Evet iste bir yukseklik yapiyor resimdede belli bir cikintisi var kilifin ust yuzeyde dedigim gibi kilifsiz dene bakalim ne olacak bende artik yok kilifi cikardiktan sonra bitti.

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Kılıfla arasında 1 metre var sensörün eğer kılıf bu şekilde sensörü ekleyecekse telefona hiçbir kılıf takamayız kaldıki kılıf tam olarak cam seviyesinde camın üstünde değil. Bu kılıftan daha iyi telefonu saran ve çıkıntı yapmayan başka kılıfta yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

google yeni nexus launcher i yayınlamış sade güzelhttp://www.webtekno.com/google-in-saf-android-arayuzune-sahip-yeni-nexus-launcher-i-apk-olarak-yayinlandi-h19147.html

Ana ekranda basılı tutup duvar kağıtları dediğimde durduruldu hatası alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.